Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas saada 3-kuune magama

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas saada 3-kuune magama

Postitas:
Kägu

Öösel ta jääb mul ilusti enam-vähem tissi otsas magama. Päeval ei juhtu seda kunagi. Ainult kas süles, kõhukas aga ma ei jaksa teda kanda nii ja pluss see, et ise oled kinni. Ära tõstes ta lihtsalt röögib midagi ei rahusta, lutt teda ei huvita. Vankris röögib ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas koguaeg on nii olnud või viimased nädalad?

Kui kaua laps on ärkvel enne seda, kui teda magama üritad saada? kas laps sööb vahetult enne seda või kui palju on söömisest puudu?

Need on oluline info, enne kui päriselt saab midagi pakkuda. nii pimesid tulistades pakun erinevadi võimalikke variante:
1. laps ei ole veel väsinud (sh ka vankrisse tuleb panna täitsa väsinud laps, sest ta ei näe sealt välja ja seetõttu karjub, väsinult uinub)
2. laps on üleväsinud
3. lapsel on uuesti nälg
4. lapsel on kõht liiga täis ja seetõttu ei saa uinuda
5. kui peres on paar aastat vanem laps, siis tema hääled, kuskil eemal tekitavad tähelepanu
6. toas on liiga valge
7. tal on külm
8. tal on palav
9. ta tahab teises asendis olla (vankris selili ei meeldi)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju su laps kaalub, et sa teda kõhukotis kanda ei jaksa? Ehk on sul kotti vaja seadistada, et paremini toestaks? Soovitaks võimalusel kandmisnõustaja poole pöörduda. Sest küsimusele, kuidas laps päeval magama saada, vastasid tegelikult ise – kõhukotis, sest seal ta magab. Sedasi saab õues jalutamas käia, raamatut lugeda, arvutis vajalikke asju teha jne, nii et sa ei ole ka tegelikult kinni.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas saada 3-kuune magama