Esileht Hobinurk Kuidas reisi planeerida/osta?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kuidas reisi planeerida/osta?

Postitas:

Mina tegin elu esimese lennureisi üksi (ümberistumisega) ja olin hirmust pooloimetu. Hea, et minu ülesanne oli lihtalt jõuda punkti B, sealt edasi oli juba kaaslane ootamas ja kõik ette-taha tehtud. Ärge soovitage sellistele esimeseks reisiks kogu kupatuse iseseisvat broneerimist. Nüüd, kus ma olen juba reisinud ja kogemusi, saaksin sellega hakkama.

Meie pere reisid koos lastega on kõik ise kokku pandud. Otsime lennupiletid, kõik reisid kahjuks ei alga Tallinnast, tulebki arvestada kuhu ja kuidas kohale saad, jätkulennud, auto rendid, broneerime muidugi ise kõik, majutus. Mis nõudmised on majutusele, kaardi pealt saab ju vaadata täpse asukoha. Midagi keerulist pole algajal, natuke tuhnimist, kuulata/vaadata nõuandeid ka siit samast perekoolist ka mujalt. Lennujaamades ju kõik info olemas taploodel, alati saad küsida.
Tähtsam küsimus on just kust otsida lennu pileteid, majutust, kust võtta rendiauto. Lennujaamades on enamasti kõik autorendi firmad esindatud.
Kõik info on alati teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen lihtsalt nii mugav, et olen nõus rohkem maksma, kui keegi teine kogu selle jama minu eest ära teeb 🙂 Ja puhkusel tahan ka olla nii, et ei pea mõtlema kus süüa või mida süüa, meil 5 inimest peres ja kõigil alati erinevad soovid. Hotelli restoranis siiani olnud piisavalt lai valik, et kõik söönuks saavad. Oleme võtnud hommiku- ja õhtusöök hinnas, siis pole probleemi, et hotellis kah kinni oleks, terve päev aega sihtpunktis ringi rallida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:39; 21.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen lihtsalt nii mugav, et olen nõus rohkem maksma, kui keegi teine kogu selle jama minu eest ära teeb

Aga kui teemaalgatajal on eelarve piiratud, aga reisida ikka tahaks?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 16:26; 19.02 11:17; 21.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen lihtsalt nii mugav, et olen nõus rohkem maksma, kui keegi teine kogu selle jama minu eest ära teeb

Aga kui teemaalgatajal on eelarve piiratud, aga reisida ikka tahaks?

No meil sama lugu, et rahaga priisata pole, aga ikka tegin valiku, et reisikonsultant meile paketi kokku paneb. Enamasti ei pea ka kogu raha korraga välja käima, vaid saab osade kaupa maksta. Mida varem tellida, seda kauem aega maksta ka 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 18:39; 21.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen lihtsalt nii mugav, et olen nõus rohkem maksma, kui keegi teine kogu selle jama minu eest ära teeb

Aga kui teemaalgatajal on eelarve piiratud, aga reisida ikka tahaks?

Pakette leiab imehindadega ja tihti palju odavamalt kui ise kõike eraldi bronnides.
Just pakuti Türgi Rivierat 179.- 8 päeva, lend, majutus, HS, 2 ekskursiooni hinnas. Teiselt fiemalt sama reis vähe kabedamas hotellis 220.-. Mõlemad ju täitsa ok hinnad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:18; 21.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen lihtsalt nii mugav, et olen nõus rohkem maksma, kui keegi teine kogu selle jama minu eest ära teeb

Aga kui teemaalgatajal on eelarve piiratud, aga reisida ikka tahaks?

Pakette leiab imehindadega ja tihti palju odavamalt kui ise kõike eraldi bronnides.

Just pakuti Türgi Rivierat 179.- 8 päeva, lend, majutus, HS, 2 ekskursiooni hinnas. Teiselt fiemalt sama reis vähe kabedamas hotellis 220.-. Mõlemad ju täitsa ok hinnad.

No aga kas see soodne pakkumine on sellisel kuupäeval nagu ise tahad? Enamasti on ju ülisoodsate hindadega paketid viimase hetke pakkumised või siis väga pikalt ette bronnides.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 15:28; 16.02 17:29; 21.02 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 16:41; 18.02 17:00; 03.06 14:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Hobinurk Kuidas reisi planeerida/osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.