Esileht Pereelu ja suhted Kuidas praeguste ilmadega riides käite?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas praeguste ilmadega riides käite?

Postitas:

Olen kodumaale külla tulemas ja ei tea, mis riideid kaasa võtta. Kuidas praeguste ilmadega riides käite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta varasügisesed riided kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin softshell jopega. Pikad püksid,balleriinad jalas,all on tavaline top ja peal jope. Soe on. Kujutan ette, et ilma pusa,vesti või jopeta oleks päris külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lühikeste püksetega, mingi topiga, pätudega. Mingit dressikani ega ka ´jopeni pole veel jõudnud. Eks sa pead ikka enda järgi otsustama. Kuidas teised käivad, ei pruugi ju sulle samamoodi sobiv olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad, t-särk, nööpidega kampsun, baleriinad, sall, kevad-sügis jakk. Järgmine nädal pidi jälle soojaks minema 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3/4 püksid, topid, kampsikud, õhtul peale suur sall või tuulekas, täna vahepeal ka päevitusriided maja juures. Linna tahaks ikka veel minna hõljuva kleidiga, meil ka suvituslinn siinpool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas praegu riides… väga erinevalt.
Päeval lastega õues möllates olen põlvpükste ja t-särkidega. Täna linnapeale minnes oli seljas suvekleit ja igaks juhuks kaasas jakike, mida vaja ei läinudki. Ka järgmisel nädalal pidi päevasel ajal veel päris ilusat suvsooja olema.

Samas eile venis grilliõhtu pikale ja vot siis hilisõhtul otsisin küll talvejope endale selga.

Nii et mõtle läbi, mis sul täpselt plaanis. Sest päris soojad riided võivad öiesel ajal väga ära kuluda, kui vaja pikemalt õues olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas praeguste ilmadega riides käite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.