Esileht Pereelu ja suhted Kuidas rääkida halvast uudisest?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kuidas rääkida halvast uudisest?

Postitas:
Kägu

Alusta sellest, et räägid faktidest. Juhtus see ja see, siis tegin seda ja toda. Nüüd on nii. Mulle tundub.. Mina tunnen…

Njah… Jäin mõtlema sellele ettepanekule. Lähen ja räägin, et selline olukord on nüüd ja…. kogu mu elu ongi nagu wc-st allalastud.

Sul jookseb 2. nädal ja uudis on rääkimata.

Tuleb aeg, kus on vaja uudisel olla, kui ei oska/taha rääkida. Kõike tehakse põhjusega, niiet las see uudis jääb praegu. Saladusi ja rääkimata lugusid on kõigil, sellest need saladused ongi. Tihti on kannatamine rohkem väärt kui rääkimisest tingitud tagajärjed.

Väidad, et oled uudist kõvasti kaua edasi lükanud, mistõttu katsu arvestada uudise edastamise aega. Ka näiteks puhanud inimesel on halba uudist kõvasti lihtsam taluda. Rääkimisel arvesta teise inimesega, hetkel keskendud liiga palju endale ja tunnetele, aga uudise vastuvõtja on kaugemale jäänud. Otsides leiab palju infot ning kui oskad ingl. keelt:
https://www.inc.com/amy-morin/5-big-mistakes-most-people-make-when-delivering-bad-news.html

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oled rase?

Ärge pakkuge nii äraleierdatud teemasid, tõepoolest.

Googlest saab kasulikku teavet, kuidas uudist rääkida. Ei peagi foorumisse seda kirjutama,
mis halb uudis see on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled rase?

Ärge pakkuge nii äraleierdatud teemasid, tõepoolest.

Mis see halb uudis siis on? Kui sa õe või sõbranna mehega ei maganud, siis tegid äkki vanaema pangakonto tühjaks või panid oma vanemate maja panti:)

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halva asja rääkimiseks õiget aega ei olegi. Olin samas seisus. Kirjutasin lühidalt messengeri, kuna meil omavaheline suhtlemine on ikka väga konarlik. Kui järgmine kord kohtume on juba lihtsam rääkida teemast. Enesetunne on ikka väga palju parem.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljudel on ju mingi luukere kapis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah aga ega sellest ei räägita ja saadakse hästi hakkama. Minul aga elatakse turjal sellega kogu aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On jah aga ega sellest ei räägita ja saadakse hästi hakkama. Minul aga elatakse turjal sellega kogu aeg.

Kui nad sul turjal sellega elavad, siis nad juba ju teavad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh, teaks ma siis kindlalt et nad seda teavad. Keegi ei ole otse midagi öelnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oeh, teaks ma siis kindlalt et nad seda teavad. Keegi ei ole otse midagi öelnud.

Ja elavad sul turjal siis mispärast, kui nad ei tea?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, räägi nüüd välja, millega sa hakkama oled saanud. Hull põnevuse kruttimine käib! 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul aga elatakse turjal sellega kogu aeg.

Said õemehega lapse või? Ja nüüd küsitakse, kelle laps on ja sa ei taha öelda?

Ah, niisama veidi pakun varianti. Tekitan elevust.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kah kujutan nüüd ette natuke. Minu ettekujutuses teatab üks sõbranna mulle halva uudise, et on minusse juba pikalt armunud olnud ja lõpuks otsustanud teada anda oma tunnetest, ausalt ja keerutamata. Teades, et see lööb mind pahviks, avaldab ta lisaks soovi astuda minuga püsisuhtesse. Vot see oleks küll halb uudis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kah kujutan nüüd ette natuke. Minu ettekujutuses teatab üks sõbranna mulle halva uudise, et on minusse juba pikalt armunud olnud ja lõpuks otsustanud teada anda oma tunnetest, ausalt ja keerutamata. Teades, et see lööb mind pahviks, avaldab ta lisaks soovi astuda minuga püsisuhtesse. Vot see oleks küll halb uudis.

Mis sul viga on?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mõni teema pole üldse teema vaid haige aju ilge mögga, millega mõned ka kaasa lähevad

+2
-1
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas rääkida halvast uudisest?