Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada aru, kas mees on minust ka päriselt huvitatud

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kuidas saada aru, kas mees on minust ka päriselt huvitatud

Postitas:

Küsimus pealkirjas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa tead, et sa ise oled mehest päriselt huviatud ja kuidas sa seda (temale) väljendad?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

+35
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 11:26; 02.11 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Noh, aga seksimise jaoks ta vast ikka kõlbab…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse põhjal – ei saagi aru.

Suhtlete, mees on armas, tähelepanelik… Oled kindel, et ta on huvitatud, aga siis suhtlus katkeb. Ju siis polnud nii huvitatud.

Või suhtlete edasi, jõuate seksini… Sina oled kõrvuni armunud ja kindel, et mees on huvitatud. Ja siis peale seksi mees lihtsalt kaob ära. Polnudki huvitatud, vähemalt enam ei ole.

Või suhtlete, seksite, abiellute. Enam ei teki küsimustki, kas mees on huvitatud. Aga siis huvitub kellestki teisest ja ongi suhtega kõik.

Mida ma öelda tahan on, et elus pole garantiisid. Sina võid olla 100% kindel, et mees on huvitatud, aga ei ole. Võib-olla oligi, aga see muutus mingil põhjusel.

Lihtsaim variant on see, kui mees tõesti pole huvitatud ning isegi ei varja seda. St lubadusi ei anna, tulevikust ei räägi, näha on et huvitub vaid seksist, kui sedagi. Seevastu mees, kes näitab rohket huvi üles, võib olla valetaja või see huvi võib kiiresti kaduda.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas ütlus oli kunagi:

Kui mees võtab sinuga kontakti tihedamini, kui kord nädalas, siis sa oled tal mõttes tihedalt. Kui nt vaid paar korda kuus, mõnikord ei kuule temast üle nädala, siis ta võtab sinuga kontakti ainult siis, kui tal midagi paremat parasjagu teha pole või igavusest. Nii on.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 42 a vana, aga meestest küll aru ei saa ega vist hakkagi saama. Nooruses oli ikka huvilisi üksjagu, aga üks, kes kõige rohkem näis minust huvituvat (saatis lilli koju, viis igale poole, rääkis ilusat juttu, vaatas mind imetlusega jne) osutus hiljem selliseks naistemeheks, kes ajas mitut liini korraga.
Mõned aastad tagasi kohtusin juhuslikult ühe mehega, kellega 15 aastat tagasi põgusalt koos töötasime. Ta tunnistas üles, et oli minust väga huvitatud, aga ei julgenud ühtegi sammu astuda. Ja et on aegajalt fb- s vaadanud, millega tegelen. Tookord ei saanud ma küll kuidagi aru, et see mees minust huvitatud oli.

Hiljuti lahutasin oma 15 aastat kestnud abielu ja nüüd olen kohtingu portaalides meestega suhelnud. Ei mõista neid üldse, kui minule tundub, et jutt hakkab klappima ja on tore, siis kaob mees järsku ära jne. Tahaks ka mingit manuaali meeste kohta.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on sinust huvitatud, siis pole seda võimalik mitte märgata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei ole sinust huvitatud aga maailmas on veel mehi, nii et otsi meest kes sind ära ei kasutaks

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees võtab sinuga kontakti tihedamini, kui kord nädalas, siis sa oled tal mõttes tihedalt. Kui nt vaid paar korda kuus, mõnikord ei kuule temast üle nädala, siis ta võtab sinuga kontakti ainult siis, kui tal midagi paremat parasjagu teha pole või igavusest.

Millal see kunagi oli, kui selline ÜTLUS oli?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes huvitatud? Kui ta sinuga suhtleb ja ise kontakti otsib, siis mingis mõttes ikka on huvitatud.
Kas sinust kui seksiobjektist või abikaasamaterjalist või millestki seal vahepeal…ei saa aru, mida sa küsid. Mis mõttes huvi? Kui ta iga kord sulle kätt hakkab seeliku alla toppima, siis jah, ta on seksuaalses mõttes sinust huvitatud.

Sa küsid nagu Inimsööja-Ellotška, isegi normaalset küsimust ei suuda formuleerida. (Ja nüüd sa ütled, et ei viitsinud telefonis (ei, sa ütled telos) pikalt kirjutada).

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 19:34; 02.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 46 eluaastat. Seda, kas ja mis eesmärgil mees sust huvitatud on või mitte, ei pruugi sa aru saada. Ja jumal sellega. Aga kui sinust varem ilmselgelt huvitatud mees sinust enam huvitatud ei ole – vat sellest saab küll hästi aru:) Aga ka siin pole mingit kuldset reeglit, et nii jääbki. Võivad x aja pärast taas välja ilmuda ja äärmiselt huvitatud olla, ja usu mind, siis sa saad sellest aru.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

Aga näiteks kui üks on arst ja teine patsient? Õpilane ja õpetaja?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 23:08; 02.11 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mees on huvitatud siis kui naine selle peale isegi ei mõtle, see tähendab et ei kahtle mehe huvis.
Mul on mõlemad kogemused ja see variant kui mees tegelikult ei huvitunud, tundub tagantjärele piinlik ja nõme aja ja närvide raiskamine.
Ja see, kes minusse tõeliselt armunud, ei lasknud mul üldse milleski kahelda, tunne oli 100% turvaline ja on tänaseni.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

Aga näiteks kui üks on arst ja teine patsient? Õpilane ja õpetaja?

Maailmas, kus samasoolised võivad abielluda, võiksid ka õpetajad-õpilased ja arstid-patsiendid omavahel väheke vabamalt võtta. Mul poleks midagi selle vastu, kui mõni arst kutsuks mind jalutama, õpetaja näitusele või õpilane kohvikusse.  Lähen ju i n i me s e g a, mitte tema ametiga.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

Aga näiteks kui üks on arst ja teine patsient? Õpilane ja õpetaja?

Maailmas, kus samasoolised võivad abielluda, võiksid ka õpetajad-õpilased ja arstid-patsiendid omavahel väheke vabamalt võtta. Mul poleks midagi selle vastu, kui mõni arst kutsuks mind jalutama, õpetaja näitusele või õpilane kohvikusse. Lähen ju i n i me s e g a, mitte tema ametiga.

Olen sama meelt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 23:08; 02.11 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on sellest aru saada. Osutab sulle tähelepanu, kutsub tihti kokku saama, teeb komplimente. Üritab kogu vaba aja koos olla, tahab sinu juurde tulla või kutsub enda juurde, räägib oma sõpradele sinust, tema sõbrad teavad sind kui tema pruuti, neiut, mitte lihtsalt kui tuttavat. Kuidas ei ole aru saada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

Aga näiteks kui üks on arst ja teine patsient? Õpilane ja õpetaja?

Maailmas, kus samasoolised võivad abielluda, võiksid ka õpetajad-õpilased ja arstid-patsiendid omavahel väheke vabamalt võtta. Mul poleks midagi selle vastu, kui mõni arst kutsuks mind jalutama, õpetaja näitusele või õpilane kohvikusse. Lähen ju i n i me s e g a, mitte tema ametiga.

käid kohvikus ära ja edasi? kuidas õpetaja saab pärast oma kohtingukaaslasele erapooletu hinde panna?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käid kohvikus ära ja edasi? kuidas õpetaja saab pärast oma kohtingukaaslasele erapooletu hinde panna?

Õpetaja asi ei ole ennekõike mitte hinnete panemine, vaid õpetamine. Kui ta sellest aru saab, siis pole ka pärast see hinde panemine mingi probleem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käid kohvikus ära ja edasi? kuidas õpetaja saab pärast oma kohtingukaaslasele erapooletu hinde panna?

Miks ei saa? Sa eeldad miskipärast kohe, et õpetajaga kohvikus käimine on mingi suss-muss ja salajane asi.

Ma ei tea, meie klassijuhataja (noor meesterahvas) käis küll päris sageli õpilastega kohvikus. Temal oli selline arusaam, et tema kui õpetaja kohus on õpetada lastele ka lauakombeid ja avalikus kohas käitumise kombeid. Nii ta kutsuski aegajalt suvalised 2-3 õpilast kohvikusse (ma usun, et helistas ka vanematele) ja tegi kohvikus välja tee, mahla, saiakese või salati. See oli klassides 7-11. Rääkisime koolielust ja mis muret teeb ja mis rõõmustab, mida tahaks teha ja mida võiks muuta. Aasta jooksul käis ta absoluutselt kõigi õpilastega paari-kolme kaupa üks-kaks korda kohvikus. Ka viis ta niimoodi väikeste rühmadena (3-5 last) lapsi teatrisse, looduslikult huvitavatesse kohtadesse ja isegi seenele. Kes kuhu tahtis ja kuidas ilm – olud parajasti olid. Üksi ta poleks mingil seene- või kopratammi vaatamise retkel ju jaksanud valvata, et klassitäis ehk 34 rüblikut kõik noa otsa ei kuku või kraavi ei upu või mürgiseeni ei korja. Teinekord oli tal ka looduses abikaasa kaasas, aga kohvikus, kus räägiti õpetajaga südamest südamesse, mitte kunagi.
Klassiekskurssioonid rohkemate täiskasvanutega lisaks sellele.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 19:34; 02.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on nii, et kui selline küsimus üldse tekib, siis see tähendab, et mees ei ole tõsiselt huvitatud.

Nii palju kui ma kogenud olen ja kõrvalt näinud, siis tõsiselt huvitatud mehe puhul on tema huvi väga ilmselge – mees pöörab tähelepanu, otsib kontakti, otsib aktiivselt võimalusi kohtumiseks, täidab oma lubadusi jne. Kui seda kõike pole, siis pole ka huvi.

Aga näiteks kui üks on arst ja teine patsient? Õpilane ja õpetaja?

Maailmas, kus samasoolised võivad abielluda, võiksid ka õpetajad-õpilased ja arstid-patsiendid omavahel väheke vabamalt võtta. Mul poleks midagi selle vastu, kui mõni arst kutsuks mind jalutama, õpetaja näitusele või õpilane kohvikusse. Lähen ju i n i me s e g a, mitte tema ametiga.

käid kohvikus ära ja edasi? kuidas õpetaja saab pärast oma kohtingukaaslasele erapooletu hinde panna?

Hindamine peaks käima ikka konkreetsete kriteeriumide, mitte näo järgi. Sel juhul ei ole ka probleemi sellega, et hinnata oma kohtingukaaslase TÖÖD, mitte teda ennast.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 11:26; 02.11 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 42 a vana, aga meestest küll aru ei saa ega vist hakkagi saama. Nooruses oli ikka huvilisi üksjagu, aga üks, kes kõige rohkem näis minust huvituvat (saatis lilli koju, viis igale poole, rääkis ilusat juttu, vaatas mind imetlusega jne) osutus hiljem selliseks naistemeheks, kes ajas mitut liini korraga.

Mõned aastad tagasi kohtusin juhuslikult ühe mehega, kellega 15 aastat tagasi põgusalt koos töötasime. Ta tunnistas üles, et oli minust väga huvitatud, aga ei julgenud ühtegi sammu astuda. Ja et on aegajalt fb- s vaadanud, millega tegelen. Tookord ei saanud ma küll kuidagi aru, et see mees minust huvitatud oli.

Hiljuti lahutasin oma 15 aastat kestnud abielu ja nüüd olen kohtingu portaalides meestega suhelnud. Ei mõista neid üldse, kui minule tundub, et jutt hakkab klappima ja on tore, siis kaob mees järsku ära jne. Tahaks ka mingit manuaali meeste kohta.

Kas sa siis nagu luiskad või ei tundu loogiline. Olid 15 aastat suhtest mille äsja lõpetasid. Kohtusid uuesti vana töökaaslasega kes sind imetles, aga sa olid ju siis värskelt suhtesse astunud sest mõlemad asjad juhtusid 15 aastat tagasi.

Kui portaalis kaovad mehed ära… no meestele meeldib ka flirtida, ilma et peaks kohe flirditavaga abielluma. Kui naisel on mitu rauda tules, siis on kõik nagu õiglane, aga kui mees teeb siis võehh milline naistemees eksju. Pigem hapud viinamarjad sul.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui mees võtab sinuga kontakti tihedamini, kui kord nädalas, siis sa oled tal mõttes tihedalt. Kui nt vaid paar korda kuus, mõnikord ei kuule temast üle nädala, siis ta võtab sinuga kontakti ainult siis, kui tal midagi paremat parasjagu teha pole või igavusest.

Millal see kunagi oli, kui selline ÜTLUS oli?

Mulle jäi see arusaamatuks, mille poolest see ütlus NALJAKAS oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri ääri-veeri tulevikuplaanide kohta ja jälgi, kas ta räägib mina või meie vormis, siis saad teada, kas sul on perspektiivne suhe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada aru, kas mees on minust ka päriselt huvitatud