Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada FB profiilifotolt raam ära?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas saada FB profiilifotolt raam ära?

Postitas:
Kägu

Puurin ja uurin, aga pihta ei saa.  Lisada saab, aga tahaks täiesti puhast fotot, kas peaks uuesti salvestama?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda ei saagi ära, st kui sa selle panid, siis see süsteem mitte ei lisa tegelikult raami, vaid salvestab selle uue fotona. Ehk et pane lihtsalt tagasi see foto, mis sul enne raami oli. See on sul seal FB profiilipiltide albumis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge, tänud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toppsid koroonat ei olemas raami omale ümber ja nüüd oled haige?

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, mina toppisin “olen vaktsineeritud” raami, aga esiteks on sellest juba kolm kuud möödas ja teiseks pole see enam teab mis elitaarne asi, nii et peaks vist ka ära vahetama.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toppsid koroonat ei olemas raami omale ümber ja nüüd oled haige?

Toppis mingi jura ja nüüd hakkas häbi.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Noh, mina toppisin “olen vaktsineeritud” raami, aga esiteks on sellest juba kolm kuud möödas ja teiseks pole see enam teab mis elitaarne asi, nii et peaks vist ka ära vahetama.

Enam pole siis vaktsineeritud või? Sa võid selle vorstileiva panna omale – saad taas “elitaarsesse seltskonda”.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enam pole siis vaktsineeritud või? Sa võid selle vorstileiva panna omale – saad taas “elitaarsesse seltskonda”.

Sa vist ei oska päris hästi lugeda? Olen muidugi vaktsineeritud, aga nüüd on seda juba päris paljud. Mis vorstileivast sa sobid?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab panna uue profiilipildi ja taustapildi nii, et ei saa laikida ja kommenteerida?
Või siis vähemalt nii, et see ei hüppaks uudisena FBsõpradele ette?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingid saamatud kasutavad aktiivselt Facebook’i nagu näha. 🤦

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli küll lihtne. Kui vahetama hakkasin, siis ilmus kohe valik, kas vahetus on kõigile nähtav või ainult mulle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli küll lihtne. Kui vahetama hakkasin, siis ilmus kohe valik, kas vahetus on kõigile nähtav või ainult mulle.

Siis vahetadki ainult enda jaoks selle ära või? Teised näevad endist edasi.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli küll lihtne. Kui vahetama hakkasin, siis ilmus kohe valik, kas
vahetus on kõigile nähtav või ainult mulle.

Siis vahetadki ainult enda jaoks selle ära või? Teised näevad endist edasi.

Loomulikult mitte! Nemad näevad ka ikka uut pilti, aga neile ei tule seinale teadet, et see ja see vahetas profiilipilti. Sinu profiilile minnes näevad ikka uut pilti, samamoodi on uus pilt väikselt sinu kirjutatud kommentaaride juures – nagu ikka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvutis või mobiilivaates?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist ei oska päris hästi lugeda? Olen muidugi vaktsineeritud, aga nüüd on seda juba päris paljud. Mis vorstileivast sa sobid?

Vaktsiinivastased ja lamemaalased on teinud omale sarnase raami aga teemaks, et nad mõnikord söövad võileiba vorstiga. No, hetkel peavad, ennast valgustatuteks ja ainsateks, kes tõde teavad. Pisike “elitaarne” seltskond.

Minu jaoks veider, et inimene paneb raami “olen vaktsineeritud”, selleks, et see on midagi elitaarset. See võiks olla pigem midagi elementaarset. See võiks ka näidata inimese asjalikkust, teadlikkust ja haritust. Seda, et tegu pole lamemaalasest uhhuuga. Tegemist on inimesega, kes hoolib peale enda ka oma lähedastest, perest, sõpradest jne.

+2
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada FB profiilifotolt raam ära?