Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas saab lapsele pangakontot teha kui ei ole ID kaarti lapsel?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Kuidas saab lapsele pangakontot teha kui ei ole ID kaarti lapsel?

Postitas:
Kägu

Isikukood ikka olemas ja õpilaspilet pildiga

Aga pass ja ID-kaart aegusid?

Uut dokumenti ei saa enam teha?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isikukood ikka olemas ja õpilaspilet pildiga

Aga pass ja ID-kaart aegusid?

Uut dokumenti ei saa enam teha?

Millest sa ometi aru ei saa?
Lapsel ei ole varem seda dokumenti vaja olnudki.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis takistab lapsele ID-kaardi tegemist? Riigilõiv iseteeniduses on 7 eurot.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel ei ole varem seda dokumenti vaja olnudki.

Aga nüüd ju on. Järelikult tuleb teha. Muidugi võid ka otsustada, et pangakontot pole veel vaja.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel ei ole varem seda dokumenti vaja olnudki.

Aga nüüd ju on. Järelikult tuleb teha. Muidugi võid ka otsustada, et pangakontot pole veel vaja.

Kui vaja on, siis teebki.
Aga kaua sa mõmised veel, et kuidas ometi siiamaani seda dokumenti pole? Pole lihtsalt vaja olnud, kui raske seda aru saada on? Sa oled ilmselt selline, et beebile igaks juhuks passi tegi ja siis iga aasta uuema pildi pärast seda vahetanud on.

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et coop pangas saab kuni 15-aastasele ilma dokumendita:

https://www.cooppank.ee/tule-kliendiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel ei ole varem seda dokumenti vaja olnudki.

Aga nüüd ju on. Järelikult tuleb teha. Muidugi võid ka otsustada, et pangakontot pole veel vaja.

Kui vaja on, siis teebki.

Aga kaua sa mõmised veel, et kuidas ometi siiamaani seda dokumenti pole? Pole lihtsalt vaja olnud, kui raske seda aru saada on? Sa oled ilmselt selline, et beebile igaks juhuks passi tegi ja siis iga aasta uuema pildi pärast seda vahetanud on.

Vabandust, aga sa haugud vale puu all. Mina pole siin teemas ei mõmisenud ega muul viisil väljendanud arusaamatust, miks su lapsel dokumenti pole. See pole minu asi. Ja minu laste dokumentide olemasolu ja neis sisalduvad pildid ei ole kohe mitte kuidagi sinu asi. Sinul on probleem, et ei saa oma lapsele dokumendita pangakontot avada. Minul seda probleemi pole. Mina oskan pankade kodulehtedelt ise vajaliku info üles leida, sina ei oska ja vajad selleks perekooli abi.  Väheke viisakust ei tuleks sulle kahjuks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga sa haugud vale puu all.

Sina samuti. Mina pole teemaalgataja ja mu (lasteaia)lastel on dokumendid olemas.
Lihtsalt hämmastas, kuidas mõni ei suuda üli-demonstratiivselt ära imestada, et kõik pered ei käigi juba maast madalast iga-aastastel välisreisidel.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lihtsalt kommentaariks – pärast seda, kui perekool tegi läbi uuenduskuuri, ei ole enam üldse võimalik aru saada, kes ja millal kommeteeris. Sellega, et saavutati suur  kiusamisvastane võit (ajaviite teemade all saab kommenteerida ainult kasutaja nime all), keerati pekki kogu muu süsteem.  Sellest tulebki selline joga, et keegi ei saa aru, kes on millal midagi öelnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin teha lapsele pangakontot oma kaardi alla aga ikka peab üle 7 aastasel olema ID kaart.Kas teab keegi kas môni pank teeb ka ilma?

Mismõttes pole lapsel dokumenti? Mismoodi ta reisib?

Kujuta nüüd endale ette, et on inimesi, kes pidevalt ringi ei reisigi.

Taevas küll, tehke talle see IDkaart siis. Ja IDkaart ei nõua, et temaga reisitaks. Lebab vaikselt rahakotis, ei nõua leiba, lusti ja reise ning reisimiskohustus sellega ei kaasne.

Kui IDkaardi tegemine jääb raha taha, siis milleks see pangakonto. Koguge paar aastaga see 10 eurot kokku, mis see alla 10-aastasele maksab ja niuhti valmis.

Mina sain uue ID-kaardi kätte (mitte kiirkorras) kolmandal tööpäeval.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine olen. Vabandust, eksisin. Teil on rohkem aastaid koguda ID-kaardi valmistamiseks seda 10 eurot, sest 10 euroga saab selle lausa enne lapse 15. sünnipäeva. 16 senti igas kuus kõrvale panna – pingutust vajab, aga ehk saab tehtud veel varemgi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt hämmastas, kuidas mõni ei suuda üli-demonstratiivselt ära imestada, et kõik pered ei käigi juba maast madalast iga-aastastel välisreisidel.

Ja sama hämmastav on see, et mõni ei suuda oma imestamisi ja minestamisi sobiva kommentaariga siduda.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt hämmastas, kuidas mõni ei suuda üli-demonstratiivselt ära imestada, et kõik pered ei käigi juba maast madalast iga-aastastel välisreisidel.

Mõni inimene ei käi ka kordagi aastas sedasorti peol ega teatris , aga pidukleit ja kaks paari kontsakingi on ikka kappi valmis ostetud. Mõni inimene ei sõida aastaid autoga, sest pole näiteks elukoha pärast vaja, aga loa ikka tegi. Igaks juhuks. Mõni inimene ostab oma lapsele isegi siis juba saapad, kui laps veel ei kõnni ega raudkindlalt ei hakka kõndimagi enne, kui saabastest välja kasvab. Mõnel inimesel on kodus 11 taldrikut, kuigi igapäevaselt kasutatakse kolme. No et äkki tuleb keegi läbi või midagi. Mõnel inimesel on isegi kohver omandatud, kuigi ta pole aastaid reisinud ega plaanigi.

Aga mõni inimene viivitab kõigi asjadega kuni tõesti on viimane minut ja nüüd on imekiiresti hädasti vaja.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin teha lapsele pangakontot oma kaardi alla aga ikka peab üle 7 aastasel olema ID kaart.Kas teab keegi kas môni pank teeb ka ilma?

Mismõttes pole lapsel dokumenti? Mismoodi ta reisib?

Reisib loomulikult passiga. Minu lastel on nii, passid olemas, ID kaarte pole seega vaja.

Pigem on mul see küsimus, et kuidasmoodi see kaardi alla pangakonto tegemine käib?:)

Ulme.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reisib loomulikult passiga. Minu lastel on nii, passid olemas, ID kaarte pole seega vaja.

Sa päriselt arvad, et teemaalgataja lapsel on pass? Naerukoht.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks on lapsel üldse pangakontot vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks on lapsel üldse pangakontot vaja?

Et see raha, mis ID-kaardi tegemise asemel rotiti, sinna kasvama panna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas saab lapsele pangakontot teha kui ei ole ID kaarti lapsel?