Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada juuksed tagasi oma loomulikku värvitooni?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas saada juuksed tagasi oma loomulikku värvitooni?

Postitas:
Vikerkaars

Hetkel on väljakasvanud osa ca 4-5cm jagu. Soovin saada oma juuksed üleni tagasi loomulikku tooni.
Kuidas seda saaks?
Jagage kogemusi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas saada juuksed tagasi oma loomulikku värvitooni?

ega eriti vist muud võimalust ole kui välja kasvatada või värvida juuksed seda loomulikku tooni

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks oleneb ju ka,mis tooni värvitud ja mis tooni loomulikud. Üldjuhul kas värvida ülejäänud juuksed sama tooni või teha värvipesu. Värvipesu pole nüüd enam üldse nii hull, kui räägitakse. Endal korra tehtud, paar nädalat juuksemaske ja korras:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

omal ajal olles pikajuukseline soovisin peale pikemaajalist blondeerimist enda loomulikku tooni tagasi ja muud ei jäänudki yle kui löigata. sest blondeeritud juuksed olid ka nii ära kahjustatud, et seal oleks iga toon kummaliselt mänginud ja ei olnud mötet enam värvida. kasvatasin mingil määral välja ja löikasingi elu esimese poisipea:). hirm oli suur, et mis jubedus vöib välja tulla. aga yllatus oli suur, et tegelikult oli poisipea ysna kaunis.. kui sa soovid ka välja kasvatada aga ei taha sellist ranget vahejoont siis vöid pealt veidi tasandada muljet highlightide v muud tooni triipudega, et yleminek poleks nii silmatorkav. hiljem nende highlightide välja kasvatamine pole enam nii vaevaline

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina tegin vahepealseks ajaks peenikesed triibud. väga ilus ja loomulik oli, ei mingit vaevlemist väljakasvamise ajal.

Please wait...
Postitas:
Stelle

Mina olen loomult selline tumedam pruun, olin pool aastat blond. Kuna värvida rohkem ei viitsinud, soovisin ka oma juuksevärvi tagasi.

Käisin TTHK õpilaste salongis \”Noorus\”, kus alguses pandi mulle mingit pigmendivärki pähe (blondeerimine viib juustest oma pigmendi, suht kallis lõbu) ja siis värviti püsivärviga pruuniks.

Öeldi, et korra peab kergvärviga veel üle käima. Paari kuu pärast käisin siis uuesti värvimas, kasutati kas kergvärvi või mingit naturaalvärvi, igaljuhul juured olid piisavalt välja kasvanud, et said mu loomuliku juuksevärvi värvikaardilt kätte.

Juuksuris käisin okt alguses ja praeguseks pole ikka veel aru saada, et midagi oleks välja kasvanud vms. Ehk siis minu trikk toimis.

Ise kasutasin seda varianti, muud ei oska soovitada.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada juuksed tagasi oma loomulikku värvitooni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.