Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas saada beebi vett jooma?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas saada beebi vett jooma?

Postitas:

Vesi erilist huvi ei paku, kuigi peaks seda jooma, kuna esineb kõhukinnisust. Olen teinud püreed vedelamad, toppinud vee sisse maitseks kurki, aga ikka ei lähe peale. Mis nipiga oma beebid olete vett jooma saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnapiima lapsed ei pea vett jooma, nii et soovitada ei oska, minu lapsed on rp saanud ja u aastaselt ise vabatahtlikult tassist vett jooma hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siis kui ikka lisatoitu sööb, võiks ka kõrvale vett juua… minu arvamus vähemalt.
lihtsalt paku…järjekindlus viib sihile… kui ikka midagi muud ei anna (ära seda viga tee, et hakkad \”igaks juhuks\” mahla pakkuma vms), siis üks hetk hakkab jooma…ju tal pole praegu veel vaja, saab piimaga oma vedelikuvajaduse kaetud.

ma pole vee andmise pärast vaeva pidanud nägema, mõlemad lapsed kohe hea meelega vett jooma hakanud kui aeg käes oli…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisatoitu saavad lapsed peaksid ikka natukene vett jooma. Meil oli lahenduseks kõrrega tops, sealt joob miskipärast hea meelega. (Avent)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:21; 19.01 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rinnapiima lapsed ei pea vett jooma, nii et soovitada ei oska, minu lapsed on rp saanud ja u aastaselt ise vabatahtlikult tassist vett jooma hakanud.[/tsitaat]

Kui sa midagi soovitada ei oska, siis milleks üldse kommenteerida? Lapsed said sul RP. Ok, oleme nüüd kõik targemad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:21; 19.01 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas jooma saada, ei oska öelda, aga mul joob nokaga tassist. Nätsutab ja närib seda, paistab, et saab ikka kätte ka sealt, sest pluusiesine on märg ja suu on ka pärast pudrust puhas 🙂 Pole veel mahla või midagi muud magusat talle andnud, mingi päev proovisin lihtsalt, et mis teeb selle tassiga ja näe läks peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on olemas ka lapsi kes ei harjugi veega, kui nad pole vett ültse saanud siis neile ei meeldi see maitsetu asi ja ei hakkagi jooma,. aga no samas sa võid segada, vett mingi koduse mahlaga,. punasõstar, mussõstramahl,. minul 1 laps joob vaid mahla ja teine joob ainult vett 1 laps eii soovi paljast vett no lihtsalt ta ei ole nõus seda neelama, aga teisele hakkasin alates sünnist andma et harjuks,. kuigi sai ka 1 kuu rinda siis andsin ka vett juurde,. ja tänaseks ta ainult vett kaanibki,.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa vett pakud? Pärast püree andmist või niisama vahepeal? Minu laps joob pärast püreed hea meelega, muidu eriti huvitatud ei ole. Joob nokaga tassist, päris palju ajab suust välja, aga midagi saab alla ka. Nüüd olen andnud ka tavalisest tassist, üle tassi ääre vaikselt, joob isegi parema meelega, vist on uudne ja huvitav. Nii et proovi erinevaid tasse, äkki on asi tassis, mitte vees. Või joo ise tassist vett ja laps äkki tahab järgi teha? Selles eas on ju kõik, mis suured ees teevad huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on nõus vett, teed jms jooma ainult väiksest topsist. Mõnikord joob parema meelega peale sööki teine kord söögikordade vahepeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea jah rp laps vett jooma. Mul ei ole ükski laps joonud. Muidugi kõhud on neil korras olnud. Aga rinda said ka nii palju kui soovisid, sellepärast ehk ei olnud ka kõhukinnisust. Esimest korda vett jooma olid nõus 1,5-2a vahel.
Rpa saavate lastega on ikkagi natuke teised lood. Neile peaks proovima ikka natuke vett sisse meelitada…mis on kindlasti päris keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekooli loetakse tihti ikka tekste vaid üle ühe rea…Muidugi ei pea rp laps vett jooma, aga…

kuna lapsel on probleeme köhukinnisusega, siis lihtsalt paku ja paku ja paku seda vett. Kui ta lisatoitu saab, siis mingil hetkel peaks ju janu olema. Proovi edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on nõus vett jooma, kui see on soe (umbes 40 kraadi). Külma või käesooja vett ei joo.

Muidu on olemas Suurbritannias tehtud uuring, mis väidab, et ka rp-lapsed võivad lisaks rinnapiimale vett vajada. http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7867686.stm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas saada beebi vett jooma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.