Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 189 )

Teema: Kuidas saada kaks orgasmi?

Postitas:
Kägu

Hahaha, küll sina alles läksid pöördesse mu vastusest. Sellised naised toodavad mökusid mehi? Kuidas ma seda täpsemalt teen või kuidas tema selle järel mökuks muutub? Lisaks kuidas see üldse teistesse puutub, milline minu mees on? ???? Miks ma teesklen orgasmi? Lihtsalt infoks, siis ma teen seda väga harva. Aga see juhtub siis, kui orgasm justkui hakkab tulema ja lõpuks ikka ei tule ning minu seksiisu on läinud. Siis ma teesklen orgasmi, et see seks lõpetada.

Nõme naine oled, vahet pole, kas harva või mitte. Tegelege oma enesehinannguga.

Normaale oleks mehele öelda, et ma ei saa seekord, võid lõpetada, kui soovid.

Ma võin vabalt nõme naine olla, absoluutselt ei tekita mingeid emotsioone. Okei, siin kohal ma pisut valetan – muigama ikka ajab. ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin vabalt nõme naine olla, absoluutselt ei tekita mingeid emotsioone. Okei, siin kohal ma pisut valetan – muigama ikka ajab. ????

Nii rumalad naised on haledad ja ei aja isegi muigama. Eks teised naised kasvatavad su rumalat meest edaspidi. Normaalne mees taipab, kas naine saab orgasmi või mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin vabalt nõme naine olla, absoluutselt ei tekita mingeid emotsioone. Okei, siin kohal ma pisut valetan – muigama ikka ajab. ????

Nii rumalad naised on haledad ja ei aja isegi muigama. Eks teised naised kasvatavad su rumalat meest edaspidi. Normaalne mees taipab, kas naine saab orgasmi või mitte.

Sellepärast ma muidugi ei muretse, sest orgasmi teesklemise või mitte teesklemise pärast ta küll minema ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on palju naisi, kes maadlevad erinevate intiimprobleemidega, nt tupeseen. Seega valitakse väga hoolikalt, mida sinna alla topitakse ja tihtipeale jäetakse libestid välja – kõiksugu erinevate koostisosade tõttu, mis võivad tuppe ärritada. Tihtipeale ongi lahendus algselt suuseksi abil kliitoriga orgasmi saamine ning seejärel sekstegevuse alustamine – ollakse siis piisavalt “märg”. Pole see maailm ainult selline, et “issand, ma läheks kohe lahku, kui iga kord naisele oraalseksi abil orgasmi vaja teha, vaid tegelikult võib see lausa hädavajalik olla normaalseks sekstegevuseks. ????

Mina usun, et selline lähenemine on siiski muudetav. Normaalne on see, kui kaks inimest on vahekorras, siis nad saavad samaaegselt rahulduse. Mitte nii, et enne tuleb ühele ära teha ja siis järgmisega tegelema hakata.

Ei! Püüelge normaalse seksi poole, mitte ärge rahulduge alternatiivsete variantidega!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega vaginaalselt ma ei saagi kunagi orgasmi. Proovitud igati erinevaid asendeid, libestit ja suhteid olnud, täiesti võimatu missioon ja pole kunagi nii saanud. Ainsad orgasmid, mida saan, on olnud kliitoriga, sel juhul saan iga kord ja kasvõi mitu korda järjest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ma muidugi ei muretse, sest orgasmi teesklemise või mitte teesklemise pärast ta küll minema ei lähe.

Mõlemad pooletoobised, suurepärane kooslus. Üks ei tunne naist ja teisel poel suud peas. Ühine nimetaja-mõlematel olematu enesehinnang.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ma muidugi ei muretse, sest orgasmi teesklemise või mitte teesklemise pärast ta küll minema ei lähe.

Mõlemad pooletoobised, suurepärane kooslus. Üks ei tunne naist ja teisel poel suud peas. Ühine nimetaja-mõlematel olematu enesehinnang.

Hahahahaha. ???? Sa oled “suurepärane” inimeste tundja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun, et selline lähenemine on siiski muudetav. Normaalne on see, kui kaks inimest on vahekorras, siis nad saavad samaaegselt rahulduse. Mitte nii, et enne tuleb ühele ära teha ja siis järgmisega tegelema hakata.

Ei! Püüelge normaalse seksi poole, mitte ärge rahulduge alternatiivsete variantidega!

Minu meelest on täiesti tobe see, kuidas sa üritad väita, et samaaegne rahuldus on ainus normaalne viis orgasmi saada. Täiskasvanud inimesed võiks ometi aru saada, et on täiesti ok saada rahuldus samaaegselt JA/VÕI enne või pärast. Mitte keegi mitte kuskil pole kirja pannud seda, mis on normaalne ja mis mitte. Loeb vaid paariliste rahulolu/eelistused ning need on ju täiesti individuaalsed.

Minule nt pole absoluutselt kunagi oluline olnud, et me samaaegselt partneriga orgasmi saaks. Tore, kui saab, aga sama tore on ka enne või pärast või kõik kolm varianti kokku.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahahaha. ???? Sa oled “suurepärane” inimeste tundja.

Loomulikult olen. Naised teesklevad seepärast, et mehe enesehinnang kannatada ei saaks. Orgasmita jääda ka ei tohi-muidu ju ei peaks teesklema. Alandlikud ja lollid naised neid meesmökusid toodavadki. Valelik voodis on samasugune ka igapäeva elus.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahahaha. ???? Sa oled “suurepärane” inimeste tundja.

Loomulikult olen. Naised teesklevad seepärast, et mehe enesehinnang kannatada ei saaks. Orgasmita jääda ka ei tohi-muidu ju ei peaks teesklema. Alandlikud ja lollid naised neid meesmökusid toodavadki. Valelik voodis on samasugune ka igapäeva elus.

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahahaha. ???? Sa oled “suurepärane” inimeste tundja.

Loomulikult olen. Naised teesklevad seepärast, et mehe enesehinnang kannatada ei saaks. Orgasmita jääda ka ei tohi-muidu ju ei peaks teesklema. Alandlikud ja lollid naised neid meesmökusid toodavadki. Valelik voodis on samasugune ka igapäeva elus.

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

On! Ei ole vaja teeselda! Kui ei saa, siis ei saa ja nii ongi! Milleks teatrit teha? Seda juhtub kõikide naistega. Ükski mees ei solvu selle peale, kui ütled, et täna pole mul eriti tuju ja ma ei saanud orgasmi. Küll aga võib solvata see, kui teeskled, et kõik on korras, kuigi tegelikult ei olnud.

Usaldus ja ausus on suhte põhialus. Nii kui hakkad mingeid mänge mängima ja teesklema, ei ole suhe enam päris õige.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on täiesti tobe see, kuidas sa üritad väita, et samaaegne rahuldus on ainus normaalne viis orgasmi saada.

Ei ole ainus viis, vaid kõige parem viis… kui me räägime ideaalsest seksist. Kui aga rääkida harjutamisest või lihtsalt niisama seksist, siis on muidugi hea kui üldse midagi saad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Aga miks sa teeskled siis, kui mehe enesehinnangut see ei mõjuta? Ütle lihtsalt, et täna pole mu päev ja nautigu ise lõpuni. Mida see teesklemine juurde annab?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

Ma ei ole kumbki osapool, aga ma ei näe, et tema situb teemat, teemat situb see teine, kes teda sõimab.
Orgasmi teesklemine ei ole midagi uut, kes teeb seda seksi lõpetamiseks või jumal teab mis muul põhjusel. Üldse ei ole oluline. Oluline on akt ise! Kui seks on sitt, aga partnerile räägitakse vastupidist, siis see on nõme. Sellega juhtub see, et partner ei oskagi midagi muuta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

Ma ei ole kumbki osapool, aga ma ei näe, et tema situb teemat, teemat situb see teine, kes teda sõimab.

Orgasmi teesklemine ei ole midagi uut, kes teeb seda seksi lõpetamiseks või jumal teab mis muul põhjusel. Üldse ei ole oluline. Oluline on akt ise! Kui seks on sitt, aga partnerile räägitakse vastupidist, siis see on nõme. Sellega juhtub see, et partner ei oskagi midagi muuta.

Teemat shitub see, kes räägib, et mis tema mees asjasse puutub. Pole vaja suguühtest ja saadavatest orgasmidest rääkida, kui ei kannata vastuseid. Pole ta mees teiste vastajate meestest erilisem, et teda iga hinna eest kaitsma peab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

Ma ei ole kumbki osapool, aga ma ei näe, et tema situb teemat, teemat situb see teine, kes teda sõimab.

Orgasmi teesklemine ei ole midagi uut, kes teeb seda seksi lõpetamiseks või jumal teab mis muul põhjusel. Üldse ei ole oluline. Oluline on akt ise! Kui seks on sitt, aga partnerile räägitakse vastupidist, siis see on nõme. Sellega juhtub see, et partner ei oskagi midagi muuta.

Teemat shitub see, kes räägib, et mis tema mees asjasse puutub. Pole vaja suguühtest ja saadavatest orgasmidest rääkida, kui ei kannata vastuseid. Pole ta mees teiste vastajate meestest erilisem, et teda iga hinna eest kaitsma peab.

Teema on orgasmidest, millest tema ka räägib, aga lambist läks fookus hoopis teisele teemale. Ja tema seda teist teemat ei alustanud. Ja ma ei lugenud kuskilt välja, et ta siin oma meest eriliseks tembeldab. Vastupidi – tema meest hakati tühjakohapealt halvustama(ka teda ennast).
Ja ei kannata vastuseid? Kas sina kannataksid vastuseid, kus sind lihtsalt sõimatakse?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

Ma ei ole kumbki osapool, aga ma ei näe, et tema situb teemat, teemat situb see teine, kes teda sõimab.

Orgasmi teesklemine ei ole midagi uut, kes teeb seda seksi lõpetamiseks või jumal teab mis muul põhjusel. Üldse ei ole oluline. Oluline on akt ise! Kui seks on sitt, aga partnerile räägitakse vastupidist, siis see on nõme. Sellega juhtub see, et partner ei oskagi midagi muuta.

Teemat shitub see, kes räägib, et mis tema mees asjasse puutub. Pole vaja suguühtest ja saadavatest orgasmidest rääkida, kui ei kannata vastuseid. Pole ta mees teiste vastajate meestest erilisem, et teda iga hinna eest kaitsma peab.

Teema on orgasmidest, millest tema ka räägib, aga lambist läks fookus hoopis teisele teemale. Ja tema seda teist teemat ei alustanud. Ja ma ei lugenud kuskilt välja, et ta siin oma meest eriliseks tembeldab. Vastupidi – tema meest hakati tühjakohapealt halvustama(ka teda ennast).

Ja ei kannata vastuseid? Kas sina kannataksid vastuseid, kus sind lihtsalt sõimatakse?

Joppenpuhh! Tänitav ja vinguv eit on. Ja muidugi kõik, kes tema kallal vinguvad ja tema suhet arutavad. Paneme magama selle haige shittumise.????????

Okei, sa peaksid ravile minema.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Pole too vastaja, aga teema on seksist. Kuna seks on kahe inimese vaheline asi, siis toodi sinu mees mängu. Las see nüüd olla, sa situd teemat.

Ma ei ole kumbki osapool, aga ma ei näe, et tema situb teemat, teemat situb see teine, kes teda sõimab.

Orgasmi teesklemine ei ole midagi uut, kes teeb seda seksi lõpetamiseks või jumal teab mis muul põhjusel. Üldse ei ole oluline. Oluline on akt ise! Kui seks on sitt, aga partnerile räägitakse vastupidist, siis see on nõme. Sellega juhtub see, et partner ei oskagi midagi muuta.

Teemat shitub see, kes räägib, et mis tema mees asjasse puutub. Pole vaja suguühtest ja saadavatest orgasmidest rääkida, kui ei kannata vastuseid. Pole ta mees teiste vastajate meestest erilisem, et teda iga hinna eest kaitsma peab.

Teema on orgasmidest, millest tema ka räägib, aga lambist läks fookus hoopis teisele teemale. Ja tema seda teist teemat ei alustanud. Ja ma ei lugenud kuskilt välja, et ta siin oma meest eriliseks tembeldab. Vastupidi – tema meest hakati tühjakohapealt halvustama(ka teda ennast).

Ja ei kannata vastuseid? Kas sina kannataksid vastuseid, kus sind lihtsalt sõimatakse?

Joppenpuhh! Tänitav ja vinguv eit on. Ja muidugi kõik, kes tema kallal vinguvad ja tema suhet arutavad. Paneme magama selle haige shittumise.????????

Okei, sa peaksid ravile minema.

Haige mutt, ???????????????? shittus hea teema ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahahahaha. ???? Sa oled “suurepärane” inimeste tundja.

Loomulikult olen. Naised teesklevad seepärast, et mehe enesehinnang kannatada ei saaks. Orgasmita jääda ka ei tohi-muidu ju ei peaks teesklema. Alandlikud ja lollid naised neid meesmökusid toodavadki. Valelik voodis on samasugune ka igapäeva elus.

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

On! Ei ole vaja teeselda! Kui ei saa, siis ei saa ja nii ongi! Milleks teatrit teha? Seda juhtub kõikide naistega. Ükski mees ei solvu selle peale, kui ütled, et täna pole mul eriti tuju ja ma ei saanud orgasmi. Küll aga võib solvata see, kui teeskled, et kõik on korras, kuigi tegelikult ei olnud.

Usaldus ja ausus on suhte põhialus. Nii kui hakkad mingeid mänge mängima ja teesklema, ei ole suhe enam päris õige.

Just, mul on ka mees poole pealt maha keeranud ja öelnud, et täna ei saa, sest tal on suitsetamise mahajätmisest nii tugevad võõrutusnähud, et ei suuda lõpetada. Normaalne. Jube naljakas lugu senimaani. Ja ka mees on pärast kommenteerinud, et olin nagu hajevil. Aga mis sellest, ikka oli hea, mõlemad täiskasvanud inimesed, kellegi enesehinnang sellest ei kõigu.

Kusjuures hakkasin nüüd mõtlema selle kohta, et kas koos peab saama ja lõpetama. Pean ütlema, et minu ja meeste parimad sekskogemused on olnud just mitte ühel ajal orgasmi saamisega. Sellist ühist ajatamist saab teha mõne kähkukaga, kuid eks sekse on erinevaid, mina olen selline pikamaajooksja, maratonid on erendid. 😉

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega vaginaalselt ma ei saagi kunagi orgasmi. Proovitud igati erinevaid asendeid, libestit ja suhteid olnud, täiesti võimatu missioon ja pole kunagi nii saanud. Ainsad orgasmid, mida saan, on olnud kliitoriga, sel juhul saan iga kord ja kasvõi mitu korda järjest.

Kas nii ka oled proovinud, et mees on sinu sees ja samal ajal stimuleerib sinu kliitorit? Sinu kirjeldusest jääb mulje, et seda varianti ei ole te proovinud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures hakkasin nüüd mõtlema selle kohta, et kas koos peab saama ja lõpetama. Pean ütlema, et minu ja meeste parimad sekskogemused on olnud just mitte ühel ajal orgasmi saamisega. Sellist ühist ajatamist saab teha mõne kähkukaga, kuid eks sekse on erinevaid, mina olen selline pikamaajooksja, maratonid on erendid. ????

Sama. Ei tea, millest see jutt tuleb, et ideaalne on koos samal ajal tulla. Minu jaoks see pole ideaalne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Normaalse mehe jaoks siiski on siin seos enesehinnanguga. Arvan, et enamikele meestele mõjub enesehinnangut tõstvalt, kui ta näeb, kuidas suudab oma naise orgasmist väänlema panna. Mölakast meest see muidugi ei huvita – ta vaatab vaid seda, et oma paugu lahti saab. Kuidas naisel on, ei ole tähtis. Noh nii, nagu siin eespool see nõme mees kirjutas.

Minu meest näiteks kõige rohkem just see erutabki, kui näeb, kuidas ta on minu pöördesse ajanud. See erutab teda kohe silmnähtavalt. No ja eks see mõjub ta enesehinnangule ka hästi. Aga eks on mul ka mõnikord niimoodi, et pole isu või tuju ning siis ma ei saa. Aga mehele siis just nii ütlengi, et täna ma ei saanud. Mis seal siis imelikku või häbiväärset on? Miks seda valetama peaks ja orgasmi teesklema peaks?

Kui sina aga oled see, kes ei ole mehega mitte kunagi orgasmi saanud, siis seda hullem on su valetamine. Mehe arvates on teil kõik korras ja sellepärast ta ei muudagi oma seksuaalses käitumises midagi. Ja sina istud terve elu ilma orgasmita, muudkui valetad, aga samal ajal kannatad. Ei tundu kuigi meeldiv ja rahuldustpakkuv suhe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Ei tea, millest see jutt tuleb, et ideaalne on koos samal ajal tulla. Minu jaoks see pole ideaalne

Sellepärast, et sa ei ole seda kogenud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et sa ei ole seda kogenud.

Kas on võimalik, et kõik inimesed pole samasugused ning neil ei pruugi olla kõikides asjades sama maitse mis sul?

Loomulikult olen kogenud. On küll hea, aga täpselt sama moodi hea, kui ma enne meest orgasmi saan või pärast.  Vaheldus on mulle tähtis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Normaalse mehe jaoks siiski on siin seos enesehinnanguga. Arvan, et enamikele meestele mõjub enesehinnangut tõstvalt, kui ta näeb, kuidas suudab oma naise orgasmist väänlema panna. Mölakast meest see muidugi ei huvita – ta vaatab vaid seda, et oma paugu lahti saab. Kuidas naisel on, ei ole tähtis. Noh nii, nagu siin eespool see nõme mees kirjutas.

Minu meest näiteks kõige rohkem just see erutabki, kui näeb, kuidas ta on minu pöördesse ajanud. See erutab teda kohe silmnähtavalt. No ja eks see mõjub ta enesehinnangule ka hästi. Aga eks on mul ka mõnikord niimoodi, et pole isu või tuju ning siis ma ei saa. Aga mehele siis just nii ütlengi, et täna ma ei saanud. Mis seal siis imelikku või häbiväärset on? Miks seda valetama peaks ja orgasmi teesklema peaks?

Kui sina aga oled see, kes ei ole mehega mitte kunagi orgasmi saanud, siis seda hullem on su valetamine. Mehe arvates on teil kõik korras ja sellepärast ta ei muudagi oma seksuaalses käitumises midagi. Ja sina istud terve elu ilma orgasmita, muudkui valetad, aga samal ajal kannatad. Ei tundu kuigi meeldiv ja rahuldustpakkuv suhe.

Miks ta peaks oma seksuaalses käitumises midagi muutma? Kus kohas ma kirjutasin, et ma ei saa orgasmi kuna seks on halb ja ta ei suuda mind pöördesse ajada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just mehel meeldib alguses lakkuda, saab ennast ka nn käima. Ta on rääkinud, et saab sellest naudingut, kui ma mõnulen:PSelle käigus saangi juba orgasmi. Ei saa siin aru juttudest, et see oleks vastumeelne. Imelikud mehed siis teil

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks oma seksuaalses käitumises midagi muutma? Kus kohas ma kirjutasin, et ma ei saa orgasmi kuna seks on halb ja ta ei suuda mind pöördesse ajada?

Kui sa ei ole võimeline mehega mitte kunagi orgasmi saama, siis ju tuleks midagi muuta. Aga seni, kuni sina valetad, ei ole võimalik midagi muuta.

Kui sa ütled, et sa oled võimeline mehega saama, aga lihtsalt mitte alati ning nendel kordadel teeskled, siis ei saa ikkagi aru, miks peab valetama ja teesklema? Mida see annab? Vaevalt, et meest see solvab, kui talle ütled, et täna ma ei saanud.

Ühesõnaga, mind huvitab, mis on sellise teeskluse eesmärk? Mida see sulle või mehele peaks andma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just mehel meeldib alguses lakkuda, saab ennast ka nn käima. Ta on rääkinud, et saab sellest naudingut, kui ma mõnulen:PSelle käigus saangi juba orgasmi. Ei saa siin aru juttudest, et see oleks vastumeelne. Imelikud mehed siis teil

Siin pole ükski naine öelnud, et suuseks on vastik. Ainult perekooli Revolver (kes on mees) leiab, et mees ei pea naisele seda tegema ja et mehe jaoks on see rõve. See, et naine teeb mehele, on tema arvates elementaarne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuid eks sekse on erinevaid, mina olen selline pikamaajooksja, maratonid on erendid. ????

Maraton ju ongi pikamaajooks? Mida sa öelda tahtsidki?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 189 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?