Esileht Kodunurk Kuidas puhastate tolmust plaatradiaatori vahesid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas puhastate tolmust plaatradiaatori vahesid?

Postitas:
Kägu

No ei saa sellele jubedale tolmule ja kassikarvapuhmastele ligi. Endal kodus sellised Purmo radikad: https://www.purmo.com/au/products/panels-height-200-mm/purmo-ventil-compact.htm

Mitte kuskilt ei leia infot ka, et äkki need külgmised paneelid on eemaldatavad, siis saaks võtta pealmise sõrestiku ära ja saaks tolmuimejaga ligi, aga no ei saa lahti neid ääreosi, kanguta mis sa kangutad.

Kuidas teie puhastate oma radikavahesid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealmine osa käib ära. Saad tolmuimejaga ligi või tolmuluuaga. Kuskil nägin videot, et keegi pesi neid veega. Alla oli ahjuplaadi pannud ja ülevalt kallas vett.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama küsimus nõukaaegsete malmradikate kohta. Et kuidas saada need kitsad praod tolmust puhtaks, ilma et oma käsi krobelise pinnaga ära lõhuks (ja kõigisse kitsastesse kohtadesse ei pääse isegi käte lõhkumise hinnaga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=jox6Iv_NZIc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga asi selles ongi, et Purmodel ei ole külgpaneelil sellist lisaava, mille kaudu saaks teda mugavalt üles lükata, seega ma eeldan et see ülemine osa niisama lihtsalt lahti ei tule..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama küsimus nõukaaegsete malmradikate kohta. Et kuidas saada need kitsad praod tolmust puhtaks, ilma et oma käsi krobelise pinnaga ära lõhuks (ja kõigisse kitsastesse kohtadesse ei pääse isegi käte lõhkumise hinnaga).

Tolmust saab need puhtaks kas tolmuimeja või tolmuluuaga. See mahub ka igasse kitsamasse prakku. Kui mustusel pikemalt koguneda ja settida lasta, siis enam ei aita küll. Tuleb algusest peale pidevalt puhastada, et midagi ei koguneks.
Kui juba väga must, siis tasuks katsetada mõne puhastusvahendi ja tiheda lühikeste harjastega pudeliharjaga. Nt nagu mõni siin pildil:
https://bosse.ee/et/nobby-pudelihari/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama küsimus nõukaaegsete malmradikate kohta. Et kuidas saada need kitsad praod tolmust puhtaks, ilma et oma käsi krobelise pinnaga ära lõhuks (ja kõigisse kitsastesse kohtadesse ei pääse isegi käte lõhkumise hinnaga).

Suruõhuga – samal ajal võiks kõrval tolmuimejaga olla ja suunata siis see tolm suruõhuga tolmuimeja poole.

Samuti võib proovida nende pehmete sulg?harjadega, neid erinevad laiuses osad käivad hästi peeneks, et annab vahedesse surada. Samas nad rohkem keerutavadki tolmu üles õhku tagasi (et võiks tolmuimejaga lähedal olla) kui enda külge koguvad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Jah, aga asi selles ongi, et Purmodel ei ole külgpaneelil sellist lisaava, mille kaudu saaks teda mugavalt üles lükata, seega ma eeldan et see ülemine osa niisama lihtsalt lahti ei tule..

    Minul on pealmine rest nagu klambriga kinni. Et kui ühest servast tõsta, siis klamber  avaneb ja rest tuleb ära

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline pikk hari, otsi aliexpressist või amazonist vms, tavalise pudeliharja pikkusest jääb väheks, aga no võid pikenduse ka ise meisterdada. Malmradiaatorit saab sellisega ka pesuvahendiga pesta keskelt (kauss alla). Kuidas kate pealt käib, seda juba näidati.

90/155/200cm Pipe Cleaning Brush Air Tube Flexible Double Ended Hose Aquarium Accessories Tank Cleaner Water Filter Nylon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kuidas puhastate tolmust plaatradiaatori vahesid?