Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kätte mees, kes mulle meeldib :)

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas saada kätte mees, kes mulle meeldib :)

Postitas:

Ise olen vaba ja vallaline, mees samuti. Kuidas püüda tema tähelepanu? Saame muidu hästi läbi, suhtleme palju, aga tahaks temaga välja minna. Et päriselt teada saada, kes ta selline üldse on. Ma ei pea silmas seksi 🙂 Mis te arvate, kas naisel oleks sobiv mees ise välja kutsuda? Kontserdile, ujuma? Mees on ise selline tagasihoidlikumat tüüpi, ise ta vist kutsuma ei hakkakski 🙂 Ega tea, mis ta mõtteis toimub. Aga tahaks temaga koos välja minna 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 14:29; 31.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dziizaz. Loomulikult on täeisti normaalne kutsuda mees välja, ujumine täitsa hea mõte. Või pubis paar napsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes sobiv? Ega me enam 60-70ndatel ei ela et naisel ei ole sobiv meest välja kutsuda.
Eks seal ongi 2 varianti- kui sa talle meeldid siis ta tuleb sinuga välja ja kui mitte siis ei tule. Lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mees võib siis ka naisega välja tulla kui naine talle väga ei meeldi, niisama ajaviiteks. eks siis näete, kas on keemiat või ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, aktiivne naine saab kohe teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei saa ma aru, miks sa seda meest endale tahad kui te mõlemad olete vabad ja vallalised? See kõlab nagu sa alles jookseks sarvi maha.
Teiseks ei pruugi see mees ollagi nii vaba ja vallaline kui sa arvad-paljud mehed ei kuuluta seda teistele inimestele kui neil isegi on arengujärgus suhe. Tundub, et sa valisid selle mehe üksnes välimuse pärast ja ei tea temast isegi seda, mismoodi teda kätte saaks. 😀

😀 Mis mõttes mees on tagasihoidlik? Ükski mees pole nii tagasihoidlik, et ta ei kutsuks talle meeldima hakanud naist välja. Kui ta sind kusagile kutsunud ei ole, siis järelikult pole tal huvi. Sa pole kaugeltki ainus naine, kellega ta suhtleb, olgu kui tahes tagasihoidlik.

Loomulikult võid sa mehe ise välja kutsuda, kuid tee seda taktitundeliselt-ujuma ma esimesele kohtumisele küll kedagi ei kutsuks. 😀 Las see jääb ikka juba sellesse aega kui teil peaks suhe tekkima.

Ja loomulikult võib ta sinuga välja tulla jne, aga sa ei saa teda sellegipoolest mitte kuidagi pidi \”endale\”, selle otsuse teeb ikka tema ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, ka meestele meeldib tähelepanu ning et neid välja kutsutakse. Nad on sama meelitatud kui naisedki. Lähedki ja ütledki otse, et tahan sinuga välja minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle tean, et meestele ei meeldi selline asi. Sama on abielu ettepanekuga.
Võivad need naised rääkida mida tahavad, aga tõde on siiski see, et teatud asjad jäävad ka siis meeste teha ja otsustada, kui maakera hakkaks teistpidi pöörlema.
Olen sellest mitme mehega rääkinud ja siiani pole ükski väitnud vastupidist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees on tagasihoidlik, siis mina kutsuks välja meilitsi 🙂 eks siis ole näha, kas ja kui palju huvitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles mõttes on ju ujumakutsumine hea mõte, et see ei ole liiga pealetükkiv, ujuma kutsutakse ka suvalisi sõpru, kui igav on. Ja kui sädet ei ole, siis sealt edasi ei areta ja nö \”päris välja\” ei kutsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine välja kutsub, on see tegelikult isegi väga põnev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad öelda, et inimene, keda sa alles vähe tunned (pole kordagi isegi väljas käinud koos) tunneks end mugavalt kui sa ta ujuma kutsuksid, et temaga \”välja minna\”? Sellepärast ma arvangi, et ujumaminek ei ole hea mõte kohtumiseks veel. Või sa loodad, et kui paned bikiinid selga siis ta armub sinusse? 😀

Samuti pole mõtet teda kutsuda välja pubisse vms, kus on alkohol-see lihtsalt ei jätaks sinust head ja tõsiseltvõetavat muljet. Ta võib siis hakata arvama, et sa selline siis oledki ja et ta ei ole ainuke mees, kellele sa sellise meetodiga ligi ajad. Lisaks võib purjujäämine muuta sinu või tema käitumise ebameeldivaks nii et sellel pole mõtet.

Samas niisama jalutada ka ei ole mõtet linna peal, see oleks igav.

Seega pead esiteks üldse mõtlema kuhu teda välja kutsuda ja mida tegema, aga kuna sa teda ei tunne eriti hästi, siis sa ei saa ju ka teada, mis talle meeldib, seega sa ei tea kuidas teda välja ka kutsuda. 😀 Mina mõtlen et kui sa tahad endast head muljet jätta ja talle meeldida või et ta sind tõsiselt võtaks siis sa ei kutsuks teda tüüpdeitidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 09:44; 01.08 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ma ei pea silmas seksi 🙂 [/tsitaat]

Kui tekib selline huvi, on asi seksuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]
😀 Mis mõttes mees on tagasihoidlik? Ükski mees pole nii tagasihoidlik, et ta ei kutsuks talle meeldima hakanud naist välja. Kui ta sind kusagile kutsunud ei ole, siis järelikult pole tal huvi.
[/tsitaat]

absoluutselt nõus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tulevad nad kõik varem või hiljem ise kätte ja siis peab juba oskama hoida sobivat:) Aga oota ja jälgi märke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugu küll, aga ma ei julge teda välja kutsuda 🙂 Kardan, et ta vastab eitavalt, või ei sobi talle kellaaeg või koht … Deem – süda on armuvalu täis, aga näe, inimest välja kutsuda ei julge. Aga mis siis saab, kui ta ei tahagi minuga välja tulla?
Kui mees vastab kutsumisele nö eitavalt, et tal pole tol õhtul võimalik, kas te prooviksite mõnel teisel korral uuesti teda välja kutsuda, või lepite tõsiasjaga, et ta pole huvitatud … ?
On ikka mure, kui armud inimesse, kes on nii lähedal, samas aga liiga kaugel, et kätte saada …
Tore inimene on. Pelgan, et selle väljakutsumisega peletan ta eemale, ja siis … siis olen ise kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 14:29; 31.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kuidas sa teda välja kutsud. Soovitaks teha nii, et kutsu ta välja, aga anna mõista, et see ei ole sulle kuigi oluline, et ta sinuga välja tuleks. Ütle nt nii:\”Võiks kokku saada, et nt pubisse minna vms kui sul mingi päev aega on.\” Anna mehele aega endaga kohaneda. Sel viisil kutsudes sa ei jäta endast liiga meeleheitlikku muljet, samas sa näitad, et sa suudad oodata kuniks tal vaba hetk tekib ega hakka nõudmisi esitama.

Kui sa talle teatad, et soovid temaga välja minna, ja ütled ise koha, päeva ja kellaaja, siis sa juba pressid temalt seda kohtumist välja ja jätad ebameeldiva mulje ning ta ei tule.

Kui sa üldse ei maini, et võiks temaga kokku saada, sest arvad, et tema ei taha, siis tema võib uskuda, et sa pole huvitatud ja pelgab kutsuda.

Kui ta juba on sinuga kokku saama tulnud, siis tee nii, et sa lähed vooluga kaasa ja ära maini talle, miks sa tahad kokku saada temaga, lihtsalt ära pinguta ja tee nii, et kohtumine oleks fun ja huvitav. Ära liiga palju lobise, ja ära aja talle ligi ega lase arvata, et sul on plaanid temaga. Kui talle see sobib, siis ta ise ütleb sulle, et tahaks veel kokku saada. Ja siis sina juba ütledki, et okei, oled nõus. Nii tekibki mehel sinuga side, ja sa hakkad talle järjest enam meeldima. Siis võib teil suhe tekkida.

Praegu sa juba oletad, et teie vahel on midagi, aga see ei ole tõsi. Püüa mitte mõelda kui väga ta sulle meeldib, ja lase tal leida endas külgi, mis talle võiksid meeldida. Mida kauem sa sedasi temaga \”käid\”, ilma seksi ja ligiajamiseta, seda rohkem see mees sind tõsiselt võtma hakkab.

Meestega rääkimine ei aita, nendele loevad ühised tegevused rohkem, niiet pööra tähelepanu, mida sa teed kui sa temaga koos oled. Pööra talle piisavalt tähelepanu, aga mitte liiga arusaadavalt. Tee talle komplimente ja ära poe nahast välja, et talle meeldida. Pigem jää ise tagasihoidlikuks, et ta ise püüaks rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 09:44; 01.08 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Ma võin Sulle kinnitada, teema algataja – sa pead talle lihtsalt väljakutseid esitama , aga mitte keppi andma. Vbl ainult suudluse annad. Aga väljakutseid anna rohkelt ja siis ongi näha,et kas on mees või ei.

Või on jutumees.

Saad aru, mehed tahavad tegelt ainult nussi saada ja spermat külvata, kui ta seda ei tee või taha teha, siis on ta ju lohv niikuinii!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saada kätte mees, kes mulle meeldib :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.