Esileht Ilu Kuidas saada jalgu pahkluude kohalt peenemaks?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas saada jalgu pahkluude kohalt peenemaks?

Postitas:

Jubedalt häirivad, kuigi kaugelt ja piltidelt vaadates on jalad suht ok (olenevalt muidugi jälle jalanõude kujust ja kõrgusest jne). Siiski mulle endale kogu aeg tundub, et pahkluude sisemised kondid on nagu liiga väikesed, et ei vormi jalgu. Välimised kondid paistavad, kuid sisemised on madalad ja jala sees (jalgu taeva poole tõstes on sisemiste pahkluude kohtadel lohukesed).
Kas on mingit moodust, kuidas teha nii (treenida, dieeti pidades vms), et seesmised hakkaks ka välja paistma? Või see ikkagi sõltub konkreetsest jalakujust? Äkki olen liiga paks ja rasv on kogunenud pahkluude peale? Pahkluud ei ole mul paistes, seda tean…
Ja veel: tahaks väga kanda kõrgeid kontsakingi, kuid justnimelt nende pahkluude pärast ma seda teha ei saa, sest mulle tundub, et kui kontsad alla panen, siis jalad muutuvad eriti pakkudeks (templi sammasteks).
Riielda ja norida pole vaja. Tore oleks teiega arutleda, ehk saaksin tuge oma kompleksile.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 17:38; 31.01 08:29; 17.11 21:42; 01.08 09:03; 26.08 07:36; 11.12 22:50; 23.03 11:54; 29.04 09:31; 12.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalakuju on geneetiline, aga kui sul on ülekaalu, siis võivad jalad kaalu langetades peenemaks minna küll. Seegi on geneetiline, kuhu rasv koguneb. Mõnel koguneb ka säärtesse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas rasv säärtelt kaduma kaalulanguse tagajärjel. Aga seda alles siis kui kaal langes 57 pealt 54le 168 cm pikkuse juures.Haige olin. Nüüd ei puutu sääred peaaegu kokkugi seistes.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 14:08; 02.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teemaalgataja ei räägi ju säärtest. Pahkluud on tal säärtega võrreldes liiga paksud ehk siis kogu jalg ei ole voolujooneliselt ilus, vaid on liiga ühtlase paksusega ja pahkluud peaksid olema peenemad kui nad on.
Seda nimetatakse sammasjalgadeks ja see on kaasasündinud, mingi valemiga seda muuta ei ole võimalik.
Miski selline asi:

https://wanalalala.files.wordpress.com/2014/07/20140707-103033-37833746.jpg

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma saan aru, et jutt on pahkluudest. Ja kinnitan, et ekstreemne kaalulangus haiguse ajal aitas mul just pahkluid välja tuua.

Mul olid sellised sammaspahkluud nagu parempoolsel pildil siis kui ma kaalusin 89 kilo. Mäletan, et sel ajal oli raskusi talvesaabaste leidmisega, ainult nöörsaapad ulatusid ümber jala. See oli 20 a tagasi.

Ma olen kaalunud 89 ja 57 ja nüüd 54 kilo. Räägin isiklikust kogemusest jalakuju muutumisel seoses kaalu vähenemisega. Just 54 kilo juures kadus rasv pahkluude ümbert.

Hoiatan teemaalgatajat, et enne pahkluude väljajoonistumist kadusid rinnad. 54-kilosena kahanesin AA suurusesse. Mulle see sobib, hea mugav olla. Siiralt rõõmustasin kui seda märkasin, lõpuks saan lubada endale rinnahoidjavaba elu jne. Aga ma pakun, et suurem osa naisi ei oleks nii õnnelikud end samas seisus leides.:)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 14:08; 02.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on eluaeg väga, väga peenikesed pahkluud olnud ja need on jäänud sama peenikeseks ka siis, kui nt rasedusega pea 30 kg juurde võtsin. Geneetikat sa ei muuda, lepi sellega. Tean ka naist, kes on eluaeg ülikõhn olnud, aga pahkluud paksud ja ka tema pole elatud 55 aasta jooksul suutnud midagi nende pahkluude juures muuta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ei ole kunagi rahul. Mul on geneetiselt tugevad reied ja sääred. vahet pole mis kaalus olen, reied ja sääremarjad on ikka tunduvt jämedamad, kui ülejäänud keha põhjal eeldada võiks. Pahkluud on alati täiesti normaalsed nagu saledatel. Nii lihtsat on. Lõpeta sellest mõtlemine ja naudi elu. Kerge öelda, raske teha, aga just nii oleks sul endal kõige parem

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ei ole kunagi rahul. Mul on geneetiselt tugevad reied ja sääred. vahet pole mis kaalus olen, reied ja sääremarjad on ikka tunduvt jämedamad, kui ülejäänud keha põhjal eeldada võiks. Pahkluud on alati täiesti normaalsed nagu saledatel. Nii lihtsat on. Lõpeta sellest mõtlemine ja naudi elu. Kerge öelda, raske teha, aga just nii oleks sul endal kõige parem

no täpselt! paar mm ülearust rasva kuskil pole mingi teema. sajast viiel naisel on täiuslikud jalad. ja need kel on jalad ilusad, on jälle rasv kogunenud kõhule või siis on kael lühike ja hobusenägu. need on palju suuremad probleemid.
ela rõõmsalt ja ära põe tühja- tähja pärast. sa veel väga noor ka ilmselt?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki aitaks ka tagumiste säärelihaste (nn sääremarja) treening pahkluid visuaalselt peenemaks muuta? Oleks ju loogiline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki aitaks ka tagumiste säärelihaste (nn sääremarja) treening pahkluid visuaalselt peenemaks muuta? Oleks ju loogiline?

Selline tulemus ei pruugi visuaalselt sugugi ilus olla. Mul on eluaeg olnud sõltumata kehakaalust väga peened pahkluud ja põlved. Raseduste ajal võtsin ca 30 kg juurde ja mõned kilod jäid püsima ka. Hakkasin innukalt trenni tegema jalgadele ja sain just sinusoovitatud kujuga jalad, väga jubedad nägid välja. Otsustasin, et parem need makaronid mis enne olid olla edasi kui sellised number 8 kujulised jalad.

Aga üldiselt on jalakuju siiski geneetiline ja pahkluude juurde hakkab tegelikult ka reaalset rasva ja koevedelikke kogunema alles tõesti väga väga tugevas ülekaalus ehk siis umbes 150kg ja rohkem. See mis TA praegu muret niiöelda muret teeb on just see jalakuju mitte rasv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kuidas saada jalgu pahkluude kohalt peenemaks?