Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada laenu?!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas saada laenu?!

Postitas:
Kägu

Kas on mingi võimalus saada kuskilt laenu kinnisvara ostmiseks u 25 000¤ kui pangad ei anna laenu? Igakuine sissetulek olemas ja piisav tagasimakseteks, võimalik et suudaks kokku hoides selle summa aasta-kahega tagasi maksta.
Ülejäänud vajaminev summa ostmiseks olemas ja paluks mitte kommentaare, et miks sulle seda vaja on kui raha pole ja laenu ei saa!
Aitäh kõigile!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas saada laenu?!

Mul hoopis selline küsimus, et miks pank ei andnud..

Please wait...
Postitas:
Kägu

pank ei anna sellepärast, et ametlik palk on miinimumpalk, kahjuks eestis on palju firmasi ja ettevõtjaid, kes nii palka maksavad ja kui ei sobi, siis on see töötaja mure:(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pank ei anna sellepärast, et ametlik palk on miinimumpalk, kahjuks eestis on palju firmasi ja ettevõtjaid, kes nii palka maksavad ja kui ei sobi, siis on see töötaja mure:([/tsitaat]
Laenu saamiseks kõige lihtsam ja legaalsem tee on vahetada töökohta ehk siis lasta end palgata firmal, kes selle sama palga sulle ametlikult maksaks. Selliseid ettevõtteid on Eestis ikka väga palju, enamus, ma pakun.
Kui päris aus olla- kas sa ise arvad, et maksupetturist ettevõte on just kõige kindlam tööandja 10-20 aastaks, mis on harilikult eluasemelaenu pikkuseks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu mees oli aastaid tagasi samas seisus ja tema küsis laenu tööandjalt. Sai makstud kogu korteri summa kolme aastaga.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

just, hea mõte. kuna tööandja tahab ümbrikuga maksta, siis andku juba laenu ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just käisin ise pangas. Pank annab meile laenu 277 tuhat max. Ju sul on sissetulekud liiga väiksed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis teemaalgataja- kus sul see raha siis kindlasti edaspidi olemas on? Kui saad osa palka mustalt, siis ei pruugi tööandja seda sulle päevapealt enam maksta- seda ju ei ole ametlikult vormistatud ja maksmiskohustust ei ole. Vb keegi on nõus nii laenu andma et mingi protsent korterist kuulub talle, kuni raha tagasi maksad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

võib teha tähtajalise lepingu 24 kuud. sina maksad iga kuu mingi summa+ 1,5% laenujäägilt. korter jääb laenuandja nimele kuni viimase makse sooritamiseni. sina kannad kõik notari- ja hindamisakti kulud ostetavale korterile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas on mingi võimalus saada kuskilt laenu kinnisvara ostmiseks u 25 000¤ kui pangad ei anna laenu? Igakuine sissetulek olemas ja piisav tagasimakseteks, võimalik et suudaks kokku hoides selle summa aasta-kahega tagasi maksta.
Ülejäänud vajaminev summa ostmiseks olemas ja paluks mitte kommentaare, et miks sulle seda vaja on kui raha pole ja laenu ei saa!
Aitäh kõigile![/tsitaat]

kogu siis aasta või kaks ja sul ongi see summa olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus, et kuidas ettevõtjad saavad laenu pangast, kes tahavad korterit osta.
Maksan ka endale miinimumpalka.
Haterid ärge nüüd tulge rääkima, et miks miinimumi maksad? Tegemist on alustava ettevõttega ja pole raha visata palgafondi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ettevõtjana oled välja võtnud ka dividende, lähevad ka need arvesse. Nagunii ju sa miinumumist, mida endale maksad, ära ei ela (ja laenu sellest ju ka tagasi ei maksa). Teine võimalus on osta kinnisvara, võtta laen ettevõtte nimel (ma olen seda teinud). Ettevõtete laenud ei ole nii soodsa interssiga kui nt eluasemelaen, tähtajad lühikesed.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saada laenu?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.