Esileht Erivajadustega laps Kuidas saada lapsele psühholoogilist abi??

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas saada lapsele psühholoogilist abi??

Postitas:

Tere kõigile!

Ahastus tuleb juba peale!
TÜ Kliinikum nõuab psühhiaatri suunamist, registratuurist niisama aega panna ei saa.
Suunamist ma ei saa, sest meie psühhiaater on väljaspool kliinikumi.
Kriisiabikeskuses aegu nendele, kelle juurde minna usaldaks, pakkuda ei ole.
Oskab ehk keegi soovitada mõnd varianti, kuidas ikkagi kliinikumi pääseda?
Või palun soovitage mõnda nime peale Katrin Pruulmanni ja Ivika Põldsepa, kelle juurde tõesti tasuks minna?
Poiss 16 ja keeruline aspi, asjad kisuvad depressiivseks ja suitsiidseks kätte minema… 🙁
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:07; 23.05 17:03; 23.05 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Lemme Haldre laste tugikeskuses ei sobiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kirjutas perearst 10x välja teraapiarahade arvelt. Õnneks neid vaja ei läinud kuna sain reh plaani tehtud ja reh keskuses käime.
Kas su aspi kuskil reh.keskuses ei käigi? Minu oma on kogu aeg käinud alates diagnoosist 8-aastaselt. Hetkel 18. Sellest aastast päris palju tõsteti reh. teenuste limiite. Saaks käia mitu korda kuus aga ta ise ei taha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:57; 23.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Lemme Haldre laste tugikeskuses ei sobiks?

Vabandust, jäi mainimata, et dr. Haldrega pikaajalised kogemused, väga kaua aega oli kõik hästi, aga miskipärast enam nad ei klapi… laps soovib ise vahetust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:07; 23.05 17:03; 23.05 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kirjutas perearst 10x välja teraapiarahade arvelt. Õnneks neid vaja ei läinud kuna sain reh plaani tehtud ja reh keskuses käime.

Kas su aspi kuskil reh.keskuses ei käigi? Minu oma on kogu aeg käinud alates diagnoosist 8-aastaselt. Hetkel 18. Sellest aastast päris palju tõsteti reh. teenuste limiite. Saaks käia mitu korda kuus aga ta ise ei taha.

Ei käi. See on pikem ja keerulisem lugu, ei hakka seda siin laiali laotama. Aga kahju on küll, et meil ei ole olnud võimalik reh.plaani abi kasutada. Uurisin ja üritasin, aga kui vajadused on liiga spetsiifilised, siis ei küüni reh.plaan igale poole paraku… 🙁
Aga aitäh perearsti-vihje eest. Uurisin asja lähemalt.

Ehk on kellelgi veel pakkuda välja mõni spetsialist, kellega on aspi puhul abi saadud…? Olen paraku ka ise kogenud, et paljud psühholoogid ei jaga aspide mõttemaailmast tuhkagi…
On ehk Katriitoga kogemusi? Jaanson & Lääne? Mõne muu asutusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 17:07; 23.05 17:03; 23.05 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahjuks vaid Tallinna kogemused. Aga kuna peres ka vanim poeg aspi, kes samavanalt oli suidsiidne jne. soovitaks otsida hoopis psühhoteraapia võimalus. Tookord mina leidsin tasulise variandi vaid, käis mitu aastat iga nädal aga nüüd, 10 a hiljem on näha, et tookordsest rabelemisest oli kasu. Tuleb paremini oma tunnetega ja eluga toime. Ja kool sai lõpetatud ning ka amet õpitud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:57; 23.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Ivika Põldseppa ei soovita. Käisin oma lapsega aasta tema juures, aga abi ei saanud. Ütleski lõpuks, et ei oska aidata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Kuidas saada lapsele psühholoogilist abi??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.