Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 189 )

Teema: Kuidas saada kaks orgasmi?

Postitas:
Kägu

Sul on väga kehv mees. Ilmselt ka muus suhtes pole normaalne iseloom.

Esiteks, naine ei pea ennast voodis ise rahuldama. Seda “uba” peab silitama mees.

Lisaks, kas see on siis kellegi arvates hea näitaja, kui naine tuleb paari tõukega? Seks on ju protsess – mida pikemalt saad nautida, seda mõnusam. Kas siis mees ise ei taha võimalikult pikalt mõnuleda? Nüüd tuleb välja, et mõne arvates on hea seks see, kus pistetakse vemb sisse ja antakse paar tõuget ja valmis. Ja siis üritatakse veel selgeks teha, et nii ongi õige ja tublid naised saavadki nii rahuldust. Ja need, kes ei saa, on kehvad naised? Hämmastav, et sa seda ka usud ja lased oma enesehinnangut sellest mõjutada.

Sinu “raskesti tulemine” seisab hoolimatu ja mölaka mehe taga. Kui leiad endale normaalse partneri, siis probleem kaob. Hea mees hoolitseb kõigepealt selle eest, et naisel oleks hea ja et naine saaks. Ja alles siis mõtleb enda peale.

Saan aru, miks selline arvamus temast on, on sama endalgi vahel. Nagu öeldud, me vähe koos olnud ja loodan/arvan, et asi ehk ümberharjumises? Eelmine suhe elatud aastakümneid koos ja tehtud pikalt ühte ja samamoodi?

Ta ise on ka mures ja paljuti mul on see tulemine vist miskit ka oma komplekside taga- olen seda ka teistes suhetes märganud. Loodan, et aitab, kui seda koostööd nii läbi rääkida, kui veel katsetada, vastasel juhul tuleb tõesti laiali minna, sest oleme ju mõlemad õnnetud. Nagu nüüd viimati talle ka ütlesin, et kui tema vaid oma osa teeb, ma olen kas kõrvalosatäitja või ise enda osa täitma pean, siis teengi seda ilma temata, sest seks iseendaga on üle mõistuse hea ja tulen kiirelt enamus kordi.

Ma tean, et ta tunneb muret ja tunneb end halvasti ja mul on raske teda kritiseerida, sest muudes valdkondades on ta nii tubli ja püüdlik ja ma olen niigi kriitiline inimene, isegi liigagi. Seepärast raske ka teda veel arvustada järjekordses valdkonnas ning ma ei taha temast ilma jääda..

Igatahes, tänud tagasiside eest ja see perspektiiv, et seks ei peagi olema (alati) paar tõuget on minu jaoks uus ja kuidagi hoidsin/hoian end nendes kammitsates, et pean olema sama nagu tema eks ja kui ei ole, pole ma täisväärtuslik naine. Samas ma naudin seksi ja olen võimeline saama kõrgpunkti, lausa mitut, seega ei tohi ma end selle vale kinnisideega karistada 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

Küsimus pole ju selles, kas mees saab aru või mitte. Küsimus on selles, miks seda tegema peab? Teeskleja ju ise kannatab sellepärast.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

Miks ometi, taeva pärast, peaks sellist asja iga naine teesklema, maksab keegi selle eest või? Kui ma töötaks selle ala peal, siis oleks see jah loomulik asi ja hinna sees, aga miks mul on omaenda voodis omaenda abikaasaga vaja lolli mängida? Peaksin häbenema, et mõnikord pole orgasmi saanud või mis see põhjus oleks? Pole ise elu sees orgasmi teeselnud ja olen ausalt öeldes väga üllatunud sellise väite üle.

Just, mis mõttes iga naine teeskleb mõnikord? Väga nõme on niimoodi teiste naiste eest rääkida. Kui endal on selline imelik komme, siis olgu pealegi, aga kust too kommenteerija võtab õiguse öelda, et kõik naised mõnikord valetavad?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes, tänud tagasiside eest ja see perspektiiv, et seks ei peagi olema (alati) paar tõuget on minu jaoks uus ja kuidagi hoidsin/hoian end nendes kammitsates, et pean olema sama nagu tema eks ja kui ei ole, pole ma täisväärtuslik naine.

Te peaksite uurima tantra kohta. On ju mingeid õpetusi  ja koolitusi.

Ma ise ei tea tantrast suurt midagi, ei ole ühelgi koolitusel käinud ja mõnes mõttes suhtun sellistesse üritustesse eelarvamuslikult – uhhuutajate kokkutulek. Aga samas siiski olen väga palju lugenud, et tantra iseenesest aitab just õppida õigesti seksima – pikalt nautlema jne. Lihtsalt küsimus on, kust leida aus koolitus, kus ei võeta niisama raha ja kuhu ei kogune perverdid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes, tänud tagasiside eest ja see perspektiiv, et seks ei peagi olema (alati) paar tõuget on minu jaoks uus ja kuidagi hoidsin/hoian end nendes kammitsates, et pean olema sama nagu tema eks ja kui ei ole, pole ma täisväärtuslik naine.

Te peaksite uurima tantra kohta. On ju mingeid õpetusi ja koolitusi.

Ma ise ei tea tantrast suurt midagi, ei ole ühelgi koolitusel käinud ja mõnes mõttes suhtun sellistesse üritustesse eelarvamuslikult – uhhuutajate kokkutulek. Aga samas siiski olen väga palju lugenud, et tantra iseenesest aitab just õppida õigesti seksima – pikalt nautlema jne. Lihtsalt küsimus on, kust leida aus koolitus, kus ei võeta niisama raha ja kuhu ei kogune perverdid.

Ma usun, et tantra kohta saab palju õppida ka interneti kaudu. Alati ei pea kohe koolitusele minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te peaksite uurima tantra kohta. On ju mingeid õpetusi ja koolitusi.

Jep, tänud, olen sellest ammu huvi tundnud! Kindlasti haiget ei tee 😉

Ning jah, netist leiab arvatavasti juba palju ja ei teagi, kas päris koolitusele julgen minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teesklen ka vahel, siis kui mees teeb kõik õigesti, stimuleerib mind igal võimalikul moel, hoolib ja märkab aga minu mõtted ei ole ühel või teisel temast sõltumatul põhjusel õiges kohas ja ma ei suuda end korralikult lõõgastumise lainele mõelda kuigi enne seksi arvasin, et soovin ka ise seksi. Minu mees ei ole tuim tükk ja ka temal jääb pool naudingut olemata, kui mina orgasmita jään, samuti on ta väga visa. Orgasmi teesklemine on hea kiire ja kõiki osapooli rahuldav viis, kuidas lootusetu olukord lõpetada enne kui tüütuks muutub, ilma, et mehel jääks tunne justkui ta ei teinud kõike, mis vaja. Tema saab naudingu ja rahuldustunde ja mina ei pea välja mõtlema, milliste sõnadega seletada, et täna lihtsalt ei ole seda õiget tunnet ja asi pole üldse temas.

Orgasmi teesklemine on halb siis, kui mees omalt poolt naise rahuldamiseks midagi ei tee, kui aga teeb kõik, mis tema võimuses, eriti kui enamasti samadel meetoditel naine saab orgasmi, siis ma ei näe miskit halba selles teesklemises.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt mitte ükski mees ei saa teesklemisest aru. On alati teeseldud ja teeseldakse edasi. Iga naine mingi hetk teeskleb.

Seepärast saabki teeselda, et mehed aru ei saa.

Miks ometi, taeva pärast, peaks sellist asja iga naine teesklema, maksab keegi selle eest või? Kui ma töötaks selle ala peal, siis oleks see jah loomulik asi ja hinna sees, aga miks mul on omaenda voodis omaenda abikaasaga vaja lolli mängida? Peaksin häbenema, et mõnikord pole orgasmi saanud või mis see põhjus oleks? Pole ise elu sees orgasmi teeselnud ja olen ausalt öeldes väga üllatunud sellise väite üle.

Just, mis mõttes iga naine teeskleb mõnikord? Väga nõme on niimoodi teiste naiste eest rääkida. Kui endal on selline imelik komme, siis olgu pealegi, aga kust too kommenteerija võtab õiguse öelda, et kõik naised mõnikord valetavad?

Nt juba esimesel korral said vapustava orgasmi või ikka ütlesid “jahah, väga hea oli”, saamata muhvigi aru.

Ja absoluutselt iga kord ütled mehele ausalt, ei, täna ei tulbud midagi, vahtisin niisama lakke.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised teesklevad rahuldust ja mehed teesklevad truudust – ja kõike ikka perekonnaõnne nimel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised teesklevad rahuldust ja mehed teesklevad truudust – ja kõike ikka perekonnaõnne nimel.

Miks peaks see perekonnaõnne mõjutama, kui naine ütleb, et ta ei saanud orgasmi? Kas mehed on tõesti nii nõrgad, et ei kannata tõde? Sellistest meestest hoiaksin eemale. Petmisega on hoopis teine lugu – see võib tõesti perekonnaõnne mõjutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised teesklevad rahuldust ja mehed teesklevad truudust – ja kõike ikka perekonnaõnne nimel.

Miks peaks see perekonnaõnne mõjutama, kui naine ütleb, et ta ei saanud orgasmi? Kas mehed on tõesti nii nõrgad, et ei kannata tõde? Sellistest meestest hoiaksin eemale. Petmisega on hoopis teine lugu – see võib tõesti perekonnaõnne mõjutada.

Teesklemine mõjub hoopis hullemini perekonnaõnnele, sest siis ei saa partner ka midagi parandada, sest ”kõik on ju korras!” ja sealt see lumepall veerema läheb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt juba esimesel korral said vapustava orgasmi või ikka ütlesid “jahah, väga hea oli”, saamata muhvigi aru. Ja absoluutselt iga kord ütled mehele ausalt, ei, täna ei tulbud midagi, vahtisin niisama lakke

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli?

Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Saan aru, et sinu maailmas on see vist midagi imelikku, kui kaks kõige lähedasemat inimest on üksteise suhtes ausad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli? Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Sest sellises suhtes on neil mõlemil madal enesehinnang-seepärast mängivad kedagi, kes nad pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast u kolmandat neljandat läheb õieti vahvaks, kui lugemine sassi läheb et ei teagi mitu täpselt oli. Piinlik öelda, aga samas päris lõbus kui pead umbes arvama, pluss-miinus X. Hiljem ka lahe mõelda kui on kellegagi selline mälestus. Nii palju/vähe kui on õnnestunud – nõuab erilist olukorda ja vist jube hea tõmme ja täiega kohustustevaba ja aega peab ka olema.

Kui mingit viletsat naljatükki etendatakse, siis on alati mõned inimesed, kes alatasa naerma pahvatavad. Vaatad ja imestad, et nalja nagu ei olegi, aga need lõkerdavad seal. Orgasmidega võib ka nii olla. Teiste jaoks tehakse asi megamõnusaks kestvusorgasmiks, aga tegelt kelkijatel voodis lusikatäis eilast lurri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli? Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Sest sellises suhtes on neil mõlemil madal enesehinnang-seepärast mängivad kedagi, kes nad pole.

Kus sa võtad mis enesehinnang mõlemal on? Ma saan aru, et naisel on sellega pisut probleeme, aga mehel?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt juba esimesel korral said vapustava orgasmi või ikka ütlesid “jahah, väga hea oli”, saamata muhvigi aru. Ja absoluutselt iga kord ütled mehele ausalt, ei, täna ei tulbud midagi, vahtisin niisama lakke

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli?

Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Saan aru, et sinu maailmas on see vist midagi imelikku, kui kaks kõige lähedasemat inimest on üksteise suhtes ausad?

Mees näeb, et sa pole lainel, aga laseb ikka edasi. Seejärel keerate vaikides selja.

Kodumaa nimel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen see, kes kirjutas, et valetab orgasmi saamist.
Ma pole mitte kunagi saanud orgasmi ja ma olen alati valetanud selle kohta – muidugi mitte iga seks, aga ma ei tea, kuus korra ilmselt küll.
Alguse sai mul see minu esimese kooseluga. Minu orgasmi saamine oli tõesti probleem, aga mitte selline mida oleks üritatud lahenda. Ta ei suutnud seda mõista(ega ma isegi aru ei saanud). Ta alavääristas mind sellega ja mina tundsin ennast kehvalt – justkui ma poleks normaalne naine. Tänu sellele otsustasin ma valetama hakata, mitte igakord, vaid vahel, et näidata talle, et ma siiski toimin. Me olime koos viis aastat ja see jäi külge – teen seda siiani.
Kui ma mõtlen oma praegusele elukaaslasele, siis tema jaoks ei oleks probleem selles, et ma orgasmi ei saa. Mul ei oleks vaja üldse teeselda. Võimalik, et see teesklemine tuleb harjumusest, ebakindlusest ja ilmselt ka sellest, et siis tuleb hakata sellega tegelema. Ma tegelen niigi teiste oma probleemidega – lähisuhte traumaga, mille ma sain lapsena oma vanemalt.
Täna, hommikusöögi ajal, ma tunnistasin oma elukaaslasele, et ma ei saa orgasmi ja, et ma pole ka kunagi saanud. Tema jaoks oli ùllatav, et ma pole kunagi saanud, ta arvas, et ma saan lihtsalt väga raskelt. Tüli meil sellest ei tulnud – tal oli lihtsalt hea meel, et ma sellest rääkisin.

Mõni kirjutas, et kui ma juba seda valetan, siis mida ma veel valetan. Ma pean ütlema, et midagi – võibolla ainult söömise kohta. Oma praeguse elukaaslasega olen ma väga aus, mis on esmakordne, sest ma olen pidanud alati mingisuguseid asju varjama. Lihtsalt selleks, et mitte teistpoolt ärritada vms. Tõsi, orgasmi teesklemise puhul, ma ei saanud aru, et see midagi nii räiget oleks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna, hommikusöögi ajal, ma tunnistasin oma elukaaslasele, et ma ei saa orgasmi ja, et ma pole ka kunagi saanud. Tema jaoks oli ùllatav, et ma pole kunagi saanud, ta arvas, et ma saan lihtsalt väga raskelt. Tüli meil sellest ei tulnud – tal oli lihtsalt hea meel, et ma sellest rääkisin.

Müts maha! Tubli naine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, valetab söögi kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, valetab söögi kohta?

Ahh, ma ei hakka igat asja selgitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, valetab söögi kohta?

Ahh, ma ei hakka igat asja selgitama.

Mis teema selle söömisega on siis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söömishäired?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, valetab söögi kohta?

Ahh, ma ei hakka igat asja selgitama.

No siis pole üldse mõtet midagi öeldagi, kui edasi rääkida ei taha. Ise käid sõna välja, aga edasi rääkida ei taha. Milleks? Kuidas seostub see, et sa orgasmi teeskled, söömisega? Miks peab nende kahe asja kohta mehele valetama?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, valetab söögi kohta?

Ahh, ma ei hakka igat asja selgitama.

No siis pole üldse mõtet midagi öeldagi, kui edasi rääkida ei taha. Ise käid sõna välja, aga edasi rääkida ei taha. Milleks? Kuidas seostub see, et sa orgasmi teeskled, söömisega? Miks peab nende kahe asja kohta mehele valetama?

Ta selgitas kogu seda orgasmi lugu. See oligi ju oluline osa, sest sellest on räägitud päevi.
Aga sina küsid jälle, miks ta valetas orgasmi kohta. Huvitav, et sina sõnagi aru ei saanud, mida ta kirjutas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et ma ei saanud aru? Äkki ma lihtsalt pole veel lugenud, mida ta kirjutas? Ma lihtsalt tahtsin teada, miks ta mehele söömise kohta valetab, sest seda mainis tema siin, kui üles tunnistas mehele, et orgasmi pole saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et ma ei saanud aru? Äkki ma lihtsalt pole veel lugenud, mida ta kirjutas? Ma lihtsalt tahtsin teada, miks ta mehele söömise kohta valetab, sest seda mainis tema siin, kui üles tunnistas mehele, et orgasmi pole saanud.

Äkki sa pole lugenud? See on terves selles kommentaarid kirjas. Seega, sa ei saanud aru.
Miks ta söömise kohta tõtt ei räägi? Ei tea, äkki ei taha ölda kui palju või vähe ta sööb? Mulle meeldib kui üdini ausad naised siin teemas on, kõik on oma meestega avameelsed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et ma ei saanud aru? Äkki ma lihtsalt pole veel lugenud, mida ta kirjutas? Ma lihtsalt tahtsin teada, miks ta mehele söömise kohta valetab, sest seda mainis tema siin, kui üles tunnistas mehele, et orgasmi pole saanud.

Äkki sa pole lugenud? See on terves selles kommentaarid kirjas. Seega, sa ei saanud aru.

Miks ta söömise kohta tõtt ei räägi? Ei tea, äkki ei taha ölda kui palju või vähe ta sööb? Mulle meeldib kui üdini ausad naised siin teemas on, kõik on oma meestega avameelsed.

Loen siis pärast järgi. Suur asi nüüd, millest kinni võtta. Harilikult, kui keegi annab jutu keskel uue mõtte, oleks paslik seda ka veidi lahti seletada. Mitte, et ma midagi vihjan ja siis ei ütle midagi lisaks. Aga ise teab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et ma ei saanud aru? Äkki ma lihtsalt pole veel lugenud, mida ta kirjutas? Ma lihtsalt tahtsin teada, miks ta mehele söömise kohta valetab, sest seda mainis tema siin, kui üles tunnistas mehele, et orgasmi pole saanud.

Äkki sa pole lugenud? See on terves selles kommentaarid kirjas. Seega, sa ei saanud aru.

Miks ta söömise kohta tõtt ei räägi? Ei tea, äkki ei taha ölda kui palju või vähe ta sööb? Mulle meeldib kui üdini ausad naised siin teemas on, kõik on oma meestega avameelsed.

Loen siis pärast järgi. Suur asi nüüd, millest kinni võtta. Harilikult, kui keegi annab jutu keskel uue mõtte, oleks paslik seda ka veidi lahti seletada. Mitte, et ma midagi vihjan ja siis ei ütle midagi lisaks. Aga ise teab.

See ei olnud ju mingi vihje. Ilmselt mõtiskledes kirjutatud.

Suur asi millest kinni hakata? Sa tegid ise täpselt sama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et ma ei saanud aru? Äkki ma lihtsalt pole veel lugenud, mida ta kirjutas? Ma lihtsalt tahtsin teada, miks ta mehele söömise kohta valetab, sest seda mainis tema siin, kui üles tunnistas mehele, et orgasmi pole saanud.

Äkki sa pole lugenud? See on terves selles kommentaarid kirjas. Seega, sa ei saanud aru.

Miks ta söömise kohta tõtt ei räägi? Ei tea, äkki ei taha ölda kui palju või vähe ta sööb? Mulle meeldib kui üdini ausad naised siin teemas on, kõik on oma meestega avameelsed.

Loen siis pärast järgi. Suur asi nüüd, millest kinni võtta. Harilikult, kui keegi annab jutu keskel uue mõtte, oleks paslik seda ka veidi lahti seletada. Mitte, et ma midagi vihjan ja siis ei ütle midagi lisaks. Aga ise teab.

See ei olnud ju mingi vihje. Ilmselt mõtiskledes kirjutatud.

Suur asi millest kinni hakata? Sa tegid ise täpselt sama.

Kas sa pole tähele pannud, et kui keegi midagi jutu sees mainib, võib ta tahta sellest tegelikult rääkida? Igaks juhuks küsisin, vabandust, et tundsin huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna, hommikusöögi ajal, ma tunnistasin oma elukaaslasele, et ma ei saa orgasmi ja, et ma pole ka kunagi saanud. Tema jaoks oli ùllatav, et ma pole kunagi saanud, ta arvas, et ma saan lihtsalt väga raskelt. Tüli meil sellest ei tulnud – tal oli lihtsalt hea meel, et ma sellest rääkisin.

Kuidas sa ise tunned end selles osas? Kergendatult?

Nüüd on kindlasti ka teesklemine raskem, kuid ma ise arvan, et iga normaalne mees saab aru, et vahel on probleeme ja kõiki ei saa ka tema hea tehnika kustutada. Küll saate ehk neist probleemidest kergemini üle.

Söömise osas teistele: leian, et see oli lisakommentaar ja ei puutu teemasse, eriti, kui inimene ei soovi sellesse teemasse laskuda. Ilmselgelt on siin lihtsalt haiglane uudishimu.

Ma leian, et sa oled nii tubli ja igati tugev inimene, et asju tunnistad- oma partnerile siis, sa ei võlgne teistele ühtki selgitust. Ning üks probleem korraga: küll saad ka muust murest räägitud ja koos hakkab jälle kergem ning suhe on ka üha tugevam seeläbi 🙂

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 189 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?