Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 189 )

Teema: Kuidas saada kaks orgasmi?

Postitas:
Kägu

Miks ta peaks oma seksuaalses käitumises midagi muutma? Kus kohas ma kirjutasin, et ma ei saa orgasmi kuna seks on halb ja ta ei suuda mind pöördesse ajada?

Kui sa ei ole võimeline mehega mitte kunagi orgasmi saama, siis ju tuleks midagi muuta. Aga seni, kuni sina valetad, ei ole võimalik midagi muuta.

Kui sa ütled, et sa oled võimeline mehega saama, aga lihtsalt mitte alati ning nendel kordadel teeskled, siis ei saa ikkagi aru, miks peab valetama ja teesklema? Mida see annab? Vaevalt, et meest see solvab, kui talle ütled, et täna ma ei saanud.

Ühesõnaga, mind huvitab, mis on sellise teeskluse eesmärk? Mida see sulle või mehele peaks andma?

Ma oleksin võimeline saama orgasmi, kui mul ei tekiks häbitunnet. Selles tundes ei ole süüd minu mees. Seks on olnud alati suurepärane – ta tunneb mind päris hästi. Aga siis see üks asi rikub kõik ära. Isegi kui ta muudaks midagi oma tegevuses, ei muutuks ilmselt midagi. Ma muidugi kirjutasin ka sellest.
Miks ma olen seda teeselnud? Sest ma pole mehele sellest häbitundest rääkinud. Tegelikult peaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teeskluse eesmärk on olnud seks lõpetada, aga ma pole tahtnud seda lõpetada järsult.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle mõtlen, et kuidas see teesklus välja näeb? Karjud ja väänled? Või mismoodi seda etendatakse mehele?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle mõtlen, et kuidas see teesklus välja näeb? Karjud ja väänled? Või mismoodi seda etendatakse mehele?

Kuidas seda peaks üldse selgitama?
Kuna see heatunne lõppeb täpselt enne orgasmi, siis teesklus jätkub sealt edasi. Ei ole mingit karjumist ega väänlemist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga pole siin mingit seost. Tema enesehinnang ei lange sellest kui ma orgasmi ei saa. Ja mis sul minu meesmökust, ära muretse teiste inimeste pärast. Mine seksi või midagi.

Normaalse mehe jaoks siiski on siin seos enesehinnanguga. Arvan, et enamikele meestele mõjub enesehinnangut tõstvalt, kui ta näeb, kuidas suudab oma naise orgasmist väänlema panna. Mölakast meest see muidugi ei huvita – ta vaatab vaid seda, et oma paugu lahti saab. Kuidas naisel on, ei ole tähtis. Noh nii, nagu siin eespool see nõme mees kirjutas.

Minu meest näiteks kõige rohkem just see erutabki, kui näeb, kuidas ta on minu pöördesse ajanud. See erutab teda kohe silmnähtavalt. No ja eks see mõjub ta enesehinnangule ka hästi. Aga eks on mul ka mõnikord niimoodi, et pole isu või tuju ning siis ma ei saa. Aga mehele siis just nii ütlengi, et täna ma ei saanud. Mis seal siis imelikku või häbiväärset on? Miks seda valetama peaks ja orgasmi teesklema peaks?

Kui sina aga oled see, kes ei ole mehega mitte kunagi orgasmi saanud, siis seda hullem on su valetamine. Mehe arvates on teil kõik korras ja sellepärast ta ei muudagi oma seksuaalses käitumises midagi. Ja sina istud terve elu ilma orgasmita, muudkui valetad, aga samal ajal kannatad. Ei tundu kuigi meeldiv ja rahuldustpakkuv suhe.

Sul on õigus. Muidugi üks tõeline mees on naise erutusest täiesti pöördes. Kogu see teemaarendus on huvitav, mistõttu olen siin parajalt moodi kommenterinud, mistõttu ka juba mainisin, et nii see peabki olema, kuid nii see ka ei pea olema, et kui see kord oli natuke lahjem emotsioon, siis keegi on ebaõnnestuja ja mõjutab enesehinnagud.

Kusjuures hakkasin mõtlema, et mida mehele evotsiooniliselt annab, kui ta näeb erutunud naist? Ma pean kohe mehelt uurima, sest ta ka selline minu orgasmide narkomaan. Enda omade muidugi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikul kirjutasin. Maratoni asemel oleks pidanud olema sprint. Vabandan!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe enesehinnanguga …

Kusjuures hakkasin mõtlema, et mida mehele evotsiooniliselt annab, kui ta näeb erutunud naist? Ma pean kohe mehelt uurima, sest ta ka selline minu orgasmide narkomaan. Enda omade muidugi ka.

Aga mida mees mõtleb, kui mõtleb, alasti naist nähes? Seenelt tulles naine riputab vihmamantli “nagisse” ja teeme kummeliteed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures hakkasin mõtlema, et mida mehele evotsiooniliselt annab, kui ta näeb erutunud naist?

Egobuusti loomulikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures hakkasin mõtlema, et mida mehele evotsiooniliselt annab, kui ta näeb erutunud naist?

Egobuusti loomulikult.

Suhte alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle mõtlen, et kuidas see teesklus välja näeb? Karjud ja väänled? Või mismoodi seda etendatakse mehele?

Kuidas seda peaks üldse selgitama?

Kuna see heatunne lõppeb täpselt enne orgasmi, siis teesklus jätkub sealt edasi. Ei ole mingit karjumist ega väänlemist.

Orgasmi ajal üldiselt keha tõmbleb ja seda on raske ise kontrollida. Selles suhtes on orgasmile eelnev lihtsalt hea tunne ja orgasm erinevad. Seega, orgasmi teesklemiseks pead ju kõike seda teesklema – tõmblemist, tekitama mittetahtlikke lihaste kokkutõmbeid, tupelihaste kokkutõmbeid. Orgasmi ajal muutub kliitor jäigaks. Kuidas seda usutavalt ja loomulikult teeselda? Kõlab naeruväärselt. Nõme teater!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälle mõtlen, et kuidas see teesklus välja näeb? Karjud ja väänled? Või mismoodi seda etendatakse mehele?

Kuidas seda peaks üldse selgitama?

Kuna see heatunne lõppeb täpselt enne orgasmi, siis teesklus jätkub sealt edasi. Ei ole mingit karjumist ega väänlemist.

Orgasmi ajal üldiselt keha tõmbleb ja seda on raske ise kontrollida. Selles suhtes on orgasmile eelnev lihtsalt hea tunne ja orgasm erinevad. Seega, orgasmi teesklemiseks pead ju kõike seda teesklema – tõmblemist, tekitama mittetahtlikke lihaste kokkutõmbeid, tupelihaste kokkutõmbeid. Orgasmi ajal muutub kliitor jäigaks. Kuidas seda usutavalt ja loomulikult teeselda? Kõlab naeruväärselt. Nõme teater!

Ahh, jäta ta juba rahule. Las nemad teevad mida tahavad, sina tee mida sina tahad. Pole vajadust suruda talle peale oma mõtteid.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta ei saa seda naist rahule jätta. Tal on vaja selgeks teha kui nõme antud naine siiski on. Täpselt nagu see kuidagi võiks teda puudutada.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, jäta ta juba rahule. Las nemad teevad mida tahavad, sina tee mida sina tahad. Pole vajadust suruda talle peale oma mõtteid.

See on õige. AGA ei mõista naisi, kes kirjeldavad avalikus foorumis oma sekselu, siis vinguvad, et keegi julgeb meest mökuks kutsuda. Esiteks ise kirjutab oma sekselust, milles mees ON osaline ja pärast vingub ka veel, et talle vastati.

Targad ei kirjuta kõike, mis sülg suhu toob ja ei pea tänitavaid mutte kuulama. Kellegi sekselu ei puutu asjasse, kui seda ise avalikkuse ette ei tuua, mõistad? Ja mehe kohta pole midagi vinguda, sest nii tema kui ta mittemökust mees on anonüümsed ja täiesti tundmatud inimesed. Ilmselgelt pead ise ravile pöörduma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, jäta ta juba rahule. Las nemad teevad mida tahavad, sina tee mida sina tahad. Pole vajadust suruda talle peale oma mõtteid.

See on õige. AGA ei mõista naisi, kes kirjeldavad avalikus foorumis oma sekselu, siis vinguvad, et keegi julgeb meest mökuks kutsuda. Esiteks ise kirjutab oma sekselust, milles mees ON osaline ja pärast vingub ka veel, et talle vastati.

Targad ei kirjuta kõike, mis sülg suhu toob ja ei pea tänitavaid mutte kuulama. Kellegi sekselu ei puutu asjasse, kui seda ise avalikkuse ette ei tuua, mõistad? Ja mehe kohta pole midagi vinguda, sest nii tema kui ta mittemökust mees on anonüümsed ja täiesti tundmatud inimesed. Ilmselgelt pead ise ravile pöörduma.

Kas teema oli sellest? Minu arust oli teema üldse millegist muust. Sina noppisid kogu jutust ühe ebaolulise lause välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema oli sellest? Minu arust oli teema üldse millegist muust. Sina noppisid kogu jutust ühe ebaolulise lause välja.

Mis ebaoluline lause, kogu kammaja hakkas sellest, et naine kirjutas oma orgasmidest ja teesklemisest, mispeale tema isikliku mehe kohta mökitas mingi mutt, et mees on möku ja et naised süüdi, et toodavad selliseid.

Pärast seda hakkas üks mehe kaitsmine ja eneseõigustus pihta, et tema mees pole möku, teiste asi pole, mis ta mees on ja kas tema teeskleb. Väga nõus sellega, ei olegi meie asi ja pole ka sekkuva muti asi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema oli sellest? Minu arust oli teema üldse millegist muust. Sina noppisid kogu jutust ühe ebaolulise lause välja.

Siin kirjutavad erinevad inimesed. Mina olin see “väljanoppija”. Sinule vastab aga juba keegi teine.

Teema on siiski orgasmi saamisest. Jah, teemaalgataja uurib, kuidas saada mitu orgasmi järjest. Aga täiesti asjakohane on siin teemas rääkida üleüldse orgasmi saamisest.

Täiesti kindlalt on sellele häbitundele, mis ei lase orgasmini jõuda, “ravi” olemas. Too kommenteerija aga oma rumalusest teeskleb, selle asemel, et abi otsida. Samal ajal on ise õnnetu ja rahuldamata. Ilmselt aitaks sellisel puhul mingi teraapia.

Mina reageerisin selle kommenteerija jutule sellepärast, et ta kuidagi nagu peab õigeks oma parnterile valetamist. Ja õigustab seda teistele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina reageerisin selle kommenteerija jutule sellepärast, et ta kuidagi nagu peab õigeks oma parnterile valetamist. Ja õigustab seda teistele.

Kas teema oli sellest? Minu arust oli teema üldse millegist muust. Sina noppisid kogu jutust ühe ebaolulise lause välja.

Siin kirjutavad erinevad inimesed. Mina olin see “väljanoppija”. Sinule vastab aga juba keegi teine.

Teema on siiski orgasmi saamisest. Jah, teemaalgataja uurib, kuidas saada mitu orgasmi järjest. Aga täiesti asjakohane on siin teemas rääkida üleüldse orgasmi saamisest.

Täiesti kindlalt on sellele häbitundele, mis ei lase orgasmini jõuda, “ravi” olemas. Too kommenteerija aga oma rumalusest teeskleb, selle asemel, et abi otsida. Samal ajal on ise õnnetu ja rahuldamata. Ilmselt aitaks sellisel puhul mingi teraapia.

Mina reageerisin selle kommenteerija jutule sellepärast, et ta kuidagi nagu peab õigeks oma parnterile valetamist. Ja õigustab seda teistele.

Kui inimesel on probleem, siis ta pöördub seksuoloogi poole. Kas sa oled seksuoloog?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on probleem, siis ta pöördub seksuoloogi poole. Kas sa oled seksuoloog?

Ei, ma ei ole seksuoloog. Ja seda ma just selles kommentaaris ütlesingi, mida sa tsiteerid, et sellele häbitundele on ravi olemas. Aitab seksuoloog, kes ilmselt suunab inimese teraapiasse.

Tema viga on aga see, et ta eelistab abi otsimise asemel valetada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on probleem, siis ta pöördub seksuoloogi poole. Kas sa oled seksuoloog?

Ei, ma ei ole seksuoloog. Ja seda ma just selles kommentaaris ütlesingi, mida sa tsiteerid, et sellele häbitundele on ravi olemas. Aitab seksuoloog, kes ilmselt suunab inimese teraapiasse.

Tema viga on aga see, et ta eelistab abi otsimise asemel valetada.

Abivajajad ei kasuta sellist sõnavara nagu tema ja isegi kõik tõelised abivajajad (vägistamisohvritest naised ja mehed) EI PEA kuhugi minema, kui neil puudub selleks soov.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Orgasmi ajal üldiselt keha tõmbleb ja seda on raske ise kontrollida.

Kõike on võimalik kontrollida. Ja orgasmid on väga erinevad – on sellised, nagu kirjeldad, aga on ka selliseid, mis on nagu tüüne lainetus – ei ole alati nagu torm merel. Ja seda saab mingil määral ise ka kontrollida, kasvõi näiteks hingamisega. Ma võin orgasmi saada ka täiesti “külmalt”  ja väga vaikselt, nii et hingamine ka ei muutu. See nõuab teatavat enesevalitsemist, aga võib olla ülimalt nauditav just sellisena – kontrollitud sordiini all.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka orgasmi saamisega probleeme, õigemini ma pole seda mitte kunagi saanud.

Mu mees muidu on minuga tegelemisele väga keskendunud ja seks on muidu väga hea, aga ma ei suuda orgasmi saada. Igakord kui justkui võiks tulla, siis tekib mul selline uskumatu häbitunne. Mul ei ole õrna aimu ka miks. Mind ei ole mitte kunagi väärkoheldud, seegi mingit traumat mul ei ole, aga iga jumala kord tekib mul häbi. Justkui ma teeksin midagi, mis ei ole siivas. Ja kui see tunne tekib, siis kogu hea tunne on nagu noaga lõigatud ja jälle ma teesklen orgasmi. See on nii vastik ja ma ei oska seda ka parandada.

Oma enda naise orgasmi teekslemine on vist üks kõige põhjalikumaid mehe alandamise mooduseid, mida ma suudan ette kujutada. Lõpeta see klounaad ja lihtsalt ütle, et sa ei saa temaga orgasmi ja siis saab ka midagi paremaks minna. Võibolla see ongi see vabanemine häbist, mida oled oodanud. Elu lõpuni ei ole ju plaanis sellist totrat teatrit teha?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka orgasmi saamisega probleeme, õigemini ma pole seda mitte kunagi saanud.

Mu mees muidu on minuga tegelemisele väga keskendunud ja seks on muidu väga hea, aga ma ei suuda orgasmi saada. Igakord kui justkui võiks tulla, siis tekib mul selline uskumatu häbitunne. Mul ei ole õrna aimu ka miks. Mind ei ole mitte kunagi väärkoheldud, seegi mingit traumat mul ei ole, aga iga jumala kord tekib mul häbi. Justkui ma teeksin midagi, mis ei ole siivas. Ja kui see tunne tekib, siis kogu hea tunne on nagu noaga lõigatud ja jälle ma teesklen orgasmi. See on nii vastik ja ma ei oska seda ka parandada.

Oma enda naise orgasmi teekslemine on vist üks kõige põhjalikumaid mehe alandamise mooduseid, mida ma suudan ette kujutada. Lõpeta see klounaad ja lihtsalt ütle, et sa ei saa temaga orgasmi ja siis saab ka midagi paremaks minna. Võibolla see ongi see vabanemine häbist, mida oled oodanud. Elu lõpuni ei ole ju plaanis sellist totrat teatrit teha?

Minu meelest on petmine kõige räigem alanduse viis. See on ikka oluliselt räigem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka orgasmi saamisega probleeme, õigemini ma pole seda mitte kunagi saanud.

Mu mees muidu on minuga tegelemisele väga keskendunud ja seks on muidu väga hea, aga ma ei suuda orgasmi saada. Igakord kui justkui võiks tulla, siis tekib mul selline uskumatu häbitunne. Mul ei ole õrna aimu ka miks. Mind ei ole mitte kunagi väärkoheldud, seegi mingit traumat mul ei ole, aga iga jumala kord tekib mul häbi. Justkui ma teeksin midagi, mis ei ole siivas. Ja kui see tunne tekib, siis kogu hea tunne on nagu noaga lõigatud ja jälle ma teesklen orgasmi. See on nii vastik ja ma ei oska seda ka parandada.

Oma enda naise orgasmi teekslemine on vist üks kõige põhjalikumaid mehe alandamise mooduseid, mida ma suudan ette kujutada. Lõpeta see klounaad ja lihtsalt ütle, et sa ei saa temaga orgasmi ja siis saab ka midagi paremaks minna. Võibolla see ongi see vabanemine häbist, mida oled oodanud. Elu lõpuni ei ole ju plaanis sellist totrat teatrit teha?

Minu meelest on petmine kõige räigem alanduse viis. See on ikka oluliselt räigem.

Kui selle teisele mehele orgasmi teesklema ei pea, siis päris kindlasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei saa ühegi mehega ju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

Miks ometi, taeva pärast, peaks sellist asja iga naine teesklema, maksab keegi selle eest või? Kui ma töötaks selle ala peal, siis oleks see jah loomulik asi ja hinna sees, aga miks mul on omaenda voodis  omaenda abikaasaga vaja lolli mängida? Peaksin häbenema, et mõnikord pole orgasmi saanud või mis see põhjus oleks? Pole ise elu sees orgasmi teeselnud ja olen ausalt öeldes väga üllatunud sellise väite üle.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

Miks ometi, taeva pärast, peaks sellist asja iga naine teesklema, maksab keegi selle eest või? Kui ma töötaks selle ala peal, siis oleks see jah loomulik asi ja hinna sees, aga miks mul on omaenda voodis omaenda abikaasaga vaja lolli mängida? Peaksin häbenema, et mõnikord pole orgasmi saanud või mis see põhjus oleks? Pole ise elu sees orgasmi teeselnud ja olen ausalt öeldes väga üllatunud sellise väite üle.

No mõni naine ei saagi orgasmi, võimelgu see mees palju tahab, võibolla see ongi põhjus miks siis teeseldakse – et teine aru ei saaks, et su keha ei toimi nii nagu teistel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On! Ei ole vaja teeselda! Kui ei saa, siis ei saa ja nii ongi! Milleks teatrit teha? Seda juhtub kõikide naistega. Ükski mees ei solvu selle peale, kui ütled, et täna pole mul eriti tuju ja ma ei saanud orgasmi. Küll aga võib solvata see, kui teeskled, et kõik on korras, kuigi tegelikult ei olnud.

Usaldus ja ausus on suhte põhialus. Nii kui hakkad mingeid mänge mängima ja teesklema, ei ole suhe enam päris õige.

Just, mul on ka mees poole pealt maha keeranud ja öelnud, et täna ei saa, sest tal on suitsetamise mahajätmisest nii tugevad võõrutusnähud, et ei suuda lõpetada. Normaalne. Jube naljakas lugu senimaani. Ja ka mees on pärast kommenteerinud, et olin nagu hajevil. Aga mis sellest, ikka oli hea, mõlemad täiskasvanud inimesed, kellegi enesehinnang sellest ei kõigu.

Täitsa nõus eelneva kahe arvamusega. Kui selgitada, et ei saa on palju parem, kui teatrit mängida. Lisaks jääb partnerile siis ka mulje, et sul tulebki iga kord, samas on need aga teeseldud ja minu arvates on see üsna inetu valetamine. Mille kohta ta veel tõtt ei räägi sulle?

Jah, eks pisivalesid kasutame kõik, aga valetada ja teeselda sellist olulist asja?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On! Ei ole vaja teeselda! Kui ei saa, siis ei saa ja nii ongi! Milleks teatrit teha? Seda juhtub kõikide naistega. Ükski mees ei solvu selle peale, kui ütled, et täna pole mul eriti tuju ja ma ei saanud orgasmi. Küll aga võib solvata see, kui teeskled, et kõik on korras, kuigi tegelikult ei olnud.

Usaldus ja ausus on suhte põhialus. Nii kui hakkad mingeid mänge mängima ja teesklema, ei ole suhe enam päris õige.

Just, mul on ka mees poole pealt maha keeranud ja öelnud, et täna ei saa, sest tal on suitsetamise mahajätmisest nii tugevad võõrutusnähud, et ei suuda lõpetada. Normaalne. Jube naljakas lugu senimaani. Ja ka mees on pärast kommenteerinud, et olin nagu hajevil. Aga mis sellest, ikka oli hea, mõlemad täiskasvanud inimesed, kellegi enesehinnang sellest ei kõigu.

Täitsa nõus eelneva kahe arvamusega. Kui selgitada, et ei saa on palju parem, kui teatrit mängida. Lisaks jääb partnerile siis ka mulje, et sul tulebki iga kord, samas on need aga teeseldud ja minu arvates on see üsna inetu valetamine. Mille kohta ta veel tõtt ei räägi sulle?

Jah, eks pisivalesid kasutame kõik, aga valetada ja teeselda sellist olulist asja?

See ilmselt ei ole kõigile ühtemoodi oluline või ühtemoodi tõsine probleem. Ma arvan, et seda ei tehta iga seksi ajal ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, eks pisivalesid kasutame kõik, aga valetada ja teeselda sellist olulist asja?

Mis seal siis nüüd nii kohutavalt olulist on? Mõnikord saan, mõnikord mitte. Võin mõnikord ka teeselda, et mehel hea meel oleks, kui ma ise edasi seksida eriti ei viitsi. Ei maksa seda asja üle dramatiseerida ega heroiseerida.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 189 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?