Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?

Näitan 7 postitust - vahemik 181 kuni 187 (kokku 187 )

Teema: Kuidas saada kaks orgasmi?

Postitas:
Kägu

Su toit on täna täiega halb. Sa oled tõesti paks. Su kleit on kole. Su ema on loll ja näägutaja.

Kas on tõesti täiuslikud inimesed või öeldaksegi nende peres kõik ausalt näkku.

Ei usu kumbagi versiooni.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su toit on täna täiega halb. Sa oled tõesti paks. Su kleit on kole. Su ema on loll ja näägutaja.

Katsu eristada taktitundetust ja valetamist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paistab, et on jah mingi seltskond inimesi, keda hullupööra häirib, kui naised vaguralt ja regulaarselt orgasme ei teeskle. Muidu ei saa ju vaene mehike aru, millal see seksivärk ikkagi lõppema peaks.  Laseb veel äkki hommikuni välja. Ja üks lausa siin keeldub uskumast, et selline elementaarne  ja normaalne  komme üldse mõne imeliku naise jaoks vastuvõetamatu on.  Ma olen igasugu imeasju mehega teinud, aga vot orgasmi teeskluseni pole veel tõesti kahjuks jõudnud. Peaks võibolla proovima, äkki on tõesti nii hea, kui siin kiidetakse.

Oota, see orgasmiteeskleja teavitab kohe su kommentaarist.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Valetamine on valetamine.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valetamine on valetamine.

No kehakaalu, riietuse ja toidu kohta valetamine on ikka üsna nõme. Päris nõme oleks kui mu mees ei ütleks mulle selliseid asju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa teavitajast lammas saad aru, et su teavitamine jõuab ainult kommenteerija loodud fake-meilipostkasti? Kui kitumismaania nii suur, siis pöördu politseisse-nemad registreerivad su pöördumise. Siin mitte keegi seda ei näe. Rohud võiksid muidugi ka ära võtta-selline ebastabiilne inimene on ohtlik ka muus valdkonnas.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa teavitajast lammas saad aru, et su teavitamine jõuab ainult kommenteerija loodud fake-meilipostkasti? Kui kitumismaania nii suur, siis pöördu politseisse-nemad registreerivad su pöördumise. Siin mitte keegi seda ei näe. Rohud võiksid muidugi ka ära võtta-selline ebastabiilne inimene on ohtlik ka muus valdkonnas.

Tahtsin just sama tulla kirjutama, et mul nt pole enam õrna aimugi, mis postkasti ma siia kunagi kontot tehes panin ja seda pole külastanud peale seda ka. Seega tõesti – puhka jalga kitukas, keegi ei näe su kaeblemist niikuinii.

+4
-1
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 181 kuni 187 (kokku 187 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kaks orgasmi?