Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 200 )

Teema: Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Postitas:
Kägu

Ei teagi, kas teema kuulub ehk hoopis kodunurka … või hobinurka … aga no panen siia – kuidas rinnahoidjat selga panete? Ühes teemas tekkis vastasseis, üks kägu pidas loomulikuks, et kinnitab tagant, teine, et kinnitab ees ja keerab siis õigesse asendisse – mõlemad pidasid teise varianti ebaloomulikuks. Kuidas teie teete?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kinnitan tagant.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolivaheaeg täies hoos.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant. Eest tundub kuidagi vanurlik. Aga see on ainult minu enda assotsiatsioon.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolivaheaeg täies hoos.

Mis pagana koolivaheaeg? Mine loe teemat “Lihasvalu”. Mina, teema algataja olen 53-aastane.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No ikka tagant. Ise 62-aastane. Mu vanaema hakkas pealt üheksakümnesena eest pusima. Aga eks see sõltub ikka õlaliigeste seisukorrast. Pole üldse naljakas.

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka tagant. Ise 62-aastane. Mu vanaema hakkas pealt üheksakümnesena eest pusima. Aga eks see sõltub ikka õlaliigeste seisukorrast. Pole üldse naljakas.

See sõltub ka harjumusest. Mind õpetati lapsest peale eest kinni panema. Harjusin. Viimastel aastatel on üldse ilma kinnituseta rinnahoidjad. Õlaliigestel pole midagi häda.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest.

Ma ka. Aga selle pärast vist, et mu vanaema tegi seda nii ja ma pidasin seda nö eeskujuks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teagi, kas teema kuulub ehk hoopis kodunurka … või hobinurka … aga no panen siia – kuidas rinnahoidjat selga panete? Ühes teemas tekkis vastasseis, üks kägu pidas loomulikuks, et kinnitab tagant, teine, et kinnitab ees ja keerab siis õigesse asendisse – mõlemad pidasid teise varianti ebaloomulikuks. Kuidas teie teete?

ma isegi nägin alles hiljuti tiktoki videot, et kuidas mitte  rinnahoidjat selga panna 😀

ise panen tagant kinnitusi haakides. Käed nii palju veel ikka ulatuvad.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka tagant. Ise 62-aastane. Mu vanaema hakkas pealt üheksakümnesena eest pusima. Aga eks see sõltub ikka õlaliigeste seisukorrast. Pole üldse naljakas.

See sõltub ka harjumusest. Mind õpetati lapsest peale eest kinni panema. Harjusin. Viimastel aastatel on üldse ilma kinnituseta rinnahoidjad. Õlaliigestel pole midagi häda.

sportrinnahoidja on  väga vale valik igapäevaseks kasutamiseks.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest. Alati olen nii pannud, tagant tundub keerulisem, kuigi ulatun probleemideta.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest. Alati olen nii pannud, tagant tundub keerulisem, kuigi ulatun probleemideta.

Harjutamise küsimus. Vat  minu arust on eest kinni panna keerulisem, kui keha  higistab või on märg. No näiteks rannas riideid vahetades. Märjal keha seda riideeset ümber keerata…

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest. Alati olen nii pannud, tagant tundub keerulisem, kuigi ulatun probleemideta.

Harjutamise küsimus. Vat minu arust on eest kinni panna keerulisem, kui keha higistab või on märg. No näiteks rannas riideid vahetades. Märjal keha seda riideeset ümber keerata…

Miks peaks pesu märjale kehale panema? Kuivata ära ennast.

+11
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No ikka tagant. Ise 62-aastane. Mu vanaema hakkas pealt üheksakümnesena eest pusima. Aga eks see sõltub ikka õlaliigeste seisukorrast. Pole üldse naljakas.

See sõltub ka harjumusest. Mind õpetati lapsest peale eest kinni panema. Harjusin. Viimastel aastatel on üldse ilma kinnituseta rinnahoidjad. Õlaliigestel pole midagi häda.

sportrinnahoidja on väga vale valik igapäevaseks kasutamiseks.

Sloggi zero feel ja feel bralette pole sportrinnahoidjad.  Õmblusteta, kinnituseta, mugav. Braletted on üldse mõnusad, kui endale sobiva firma ja mudeli leiad. Kannan aastaid.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N55

Mitte ühtegi korda elus pole rinnahoidjat eest kinni pannud. Selle pealegi pole kordagi tulnud. Ikka tagant, käsikaudu. Issand, kui imelikke asju Perekoolist lugeda saab.

+18
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka tagant. Ise 62-aastane. Mu vanaema hakkas pealt üheksakümnesena eest pusima. Aga eks see sõltub ikka õlaliigeste seisukorrast. Pole üldse naljakas.

See sõltub ka harjumusest. Mind õpetati lapsest peale eest kinni panema. Harjusin. Viimastel aastatel on üldse ilma kinnituseta rinnahoidjad. Õlaliigestel pole midagi häda.

sportrinnahoidja on väga vale valik igapäevaseks kasutamiseks.

Sloggi zero feel ja feel bralette pole sportrinnahoidjad. Õmblusteta, kinnituseta, mugav. Braletted on üldse mõnusad, kui endale sobiva firma ja mudeli leiad. Kannan aastaid.

tead, kui sa kunagi naistearsti külastad, siis küsi, mida ta sellest mudelist arvab.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N55

Mitte ühtegi korda elus pole rinnahoidjat eest kinni pannud. Selle pealegi pole kordagi tulnud. Ikka tagant, käsikaudu. Issand, kui imelikke asju Perekoolist lugeda saab.

Mitte kordagi pole tagant kinni pannud. Miks peaks kuidagi kobama. Ikka ja ainult eest.

Issand, kui imelikke asju lugeda saab.

+18
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lahti võtate ka samamoodi, keerate kinnituse ette ja siis lahti?

Ei tea, kas peaks küsima ka kuidas keegi alukaid, sokke, sukki jalga paneb, äkki tuleb siin ka üllatusi 😀

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lahti võtate ka samamoodi, keerate kinnituse ette ja siis lahti?

Ei tea, kas peaks küsima ka kuidas keegi alukaid, sokke, sukki jalga paneb, äkki tuleb siin ka üllatusi ????

Lahti võtan tagant, aga kinni panen eest.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis see üldse kellegi teise asi on? Peab ikka eriline kontrollivajadus olema “kõik siin maailmas peavad tegema täpselt nagu mina!”, et SELLISE asja peale vaidlema ja teist ümber veenma minna.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lahti võtate ka samamoodi, keerate kinnituse ette ja siis lahti?

Ei tea, kas peaks küsima ka kuidas keegi alukaid, sokke, sukki jalga paneb, äkki tuleb siin ka üllatusi ????

Lahti võtan tagant, aga kinni panen eest.

ˇma ära võttes ei teegi lahti. Sikutan ühest käisest  õlapaela välja ja siis teisest ja vups ,läiud ongi

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Harjutamise küsimus. Vat  minu arust on eest kinni panna keerulisem, kui keha  higistab või on märg. No näiteks rannas riideid vahetades. Märjal keha seda riideeset ümber keerata…

Ma panen kinni nii, et rinnahoidja on vöökohal ja ümber keeral ka seal all, seal on vähemalt mul ruumi keeramiseks lahedasti ja märg keha ei sega üldse. Lahti võtan ka ikka tagant, selle jaoks  pole ju enam täpsust vaja.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis see üldse kellegi teise asi on? Peab ikka eriline kontrollivajadus olema “kõik siin maailmas peavad tegema täpselt nagu mina!”, et SELLISE asja peale vaidlema ja teist ümber veenma minna.

Ega see teema polegi kellegi veenmiseks, huvitav lihtsalt, et selliseid tavalisi asju teevad inimesed nii erinevalt.

Me oleme näit, seltskonnas pikalt arutanud selle üle, kuidas keegi vorsti koorib (peamised strateegiad siis: enne lõikan, siis koorin v enne koorin, siis lõikan) ja mis eelised ning puudused mingil viisil on. Mõnikord võib ka enda jaoks parema viisi  niimoodi teada saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest. Alati olen nii pannud, tagant tundub keerulisem, kuigi ulatun probleemideta.

Just! Sama siin. Lisaks on ju kolm varianti/kaugust kinnituseks. Milleks seda pimesi selja taga pusida, kui palju lihtsam on seda ees teha oma nägemisulatuses.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolivaheaeg täies hoos.

Mis pagana koolivaheaeg? Mine loe teemat “Lihasvalu”. Mina, teema algataja olen 53-aastane.

Ravimid võtmata?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ˇma ära võttes ei teegi lahti. Sikutan ühest käisest õlapaela välja ja siis teisest ja vups ,läiud ongi

Oot mida? Kuidas ta sul ilma haake/kinnitusi avamata “vups läinud” on? Müstilisi mustkunstnikke on meie hulgas. Ja miks peaks rinnahoidjat käise kaudu seljast ära võtma?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis see üldse kellegi teise asi on? Peab ikka eriline kontrollivajadus olema “kõik siin maailmas peavad tegema täpselt nagu mina!”, et SELLISE asja peale vaidlema ja teist ümber veenma minna.

Kes keda veenab? Mina ei näe küll ühtegi veenmist kuskil. Üllatav ju, et sellist asja erineval moel tehakse ja veel üllatavam, et mõlemale variandile tundub, et nende variant on see, mida kõik teised ka kasutavad 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant, absoluutselt “kobamata” või “pusimata”, see on nii lihtne ja sisseharjunud liigutus mu jaoks. Loomulikult on kolm kinnituskaugust enamasti rinnahoidjatel ja haagikesed lähevad vupsti kõik õigetesse aasadesse. See on vist nagu manuaalse käigukastiga sõitmine, et kui on juba “käe sees”, siis tõepoolest veerandit sekundit ka ei pea enam nende liigutuste peale mõtlema, mida käsi õigel hetkel automaatselt teeb.

Tõenäoliselt pani samamoodi rinnahoidjat kinni mu ema, sest kelle pealt ma seda ikka muidu õppinud oleksin? Aga tean küll ka sõbrannasid, kes rinnakat eest kinnitavad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas te muidu aluspükse jalga panete?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 200 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?