Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 189 )

Teema: Kuidas saada kaks orgasmi?

Postitas:
Kägu

Nt juba esimesel korral said vapustava orgasmi või ikka ütlesid “jahah, väga hea oli”, saamata muhvigi aru. Ja absoluutselt iga kord ütled mehele ausalt, ei, täna ei tulbud midagi, vahtisin niisama lakke

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli?

Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Saan aru, et sinu maailmas on see vist midagi imelikku, kui kaks kõige lähedasemat inimest on üksteise suhtes ausad?

Mees näeb, et sa pole lainel, aga laseb ikka edasi. Seejärel keerate vaikides selja.

Kodumaa nimel.

Sina teed ju ka kodumaa nimel, ainus asi, et teeskled mehe ees. Mina mitte!

Mis minu mehesse puutub, siis kui seksi käigus selgub, et ta ei saa mind käima, siis ta ajabki oma asja mõne sekundiga ära. Kui mul juba enne seksi üldse tuju ei ole, siis ma ei seksigi. Mu mehel on käed küljes ja need ulatuvad tal sinna, kuhu vaja? Vägisi meie peres ei seksita. Ja orgasmi ei teeselda.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nt juba esimesel korral said vapustava orgasmi või ikka ütlesid “jahah, väga hea oli”, saamata muhvigi aru. Ja absoluutselt iga kord ütled mehele ausalt, ei, täna ei tulbud midagi, vahtisin niisama lakke

Just täpselt! Ütlengi, et täna ei saanud. Mõnikord me ei võta seda jutukski. Ta näeb ise ka, et ma ei ole eriti lainel ja see polegi mingi teema. Mis siis on? Või miks see imelik peaks olema, et ma iga kord ei saagi? Sa pead iga kord mehele aru andma ja muljetama, kuidas täpselt oli?

Mille pärast ma peaks valetama ja teesklema? Ehk veel uhkima ja puhkima ning orgastilisi häälitsusi tegema, kuigi orgasmi tegelikult ei saa?

Saan aru, et sinu maailmas on see vist midagi imelikku, kui kaks kõige lähedasemat inimest on üksteise suhtes ausad?

Mees näeb, et sa pole lainel, aga laseb ikka edasi. Seejärel keerate vaikides selja.

Kodumaa nimel.

Mis minu mehesse puutub, siis kui seksi käigus selgub, et ta ei saa mind käima, siis ta ajabki oma asja mõne sekundiga ära. Kui mul juba enne seksi üldse tuju ei ole, siis ma ei seksigi. Mu mehel on käed küljes ja need ulatuvad tal sinna, kuhu vaja? Vägisi meie peres ei seksita. Ja orgasmi ei teeselda.

Kuidas see info aitab naist, kes orgasmi ei saa?

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei aita kuidagi. Tsiteerisin kedagi, kelle arvates on väga õige teeselda.

Teeskleja, kes ei saa orgasmi, aga ikka seksib, seksib ju veel rohkem kodumaa nimel.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodumaa nimel.

?????????? Seks pole eluks vajalik. Ärgu siis seksigu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei hakkagi saama, kui jääb seda teesklema!

Kuidas saab mees midagi muuta, kui mehe teada naine saab orgasme?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõnel juhul pole mehe võimuses midagi muuta. Mis mehe muutumine midagi muudab, kui naine pole elus neid saanud?

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnel juhul pole mehe võimuses midagi muuta. Mis mehe muutumine midagi muudab, kui naine pole elus neid saanud?

Ja kuidas teesklemine naist edasi aitab? Kui inimene on omale ja kaaslasele probleemi tunnistanud, siis on võimalik abi otsida ning edasi tegutseda. Seni, kuni inimene eitab olukorda ja valetab mehele, ei saa ka midagi muutuda. Usun, et enamuste selliste naiste jaoks on abi olemas, kui nad vaid ise soovivad lahendust leida ja pöörduvad õige spetsialisti poole. Ja kindlasti aitab sel juhul see, kui ka mees kaasatakse probleemi lahendamisse. See muidugi eeldab, et sul on normaalne ja mõistev mees, mitte selline nagu kellelgi eelkõneleja mees, kelle arvates õige seks nii käibki, et kaks järsku tõuget ja valmis.

Kui mina sellises olukorras oleks, siis ma küll niisama lihtsalt ei lepiks olukorraga, vaid otsiks abi. Sinu jutust võib aga nii aru saada, et naine lihtsalt elagu nii ning ärgu otsigugi mingeid lahendust. Ja selline seisukoht on tõesti imelik ja arusaamatu.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodumaa nimel.

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen.

Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad. Miks peab anonüümses foorumis iseendale valetama, on su enda probleem. Et sa täiesti peksad mõnda naist, et need teesklevad, on kah mingi peaprobleem. Su enda salasüünekad, et ikka sul mehega polegi nii hea ja lased tal pideval ennast seksida, kuigi sa midagi ei saa? Vähemalt teeskleja mees arvab, et ta naisel on hea, su mees laseb edasi, teades, et sa midagi ei saa.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

iga naine korra elus teeselnud

Me kõik teeskleme, naised või mehed, iseküsimus, kas me orgasmi teeskleme. Kuna mu meest erutab minupoolne hingeldamine ja ähkimine, siis tema orgasmi saavutamiseks ma sageli ähin ja puhin häälekamalt kui mulle endale sobib. Minu jaoks pole see teesklus, ma olen talle öelnud, et see on tema, mitte minu jaoks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodumaa nimel.

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen.

Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad.

Ma pole küll see kägu, keda sa tsiteerid, aga ma ei saa aru su vaidlemisest. Miks ta peaks valetama? Ma olen 40 ja partnereid on elus olnud omajagu ja pole veel pidanud teesklema. Kas ma saan igal seksil orgasmi? Ei, muidugi mitte, kuigi praegune mees, mind harva ilma jätab, aga mul pole ka iial olnud probleemi tunnistada, et täna ei ole tuju/ei tule/ ei jaksa enam. Usu – neid naisi, kes  elus pole orgasmi teeselnud on palju, minu arust on see üks mõttetuimaid asju üldse, mida teeselda.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kodumaa nimel.

Jah ja sinna karjud ja oigad ja väänled “orgasmis” ja mees on õnnelik milline osas sugumürsk ta on ja naise rahuldaja. Ja siis sina saad “õnnelikult” talle kaissu pugeda rahuldatud naisena. Jap, sa oled asjadest täpselt õigesti aru saanud ullike.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, kommentaaridest teavitaja-mis sul viga on?

Lõpeta see inimeste postkastide risustamine. Mingit kasu sa sellest ei saa, tegele oma vaimsete probleemidega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen. Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad.

Ah, lõpeta ära!

Mina olen ka naine, kes pole kunagi elus orgasmi teeselnud. Dziisas küll, mis teil viga on?

Kui ma tean, et ei saa, lasen mehel lõpetada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, kommentaaridest teavitaja-mis sul viga on?

Lõpeta see inimeste postkastide risustamine. Mingit kasu sa sellest ei saa, tegele oma vaimsete probleemidega.

Mida sa karjud siin?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa karjud siin?

Karjusin või? Leia elu endale.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa karjud siin?

Karjusin või? Leia elu endale.

Võta tuba.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta tuba.

Mine vaata peeglisse, närvihaige ja lõpeta normaalsete inimeste normaalsete kommentaaride teavitamine.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta tuba.

Mine vaata peeglisse, närvihaige ja lõpeta normaalsete inimeste normaalsete kommentaaride teavitamine.

Rahune maha.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahune maha.

Lõpeta teavitamine, tola.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahune maha.

Lõpeta teavitamine, tola.

Kas sul on täna halb päev või mis kärbes sind hammustas?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees midagi muuta, kui mehe teada naine saab orgasme? Mõnel juhul pole mehe võimuses midagi muuta. Mis mehe muutumine midagi muudab, kui naine pole elus neid saanud?

Naised üksinda on selle probleemi jätkumises süüdi. Saavad välise kokkutõmbe ajendil kokku kaks inimest ja kleepuvad ühe katuse alla aastakümneteks kinni. Kuna teema pole vaimsetest ega emotsionaalsetest ebakõladest siis keskendume ainult seksuaalsele. Ühise perena elavas ja suhtlevas inimkarjas leiaks ka kõige frigiidsem naine endale kõige ideaalsemalt sobiva kaane. Ja kui ennast kõrgemaks olevuseks pidav, omasugustega mitte kunagi orgasmi saanud naine mingi Quasimodo poolt kasvõi korra käima tõmmatakse, siis sellest kogemusest võib naise peas elu lõpuni kestev Suur Selginemine toimuda. Inimesel mõne pealtnäha tühise kabistamise peale avanevad silmad ja värdja juurest lahkudes inimene enam kunagi ei räägi, et seks pole hea. Nii nagu esimese üliheahea laksu saanud inimene võib hoobilt muutuda narkariks, nii võib absoluutne frigiidik ühe tubli noksi otsa sattununa  reinkarneeruda  nümfomaaniks

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on iga päev ilus elu. Sul pole elu. Näe, jõudsid jälle teavitada. Pöördu psühhiaatri poole.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on iga päev ilus elu. Sul pole elu. Näe, jõudsid jälle teavitada. Pöördu psühhiaatri poole.

Väu. Nii nummilt paned. Üliarmas sinust.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen. Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad. Miks peab anonüümses foorumis iseendale valetama, on su enda probleem. Et sa täiesti peksad mõnda naist, et need teesklevad, on kah mingi peaprobleem. Su enda salasüünekad, et ikka sul mehega polegi nii hea ja lased tal pideval ennast seksida, kuigi sa midagi ei saa? Vähemalt teeskleja mees arvab, et ta naisel on hea, su mees laseb edasi, teades, et sa midagi ei saa

Millest selline kindel veendumus ja teadmine, et iga naine on korra elus teeselnud? Mina ei ole! Täiesti kindlasti! Ja olen veendunud, et selliseid naisi on veel väga palju. Ja arvamus, et ma valetan, on lihtsalt jabur! No tõepoolest, miks peaks anonüümses foorumis sellist asja valetama? Sinu arvates on ilmvõimatu, et mõni naine ei teeskle? Kui ma tahaksin valetada, siis oleksin kirjutanud hoopis, et mina saan alati ja igast vahekorrast orgasmi. Oleks palju uhkemalt kõlanud, kui vaid tühine väide, et ma ei teeskle.

Mina ei ole kedagi peksnud, vaid ma ei mõista ega toeta arvamust, et teesklemine on igati ok. Kui tahad, siis võib mul muidugi pea probleem olla. Aga sinul on jälle teesklemise ja valetamise probleem. Sinu raevukas reaktsioon muidugi viitab sellele, et sul on seksi teemal tõsisem probleem ja siis püüad seda välja elada teiste peal, kelle elu tundub sinu omast selles osas parem. Püüame aru saada, see on üsna loomulik reaktsioon!

Sinu kommentaari kaks viimast lauset… Ma ei saagi aru, kas oled purjuspäi selle kirjutanud või oled tõesti vihast nii pimestatud, et ei suuda kontrollida, mida kokku kirjutad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab mees midagi muuta, kui mehe teada naine saab orgasme? Mõnel juhul pole mehe võimuses midagi muuta. Mis mehe muutumine midagi muudab, kui naine pole elus neid saanud?

Naised üksinda on selle probleemi jätkumises süüdi. Saavad välise kokkutõmbe ajendil kokku kaks inimest ja kleepuvad ühe katuse alla aastakümneteks kinni. Kuna teema pole vaimsetest ega emotsionaalsetest ebakõladest siis keskendume ainult seksuaalsele. Ühise perena elavas ja suhtlevas inimkarjas leiaks ka kõige frigiidsem naine endale kõige ideaalsemalt sobiva kaane. Ja kui ennast kõrgemaks olevuseks pidav, omasugustega mitte kunagi orgasmi saanud naine mingi Quasimodo poolt kasvõi korra käima tõmmatakse, siis sellest kogemusest võib naise peas elu lõpuni kestev Suur Selginemine toimuda. Inimesel mõne pealtnäha tühise kabistamise peale avanevad silmad ja värdja juurest lahkudes inimene enam kunagi ei räägi, et seks pole hea. Nii nagu esimese üliheahea laksu saanud inimene võib hoobilt muutuda narkariks, nii võib absoluutne frigiidik ühe tubli noksi otsa sattununa reinkarneeruda nümfomaaniks

No frigiidne naine ja orgasmi mitte saav naine on ikka üsna erinevad asjad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen. Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad. Miks peab anonüümses foorumis iseendale valetama, on su enda probleem. Et sa täiesti peksad mõnda naist, et need teesklevad, on kah mingi peaprobleem. Su enda salasüünekad, et ikka sul mehega polegi nii hea ja lased tal pideval ennast seksida, kuigi sa midagi ei saa? Vähemalt teeskleja mees arvab, et ta naisel on hea, su mees laseb edasi, teades, et sa midagi ei saa.

Paistab, et see, kes üritas kellelegi mitte teesklejale ära panna lausega: et too seksib kodumaa nimel! on nüüd nii endast välja viidud, et ei suuda enam oma suurt viha taltsutada, sest sai ise sama puuga kordi valusamalt tagasi. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piinlik lugeda, mille üle täiskasvanud naised vaidlevad. Tootvale tööle!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piinlik lugeda, mille üle täiskasvanud naised vaidlevad. Tootvale tööle!

Ja siis on mingi alaarenenu, kes igast teisest kommentaarist teavitab. Lasteaed.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paistab, et on jah mingi seltskond inimesi, keda hullupööra häirib, kui naised vaguralt ja regulaarselt orgasme ei teeskle. Muidu ei saa ju vaene mehike aru, millal see seksivärk ikkagi lõppema peaks.  Laseb veel äkki hommikuni välja. Ja üks lausa siin keeldub uskumast, et selline elementaarne  ja normaalne  komme üldse mõne imeliku naise jaoks vastuvõetamatu on.  Ma olen igasugu imeasju mehega teinud, aga vot orgasmi teeskluseni pole veel tõesti kahjuks jõudnud. Peaks võibolla proovima, äkki on tõesti nii hea, kui siin kiidetakse.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ütlesin, et iga naine korra elus teeselnud. Ma ei öelnud, et ma praeguse partneriga teesklen. Kui sa raiud, et sa pole kunagi elus teeselnud, siis sa valetad. Miks peab anonüümses foorumis iseendale valetama, on su enda probleem.

Eks varas arvab samuti, et ka kõik teised inimesed varastavad.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 189 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?