Esileht Imetamine Kuidas saada imetamisnõustajaks?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas saada imetamisnõustajaks?

Postitas:

Olen kahe väikelapse ema, noorem laps on 2.5 ja siiani veel imetan teda.
Kuna esimese lapsega sai maadeldud selle imetamisega ja teema oli ja on minu jaoks väga südamelähedane, siis olen end väga palju harinud ja lugenud jne teemal imetamine.
Olen mõelnud, kas mitte ka ehk õppida imetamisnõustajaks. Aga kuidas ja kus selleks õpitakse? Mida see töö endast ikkagi kujutab ja on see ikka palgatöö mitte vabatahtlik töö?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe ja soovi korral võta ühendust http://siet.ee/index.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Haiglates töötavad imetamisnõustajatena õed või ämmaemandad, kellel on erialane põhiharidus ja kes on imetamisnõustamist lisaks õppinud (loodetavasti). Nemad saavad oma tööandjalt selle eest palka ja enamasti tegutsevad haiglates kohapeal. Imetamisnõustaja koolitusega ämmemand või pereõde või koduõde võib küll teha ka koduvisiite, aga imetamisnõustamine on vaid üks osa tema tööst ja enamasti seda eraldi välja ei tooda.
Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu kaudu saab õppida imetamisnõustajaks olenemata eelnevast haridusest UNICEFi programmi järgi pluss täiendkoolitused. Võimalik on töötada töövõtulepinguga või luua oma ettevõte. Kuna tegemist on MTÜ-ga, siis laias laastus on SIETi imetamisnõustajate vabatahtliku tegevuse määr palju suurem, kui tasustatud töö määr, ilma esimeseta ei ole teist. SIETi nõustaja põhilised tegevusalad on imetamisnõustamine koduvisiitide, telefoni, meili ja muude internetikanalite teel, soovi korral ka imetamise tugirühma juhtimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Kuidas saada imetamisnõustajaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.