Esileht Väikelaps Kuidas saada 2a ja 4a ühte tuppa magama?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas saada 2a ja 4a ühte tuppa magama?

Postitas:

Lapsed 2,5 ja 4,5a, poisid. Väikesem siiani meie magamistoas olnud, aga tahaks nüüd nad ühte tuppa saada. Oleme proovinud, aga see kujuneb täielikuks kaoseks. Läheb hirmsaks mölluks, lollitamiseks, sõna kuulamine on null. Kumbki oma voodis ei püsi.  Kaklevad, müravad, naeravad…

Oleme proovinud ka ära osta, et kui püsivad ilusti voodis, siis lähme järgmisel päeval veekeskusesse/ostame uue mänguauto vms, ei mõju.

Nippe, nõuandeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus teie sel ajal olete, kui nad möllavad? Mu poisid kolisid alles nüüd lahku, kui vanem 8.5a on. Noorem, kes kohe 7a saab ja üksi olla ei taha, sai 2a3k õe enda tuppa (enne magas õde meie juures). Me oleme alati teinud nii, et peale unejutu lugemist ootame laste juures, kuni vähemalt üks magama jääb. Mingi aeg, kui reeglid selged (et ei lollita/mürgelda), sai poisid ka üksi uinuma jätta, aga alguses ikka kogu aeg juures ja suunasime vaikselt olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istute harjumisperioodil ise juures. Panete nurka seisma vmt (meil lõpuks käisidki nurgas rahunemas, muu ei aidanud – ja targutamine, et nii ei tohi, võib endale jätta. Ekstravertseid lapsi kasvatatakse teisiti kui introverte). Ja nii, kuni eraldi toad said (nüüd igatsevad teineteise juurde, kuid mõte õhtusest möllust ei vaimusta). Üleväsimus ka aitas, nad jäid siis ruttu magama. Aga lasteaiapäevadel ei saanud siis hommikul üles, nii et ndlvahetused lahendasime hilisema magamisega.

Maal oli asi eriti hull, kuna magasid pikalt põrandal laial madratsil, st ühel asemel. Seal läks asi paremaks, kui ostsime sinna narid, et beebivoodi ka ära mahuks. Naridest nad välja ei roninud õnneks ja ei ulatunud üksteisega maadlema???? lobisesid küll, aga vähemalt ei hüpanud enam ringi jne

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mingi 2-aastasele rääkida, et kui täna on nii, siis homme saab naa – sooja õhu raiskamine.
Looge kindel magamamineku rutiin, rahuneda aitavad hästi õhtujutud. Ja siis passite mehega läheduses v käite tihti komtrollimas ja meenutamas, kuidas peab olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange lapsed erinevatel aegadel magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kolisid ühte tuppa, kui olid 1,5 ja 3. Ei saagi nii, et paned lapsed voodisse ja lähed ise teise tulla telekat vaatama vm. Mina istun/pikutan veel praegugi laste juures kuni nad magama on jäänud. Loen unejutu ära ja siis vahelduva eduga tuletan meelde, et ei tule voodist välja ja ei jutusta. Vahel jään ise ka magama põrandale…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsed alati ühes toas maganud, aga kui olid u sama vanad, siis aitas tõesti see, et samas toas lugesin ette raamatut, siis kustutasin tule ja olin nendega ühes toas kuni uinusid. Mõnikord pidin jah maas teki peal nende voodite kõrval olema.

Kõva närvi peab olema. Selline harjutamine võib ka kaks nädalat aega võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kuidas saada 2a ja 4a ühte tuppa magama?