Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas ravida rasedusaegset kurguvalu?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kuidas ravida rasedusaegset kurguvalu?

Postitas:

Olen 9 nädalat rase ja täna hommikul ärkasin jubeda kurguvaluga. Kuidas seda ravida? Nagu ma aru sain siis mingeid spreisid ega imemistablette kasutada ei tohigi. Kas isegi mitte seda Eesti taruvaigu spreid? (infolehel ei olnud kirjas) Olen väga mures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal taruvaigu spreis on mõnevõrra alkoholi, seega ei saa tootja võtta endale voli öelda, et see on rasedatele 100% ohutu. samas astelpaju-saialille spreis alkoholi ei ole, aga leevendab küll. ise võtsin anginheeli ja tonsilgoni ja liitrite kaupa sooja (nb, mitte kuuma) teed. soe sall ja palju und aitavad ka. ära liiast muretse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astelpaju-saialille spray on hea (muide saadaval ka supermarketites ja tunduvalt soodsamalt kui apteegis) ning Islaminti imemistabletid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soola- või soodavee kuritamine on ideaalne. Võtab valu ära ja ravib kurgu kiiresti:) Minu korda päevas tuleks seda teha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muu ei aita, kui hexorali kurgusprei. Arstid on soovitanud ja olen oma nelja raseduse ja imetamiste ajal vaid seda kasutanud. Kui kohe jaole saada, piisab tavaliselt vaid paarist kasutuskorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ravisin endal kurguvalu, mis oli umbes samal ajal, sibulaleiba süües, sidrunit süües ja teed juures. Kadus 2 päevaga.
Edu ravimisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesi, veel parem, kui on koos taruvaigu ja õietolmuga.
Just eile käisin varusid täiendamas ja tuli selline toode nagu MÕTS: Mesi, Õietolm, Taruvaik, Suir
Kogu aeg limpsin seda, muidu ei saa üldse olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ühed imemistableti apteegis, mida ise võtsin raseduse aeg, Propolki, need ka aitavad, seal on erinevad maitseid, mina kasutasin mee ja sidruni maitselisi:D Mingi 4 euri vist maksavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tonsilgonis on ka alkohol, aga see rasedatele lubatud, sest selle u 1tl, mis on korraga võtmise kogus, sa alkoholi saad imevähe. Mul on see alati – rasedana ja mitterasedana – hästi aidanud. Va nüüd viimane kord – kurk valutas nädal aega!

Taruvaiguspreiga saadud alkokogus on ilmselt sama väike, aga saialille-astelpaju oma on mu lapse lemmik – aitab ka. Osad imemistabletid on ka lubatud.

Oluline on ka suur kogus vedelikku. Liiga kuum tee pole hea, sest ärritab kurku veelgi. Leiged joogid on parimad. Mulle meeldis veidi soe kissell – rahustas kurku, kui alla voolas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]seal taruvaigu spreis on mõnevõrra alkoholi, seega ei saa tootja võtta endale voli öelda, et see on rasedatele 100% ohutu. samas astelpaju-saialille spreis alkoholi ei ole, aga leevendab küll. ise võtsin anginheeli ja tonsilgoni ja liitrite kaupa sooja (nb, mitte kuuma) teed. soe sall ja palju und aitavad ka. ära liiast muretse :)[/tsitaat]Vipisel on ka taruvaigu (ja vist teiseks komponendiks oli saialill) õli, mida kurku piserdada. Selles ei ole alkoholi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuidas ravida rasedusaegset kurguvalu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.