Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas saada hakkama ebameeldiva kolleegiga

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kuidas saada hakkama ebameeldiva kolleegiga

Postitas:

Tüüp leiab ikka ja jälle mõne pisiasja, mille kallal vinguda. Vahepeal on ehk kuu aega rahu. Kuna ta on kaudselt minu töö tellija, siis ei saa ma tema märkusi ka arvestamata jätta. Kuigi ka teised töötajad saavad aru, et vahel keerab ta täiesti ära. Põhiline on see, et ta ei jää enne rahule, kui on oma tahtmist saanud. Kuigi tulemus ei pruugi sellest paraneda. Mõnikord tundub, et ta peab lihtsalt oma võimu maksma panema, s.t muud eesmärki polegi. Kui ma kõigega lepin, tunnen end tükk aega näruselt, kui ma nö vastu punnin, tuleb sellest ilge intriig ja sõda. Võetakse kasutusele räige demagoogia ja tõstetud hääl. Kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemusi millega? Snu kollegiga ilmselt mitte. Muus osas – iga suhe ja inimene on erinev. Sellise umbmäärase jutu peale ei oska küll miskit kosta. Nagu ma aru saan, ei tea sa ise ka, mida tahad – panna paika või mitte.
Üldjuhul võib virisejatest lihtsalt mitte välja teha, kaasa noogutada ja siis ikka enda moodi teha. Aga sama hästi võib tal hoopis õigus olla ja just sina ehk jonni pärast ei taha mõistlike nõuandeid kuulda võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas saada hakkama ebameeldiva kolleegiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.