Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 200 )

Teema: Kuidas rinnahoidjat selga panete?

Postitas:
Kägu

Wolt jätab juba kaks aastat toidu ukse taha, sest meil on covid ja nii välditakse kontakti(iga tellimuse tegemisel tuleb see palve telefoni ekraanile). Seega käest-kätte ei pea mitte mida võtma. Ja üldse ei oma tähtsust, mis mul seljas on, sest kuller mind ei näe.

Ei jäta ta midagi. Ei ole kordagi jätnud. Mul on eramu.

Mul ka eramu. Kõik jätavad ukse taha. Bolt, Wolt, Selver, Prisma ja mõni muu kuller, kellele just maksma ei pea. Koputab või helistab kella ja kõik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse selline probleem? Ei kanna rinnahoidjat, korv väike ja vormis.

49 aastat vana, 3 last

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

Võib olla A cup’ilisel on, kui on ka vaid üks haak.

Nööridega bikiine jah saan tagant seotud. Kõik muu on pusimine.

Mul on B, aga saan ikka ise kinni pandud. Ega see B ka teab mis suur muidugi pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

Kuidas ei peaks suutma? Üks käsi on puudu?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

Mis see suutmise asi on? Küsimus on, et miks ma peaks? Miks peab käed selja taga pimesilmi midagi pusima?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

Mis see suutmise asi on? Küsimus on, et miks ma peaks? Miks peab käed selja taga pimesilmi midagi pusima?

Kuidas see selja taga haakide kinni panek pusimine on? Koordinatsioon ei võimalda käsi selja taga kokku panna?

Ikka panen selja taga kinni, nii tundub loogiline, et käed õlapaeltest läbi ja haagid seljal kinni.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

Mis see suutmise asi on? Küsimus on, et miks ma peaks? Miks peab käed selja taga pimesilmi midagi pusima?

Kuidas see selja taga haakide kinni panek pusimine on? Koordinatsioon ei võimalda käsi selja taga kokku panna?

Ikka panen selja taga kinni, nii tundub loogiline, et käed õlapaeltest läbi ja haagid seljal kinni.

Mis see koordinatsioon siia puutub? Kas sa näed selja taha? Mina ei näe. Ikka pean umbes panema, kas saavad kõik haagid õigesse kohta.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te ei pane rinnahoidjat kinni tagant? Ok, harjumus panna eest. Aga kas suudaksite panna kinni selja tagant?

Mis see suutmise asi on? Küsimus on, et miks ma peaks? Miks peab käed selja taga pimesilmi midagi pusima?

Kuidas see selja taga haakide kinni panek pusimine on? Koordinatsioon ei võimalda käsi selja taga kokku panna?

Ikka panen selja taga kinni, nii tundub loogiline, et käed õlapaeltest läbi ja haagid seljal kinni.

Mis see koordinatsioon siia puutub? Kas sa näed selja taha? Mina ei näe. Ikka pean umbes panema, kas saavad kõik haagid õigesse kohta.

Normaalse koordinatsiooniga inimene saab õigele haagipaarile ilma probleemideta kohe pihta.

 

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleemi sõrmi selja taga kokku saada, sõrmseongusse.

Aga kuna rinnahoidja ega haagid pole mu organismi osa, ei saa ma päris hästi aru, kuidas mu sõrmed peaks selja taga 2 või 3 haaki õhus ära tundma.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mälestustes lapsepõlvest ja linnasaunast panid rinnahoidjat eest kinni ainult paksud vanad naised

Hei-hei, mina siin, paks vana naine! Kuna mul on suur partii ja kasutan laia seljaosaga rinnahoidjat, mil haagipaare neli, siis eest kinni see vingerpuss käib. Kes jaksaks seda lugu pimesi seljataga pusida, oleks olematu rind ja üks haak, siis veel ehk.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

Võib olla A cup’ilisel on, kui on ka vaid üks haak.

Nööridega bikiine jah saan tagant seotud. Kõik muu on pusimine.

Vabandust. A-korviga rinnahoidjatel on ka enamasti kaks haaki. Mis maailmas sina elad, oled sa üldse rinnahoidjaid poes vaadanud?

Ja kui sa saad vaid nööre tagant ise kinni ja kõik muu on ‘pusimine’, siis on sul tõsiseid probleeme aju- ja kätevahelise kommunikatsiooniga või oled rasvunud või on sul õla- või küünarliigeste või randmete ja sõrmeliigeste haigus. Need haigused iseenesest ei ole midagi häbiväärset, liigesehaiged riietuvadki teisiti kui terved inimesed.  Tegelikult riietuvad ka ülekaalulised teisiti kui saledad.  Mis seal siis ikka.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse selline probleem? Ei kanna rinnahoidjat, korv väike ja vormis. 49 aastat vana, 3 last

Kui noor naine rinnahoidjata ringi käib, on see küll labane, aga ehk mõne jaoks erutav. Kui vanem mutt seda teeb, on lihtsalt labane.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei, mina siin, paks vana naine! Kuna mul on suur partii ja kasutan laia seljaosaga rinnahoidjat, mil haagipaare neli, siis eest kinni see vingerpuss käib. Kes jaksaks seda lugu pimesi seljataga pusida, oleks olematu rind ja üks haak, siis veel ehk.

Sul on kaks äärmust – sinu paksu vana naise rind suure partiiga (neli haagipaari??)  ja olematu rind ühe haagiga? Mitte mingeid vahepealseid variante pole olemas? Sinu teada ei eksisteeri normaalseid saledaid naisi, kellel on 2 haaki ja kes kinnitavad neid selja tagant? Uskumatu, et sa pead seda täiesti elementaarset tegevust ‘pimesi selja taga pusimiseks’.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant on võimalik ise kinni panna või ? ????????

Võib olla A cup’ilisel on, kui on ka vaid üks haak.

Nööridega bikiine jah saan tagant seotud. Kõik muu on pusimine.

Vabandust. A-korviga rinnahoidjatel on ka enamasti kaks haaki. Mis maailmas sina elad, oled sa üldse rinnahoidjaid poes vaadanud?

Ja kui sa saad vaid nööre tagant ise kinni ja kõik muu on ‘pusimine’, siis on sul tõsiseid probleeme aju- ja kätevahelise kommunikatsiooniga või oled rasvunud või on sul õla- või küünarliigeste või randmete ja sõrmeliigeste haigus. Need haigused iseenesest ei ole midagi häbiväärset, liigesehaiged riietuvadki teisiti kui terved inimesed. Tegelikult riietuvad ka ülekaalulised teisiti kui saledad. Mis seal siis ikka.

Minu suurus on 75D. Vot A suurusi tõesti poes ei vaata. Tunned end kuidagi alaväärtuslikuna, et teisi inimesi rasvunuks ja ebanormaalseks nimetada?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paks vana naine taas siin, püüa rahuneda nüüd, kena keskmine kesik kahe haagiga, ma rääkisin endast ja mis mulle mugav on, sina pane oma rinnahoidja selga kuidas soovid. See on ajaviiteteema ju, pole ei õiget ega valet varianti. Ei pea kohe närvi minema, kui keegi leiab, et talle selja tagant sulgemine ei sobi 🙂

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei olegi oma stiili, panen igast asendist 😀

St olenevalt mudelist, mõnda on parem kinni panna ees ja siis nihutada õigesse kohta, teist pole mõtet keerutada. Mõnikord kannan ka ilma kinnitusteta rinnahoidjaid ja mõnikord ka selliseid, mille kinnitus ongi ees. Kodus vabal ajal ei kanna üldse, nii kui koju jõuan, on rinnahoidja suht esimene asi, millest end vabastan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu suurus on 75D. Vot A suurusi tõesti poes ei vaata. Tunned end kuidagi alaväärtuslikuna, et teisi inimesi rasvunuks ja ebanormaalseks nimetada?

Ei, mina tunnen end ilusa ja normaalsena ja tervena, sest ma ei pea rinnahoidjat selja tagant ‘pusima’.  Ma ei tea, mis probleem sul on, et pead midagi pusima seal. Seetõttu mõtlesin, et oled rasvunud või on mingi muu puue.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taga targemaks, nüüd lausa peetakse puudeliseks, kui teistmoodi mingit riiet selga paned.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit vahet pole ju sellel, kuidas keegi rinnahoidjat kinni paneb. Ja võibki juhtuda, et vanas eas mõni enam ei paindu nii hästi ja siis ta ei saagi valida, seda teist varianti.   Ma imestan hoopis, kuidas teil need õlapaelad alla ei kuku. Mul kipuvad kõik alla libisema, mis on selle tavalise lõikega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant kinni saab panna rinnahoidjat, mis on liiga suur. Tavaline eesti naiste puhul- rinnahoidja on kusagile turja peale tõusnud. Suvel läbi riiete nähtav.
Õiges suuruses rinnahoidja on tihedalt ümber keha ja pole nii palju ruumi, et selja taga toimetada.
Guugeldage, milline on õige suurusrga rinnahoidja ja kuidas seda selga pannakse.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagant kinni saab panna rinnahoidjat, mis on liiga suur. Tavaline eesti naiste puhul- rinnahoidja on kusagile turja peale tõusnud. Suvel läbi riiete nähtav.

Õiges suuruses rinnahoidja on tihedalt ümber keha ja pole nii palju ruumi, et selja taga toimetada.

Guugeldage, milline on õige suurusrga rinnahoidja ja kuidas seda selga pannakse.

Mul on raudselt suur.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidja 95 D, ei ole liiga suur, selja tagant üles ei tõuse.  3 haagirida, 58-aastane ja panen igast asendist vabalt selja tagant kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks ka nii. Ja võib olla kasvõi alasti sel ajal ????

😀 Mul on olnud igasuguseid Wolti kullereid. Elan kortermajas. Mõni jätab vale ukse taha, kuigi korterite numbrid on suurelt ustel kirjas. Siis peab ikka üle koridori jooksma. Mõni kopsib uksele seni kuni uks lahti tehakse, kontaktivabadusest hoolimata. Ühel oli lausa oma lauake kaasas, millele asetas koti ja jäi siis paari meetri kaugusele passima, millal uks lahti tehakse. Nii et jah, ikka peab ka kontaktivabas maailmas enam-vähem viisakas välja nägema, juba eneseväärikuse pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õiges suuruses rinnahoidja on tihedalt ümber keha ja pole nii palju ruumi, et selja taga toimetada.

Rinnahoidjad ju…venivad. Kui palju ruumi sinu arvates siis peaks see selja taga võtma, et paar haaki kinni saada?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see koordinatsioon siia puutub? Kas sa näed selja taha? Mina ei näe. Ikka pean umbes panema, kas saavad kõik haagid õigesse kohta.

See ongi koordinatsioon, kui nägemata suudad käed samasse punkti viia ning vajaliku liigutuse teha. Paned silmad kinni ja viid käed ette, seejärel ühe käe nimetissõrme oma ninale. Silmad on endiselt kinni. See on koordinatsioon. Ja selja taga haakide sulgemine on ka koordinatsioon.

Mis ei tähenda, et neil, kes eest sulgevad, koordinatsioon tingimata puuduks. Oma valik.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugeldage, milline on õige suurusrga rinnahoidja ja kuidas seda selga pannakse.

Demagoogianipp – käsk teistel guugeldada. Kui midagi väidad, siis lisa ise link, mis seda väidet kinnitab, mitte ära käsi teistel mingit nööpnõela heinakuhjast otsima hakata. Näiteks mina võin sulle panna lingi https://www.clovia.com/blog/how-to-wear-a-bra-correctly-beginners-step-by-step-guide/

Loomulikult saab ka parajat rinnahoidjat tagant kinnitada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaasi et toimib- mina panen käed risti ees kui särgi üle pea tõmban, aga mehed teadupärast asivad selja tagant kahe käega särgist ja tõmbavad üle pea-mine võta kinni nüüd mis siin õige või vale-peeasi et toimib

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaasi et toimib- mina panen käed risti ees kui särgi üle pea tõmban, aga mehed teadupärast asivad selja tagant kahe käega särgist ja tõmbavad üle pea-mine võta kinni nüüd mis siin õige või vale-peeasi et toimib

Absoluutselt nõus (teemaalgataja olen) – lihtsalt tahtsin teada, kumba meetodit peamiselt kasutatakse, sest teine ütles, et minu (selja tagant panemise meetod) pidavat ebaloomulik olema. No selgub, et ei ole ebaloomulik, vastajad jagunevad umbes pooleks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud kiitlevad oma painduvusega? 😀

70B ja ei näe mingit vajadust käsikaudu oletada, kas 2 x 3 haaki said just selles kohas kinni, kus ma tahtsin.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 200 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas rinnahoidjat selga panete?