Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada inimesest üle?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuidas saada inimesest üle?

Postitas:

Kuidas saada inimesest üle ja mitte tema peale enam mõelda? Inimene oleks vaja unustada, kuid kahjuks tuleb alati meelde.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saada inimesest üle ja mitte tema peale enam mõelda? Inimene oleks vaja unustada, kuid kahjuks tuleb alati meelde.

Mingi raske asjaga pähe virutada või hüpnoos või loota seniilsuse või dementsuse peale. Vahel on põhjus, et meil midagi halba meeles on, just see, et kui me oma vigu ei mäletaks, oleks meil suurem oht neid korrata.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The best way to get over someone is to get under someone else.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The best way to get over someone is to get under someone else.

Lühiaajaline lahendus, mis pikas perspektiivis ei toimi.

Aitab ainult aeg.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aus vastus, lõplikult ei saagi. On paremaid ja taas halvemaid perioode.

Oleneb ka, kas on lõpetamata või lõpetatud lugu.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The best way to get over someone is to get under someone else.

Seda oleks võinud ka väga edukalt eesti keeles edasi anda, säilitades sõnamängu.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kummitama jääb ikka. Ainus, mida teha saab, on ise mitte rohkem soodustada ja mälestusi ise üles kiskuda. Kui tulevad, siis öelda, et ahah, sina jälle, ja siis millegi muuga ennast hõivata. Kui jääda nämmutama selle mälestusega, siis hoiad vastavad ühendused ajus aktiivsed.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga räägi veidike lähemalt, et millega ta sulle meenub? Olite suhtes ja läksite lahku? Tegi sulle midagi halba? Midagi muud?

Kui meenub positiivselt, siis proovi rohkem mõelda, mis tema juures häiris ja mitte näha inimest enam nii ideaalsena/meeldivana, sest selle pärast sa talle ju ilmselt mõtled.

Kui ta tegi sulle ikkagi haiget, siis meenutagi just seda, kui uuesti meenub ja sisenda endale, et ta pole su jaoks keegi ja sul on targemalegi mõelda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aju on treenitav. Negatiivsete mõtete mõtlemise lõpetamine on sarnane mistahes muu sõltuvuse lõpetamisega. Pead umbes 2 kuud olema endaga väga range ja harjutama teadlikult uusi mõttemustreid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aja möödudes meenub vähem. Hoia end tegevuses: tee tööd, suhtle sõpradega, vaata filme (aga mitte romantilisi draamasid – juhul kui see inimene on mõni eks) jne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teerulliga?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannes ta alla.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda oleks võinud ka väga edukalt eesti keeles edasi anda, säilitades sõnamängu.

.

Kahjuks sa ei osanud oma versiooni siia tõestuseks välja pakkuda.
Oli siis tõesti nii raske?

Ja see ei oleks olnud, et “Kõige parem kellestki ülesaamiseks on parim variant ise kellegi poolt allaaetud saada”

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel paranemas toksilisest sõltuvussuhtest ning minu psühholoog ütles, et esimene aastaring on kõige raskem. Kõik pühad, sünnipäevad, kohad tuleb läbi teha, käia ilma selle inimeseta. Edasi juba kergem minna, tekivad uued mälestused jne. Aju teeb oma töö lõpuks. Vaata youtube, ma sain sealt palju abi

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 21:20; 24.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi analüüsida, miks sa temast n.ö sõltuvuses oled?
Tihti on seal taga sinu ego, et sa pole saanud, mida tahtsid või teine ei käitunud nii nagu sina eeldasid. Pettis kuidagi sinu lootusi-ootusi?
Mida sa ootasid – sõnasta see enda jaoks ja vaata kriitiliselt üle, s.t püüa vastavusse viia selle inimese tegeliku olemusega (kuigipalju sa ju teda tunned), kas ta üldse on võimeline sinu ootustele vastama, ehk et, lõpeta kuldse kuu selga mõtlemine, kui selles on probleem.
Või siis lepi sellega, et ta ei taha sind, siin ei ole sinuga midagi valesti, sinu jaoks on elus keegi teine.
Iga inimesega koos tulevad uued võimalused ja kogemused, ole avatud neid vastu võtma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saada inimesest üle ja mitte tema peale enam mõelda? Inimene oleks vaja unustada, kuid kahjuks tuleb alati meelde.

Unustamisega tuleb teadlikult tegeleda. Oled sa märganud, et olgugi, et elasid iga koolipäeva kunagi läbi minuti haaval, siis nüüdseks on muutunud kõik üheks pikaks mälestuseks, kust paistavad silma ainult parimad hetked?
Sama on ka inimese unustamisega (eeldades, et see pole seotud traumaatilise kogemusega)
Kõigepealt kogu kokku kõik asjad, mis seotud temaga ja pane need ühte kohta silma alt ära (võimalusel teibi see kast korralikult kinni – nii ei teki tahtmist asjadele pilku peale heita).
Kustuta kõikjalt ära selle inimese andmed – sotsiaalmeediast, märkmikust (telefonist)
Seejärel kirjuta talle pikk hüvastijätukiri, kuhu kallad oma hinge välja, aga sa ei anna seda talle, vaid põletad kirja ära.
Pane endale kusagile mingi ese, mida sa sikutad, millesse sa näpuga suskad vms iga kord, kui see inimene meelde tuleb.
Ära pidevalt temast heieta, võta endale päevas nt pool tundi aega, kus sa asjaga läbi tegeled, mõtled ainult temale, analüüsid teievahelist suhet.
Ja leia endale muud tegevust. Väga palju muud tegevust. Mida rohkem sa pidevalt tegutsed, seda parem on unustamise protsess.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska nõu anda sulle, küll aga tean mida ise teeksin. Mehesse armudes ilmselt ajaksin seda meest taga ja astuksin suhtesse. Naisesse armudes tõrjuksin neid tundeid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The best way to get over someone is to get under someone else.

Seda oleks võinud ka väga edukalt eesti keeles edasi anda, säilitades sõnamängu.

Paku siis oma versioon ka välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et inimese unustamine (või selle üritamine) on täiesti vale eesmärk. Nõustun käoga, kes viitas sellele, kuidas saada üle toksilisest sõltuvusest. Ehk alustada tuleb positiivsest (mida ma sellest suhtest/ärist/olukorrast) õppisin – sest muidu hakkavad need õppetunnid elus korduma, kui esimese korraga selgeks ei saa. Teiseks aga tuleb lahti saada oma sõltuvusest sellest inimesest. Põhimõtteliselt leina etappide läbimine. Anda endale aega, võtta iga päev mingi aeg selle teemaga mõttes tegelemiseks ning ülejäänud aegadel ütelda “mõtlen sellele kell 5” (kui see läbimõtlemise aeg juhtumisi on plaanitud kella 5ks). Muidugi on raske ja võib kuluda aasta, aga ka 30.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustada ei saa, aga mõtle pigem ühistele halbadele hetkedele, siis on kergem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel paranemas toksilisest sõltuvussuhtest ning minu psühholoog ütles, et esimene aastaring on kõige raskem. Kõik pühad, sünnipäevad, kohad tuleb läbi teha, käia ilma selle inimeseta. Edasi juba kergem minna, tekivad uued mälestused jne. Aju teeb oma töö lõpuks. Vaata youtube, ma sain sealt palju abi

Toksiline suhe ja ise käid psühholoogi juures?
Kummaline, alati on naistel toksilised suhted, naised on sitamagnetid, tropimagnetid. Aga sellist juttu ei aja mitte kunagi mehed. Oma elus pole kordagi kuulnud mõnd meest väitmas milline tropimagnet ta on.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska nõu anda. Ise samuti ei suuda üle saada. 20 aastat abielu lõppes aasta tagasi, 3 ühist last. Nii keeruline on kõike unustada. 20 aastat ühe inimesega koos oldud, rõõme ja muresid kogetud, perekonnaga käidud reisid ja muud toredad sündmused. Abielu lõpp tegi nii haiget. Mees pettis. Kohe väga raske on kõike unustada ja koosoldud aeg ei unune samuti. Laste teemadel peab ka aeg ajalt suhtlema. Ma vist jäängi selleks inimeseks, kes vanu aegu jääb taga nutma. Eriti jaanipäevadel ja jõuludel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel paranemas toksilisest sõltuvussuhtest ning minu psühholoog ütles, et esimene aastaring on kõige raskem. Kõik pühad, sünnipäevad, kohad tuleb läbi teha, käia ilma selle inimeseta. Edasi juba kergem minna, tekivad uued mälestused jne. Aju teeb oma töö lõpuks. Vaata youtube, ma sain sealt palju abi

Toksiline suhe ja ise käid psühholoogi juures?

Kummaline, alati on naistel toksilised suhted, naised on sitamagnetid, tropimagnetid. Aga sellist juttu ei aja mitte kunagi mehed. Oma elus pole kordagi kuulnud mõnd meest väitmas milline tropimagnet ta on.

Tropimagneti kasutamist naiste puhul pole tõesti kuulnud, küll aga kraad kangemat sõna – litsimagnet, ja seda päris mitme mehe käest. Pole mehed ka suured psühholoogi juures käijad, kuigi võiks – oleks ehk vähem alkoholismi, enesetappe ja riskikäitumist, mis meeste eluea meil siin alla viivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju analüüsida pole mõtet. Hakkad ketrama samu mõtteid ja satud ummikusse. Mõtled üle ja hakkad kahtlema oma otsuses. Siis lähed tagasi s”tta suhtesse ja saad aru, et esialgne otsus ära tulla oli ainuõige. Ja nüüd pead hakkama jälle otsast peale- ära tulemine on ju ikka raske.
Surnud ring. Ära hakka seda kokku-lahku jama tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel paranemas toksilisest sõltuvussuhtest ning minu psühholoog ütles, et esimene aastaring on kõige raskem. Kõik pühad, sünnipäevad, kohad tuleb läbi teha, käia ilma selle inimeseta. Edasi juba kergem minna, tekivad uued mälestused jne. Aju teeb oma töö lõpuks. Vaata youtube, ma sain sealt palju abi

Toksiline suhe ja ise käid psühholoogi juures?

Kummaline, alati on naistel toksilised suhted, naised on sitamagnetid, tropimagnetid. Aga sellist juttu ei aja mitte kunagi mehed. Oma elus pole kordagi kuulnud mõnd meest väitmas milline tropimagnet ta on.

Mehed elavadki sissepoole, sp on meeste enesetapud statistikas kordi suuremad. See, et sina isiklikult ei ole kuulnud, ei tähenda, et meestel omad “magnetid” puuduvad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 21:20; 24.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada inimesest üle?