Esileht Imetamine Kuidas saada 1a2k laps iseseisvalt magama

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas saada 1a2k laps iseseisvalt magama

Postitas:
Kägu

On harjunud rinnaga magama jääma, magab 2x päevas ning öösel on minu küljel ning sööb ka palju tahab. Täna proovisin panna pudelisse tavalist piima, aga pudeli suu juurde jõudes hakkas seda peksma ning edasi läks asi juba hüsteeriaks, kõõksumiseks, minu rahustavad sõnad/puudutus ei aita, ei lase end isegi puudutada, lihtsalt peksab käte ja jalgadega, keerutab end istuli. Lasin sellel kesta ca 15 min ja siis andsin ikka rinda. Või peaks laskma tal end magama röökida?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovid rinnast võõrutada? Eks siis peab jah lihtsalt rinda mitte andma. Kui sa lased tal 15 min nutta ja lõpuks ikka annad rinda, siis see harjutab teda ainult nutma kuni uuesti saab. Üksinda just nutta ei laseks, aga püüaks teistmoodi lohutada ja lapse juures olla. Ise pead selleks rohkem valmis olema kui laps.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, päris kindlasti ei peaks sa laskma tal ennast magama röökida. Kas sulle endale meeldib ennast magama nutta? Kas ta on sul harjunud kas kuidagi teisiti magama jääma? Kandelinas, kärus või lihtsalt süles? Esialgu oleks näiteks see üks võimalus, et päevauneks nö jalutad ta magama ja siis tõstad ta voodisse ümber. Igal juhul peaks see üleminek rinnaga magama jäämiselt ise uinumisele rahulikus tempos ja ilma nututa kulgema. Uuri ja katseta erinevaid variante.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teine vanem ei saaks last ise võõrutusperioodil magama panna? Meil see töötas.

Ise pead olema otsuse teinud, et enam ei imeta – ja siis EI IMETAGI, mida iganes laps korraldab. Küll aga pead olema siis muul moel valmis lohutama, lähedust pakkuma jne. Selline “Proovime, vaatame” lähenemine on kõige mõttetum ja last traumeerivam, ta lihtsalt nüüd katsetab iga korraga üha kauem, sest loodab, et ehk sa lõpuks jätad ta kiusamise järele ja annad alla.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Kuidas saada 1a2k laps iseseisvalt magama