Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada aru mehe käitumisest, kas ta armastab sind või mitte?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas saada aru mehe käitumisest, kas ta armastab sind või mitte?

Postitas:
Kägu

Ajendatuna teemast \”ma armastan sind\” tekkis küsimus, et kui mulle on sattunud selline kidakeelne mees, kes sõnades oma tundeid ei väljenda, siis kuidas ma saan aru tema käitumisest, kas ta mind armastab või mitte?

Rääkige palun, kuidas teile mehed oma armastust näitavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas saada aru mehe käitumisest, kas ta armastab sind või mitte?

Armastus ei peitu alati sõnades vaid tegudes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armastus ei peitu alati sõnades vaid tegudes.[/tsitaat]

Lase aga tulla. Tahan näiteid, miks muidu teema tegin siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti ei tea, mis on armastus ?
Kui ei , siis su kaaslane kindlasti ei armasta, sest sarnased saavad kokku.
Armastus ei saa kunagi otsa ja aastatega läheb ainult suuremaks. Ja kui kirge nimetada armastuseks, siis on see 2 – 3 aasta läinud.
Ja kui on juba küsimus, kuidas teada, et mees armastab, siis on asi üsna kindel, mees ei kogegi armastust või pole naine võimeline teiste tundeid üldse vastuvõtmagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lase aga tulla. Tahan näiteid, miks muidu teema tegin siis.[/tsitaat]

Tundub, et oled sama inimene, kes siin mõni tund tagasi tegi väga lapsiku teema ja kohe ka kustutas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tundub, et oled sama inimene, kes siin mõni tund tagasi tegi väga lapsiku teema ja kohe ka kustutas[/tsitaat]

Ei ole teemat teinud täna. Mind lihtsalt huvitab see, sest tahan selgusele jõuda, kas mees mind ikka armastab või ei. Öelnud ta seda igatahes kunagi ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no kas ta näiteks jätab miski omale kalli asja tegemata, et sulle vajadusel sinu lemmiktegevust lubada – nt ei lähe kalale, kui sul on muu üritus ja keegi peab lapsi hoidma; kas ta viib sind välja, sest lihtsalt tahab sinuga siin-seal käia kahekesi, kas vaatab sind imetlusega (ei pea ütlema midagi, pilgust näha ju)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu oli sama lugu, et mees jube kidakeelne. Ma olin vahepeal täiesti endast väljas, et miks ta mulle neid sõnu öelda ei suuda 😀 Põhjendus see, et ta eks 6 aastat ütles ja ise pettis, et ta ei taha mulle neid sõnu öelda, need on rikutud sõnad tema jaoks. Lõpuks jõudsime arusaamiseni, et me olemegi teistele inimestele elujooksul ikka armastust avaldanud aga iga armastus on olnud erinev nii on ka meie oma. meie ise anname oma sõnadele mõtte ja usk nendesse sõnadesse taastatud.Niisiis mu mees nüüd lisaks tegudele ka ütleb. See ka üks näide, kui inimene on armastatud inimest kuulanud ja oma jäiga arusaama ümbermõelnud. Lisaks sellele on ta füüsilised teod vahel uskumatud. Näiteks raseduse alguses võttis ta kogu majapidamise , poeskäimise, söögitegemise, koristamise jne 3 kuuks enda kanda, peale töölkäimise ja oma asjade ajamise, sest mul oli jube halb olla. Ta on tekitanud meeletu turvatunde, sest kui ma teda vajan, siis mulle ei öelda kunagi ei vaid leitakse võimalus toeks olla. Alati kuulatakse mind ära ja arvestatakse minuga. Kuna ma üldjuhul ei taha utoopia asju nagu kalleid ehteid vms vaid midagi asjalikku, siis üritatakse mulle alati neid asju võimaldada. Praegu, kui olen kodune, siis leitakse ikka kiires tööpäevas aega, et mulle korduvalt helistada ning midagi toredat rääkida ( Kuna ma ise ei täi segada väga inimest tööl) Igasugu pisiasjad kodus, mõni tore pai, möödaminnes põsemusi, kuna meil meeldib tudule jääda seljad vastakuti, siis otsitakse mu kätt alati, et see oma pihku võtta ( meil mõlemal üks käsi seljataga magama minnes), soe naeratus filmi vaatamise vahele -neid pisikesi läheduse otsimisi on palju, kuna ega sõnadega siiski ei tohi priisata – neid asju on lõputult 🙂 Koos oldud 3 aastat 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ajendatuna teemast \”ma armastan sind\” tekkis küsimus, et kui mulle on sattunud selline kidakeelne mees, kes sõnades oma tundeid ei väljenda, siis kuidas ma saan aru tema käitumisest, kas ta mind armastab või mitte?

Rääkige palun, kuidas teile mehed oma armastust näitavad.[/tsitaat]
Armastust näidatakse kõva vändaga mitte tühja lobaga.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada aru mehe käitumisest, kas ta armastab sind või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.