Esileht Koolilaps Kuidas saada nohust lahti koolilapsel

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas saada nohust lahti koolilapsel

Postitas:

Nohusiirupi ja sinupretiga pole korda saanud ikka üks ninapool luriseb . Kas meresoolaga jalavanni aitaks,laps pole ise nõus seda tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:06; 17.02 03:33; 19.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tavalise ninasprei vastu on? Kas see tekitab kõrvaltoimeid?
Mis on “nohusiirupi” toimeaine?
Kui kaua nohu on olnud? Kas tatt on vesine või paks/kollane?

Kui päris aus olla, siis tavalise viirusliku nohu korral pole minul ühessegi teemaalgataja poolt nimetatud “ravimisse” usku (kui just nohusiirup ei sisalda pseudoefedriini). Meresoolasse kõige vähem. Kõige paremini aitab aeg. Olen arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:40; 17.02 08:20; 19.02 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tavalise ninasprei vastu on? Kas see tekitab kõrvaltoimeid?

Mis on “nohusiirupi” toimeaine?

Kui kaua nohu on olnud? Kas tatt on vesine või paks/kollane?

Kui päris aus olla, siis tavalise viirusliku nohu korral pole minul ühessegi teemaalgataja poolt nimetatud “ravimisse” usku (kui just nohusiirup ei sisalda pseudoefedriini). Meresoolasse kõige vähem. Kõige paremini aitab aeg. Olen arst.

Lasen ka humeri soolavett ninna,nohusiirup on Sudafed

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:06; 17.02 03:33; 19.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on? Kaua nohu kestnud on? Kas on veel mingeid sümptome? Kas last üldse häirib midagi?

P.S. Vaata kui palju küsimusi, et saada mingitki ülevaadet ja anda selle põhjal mingi ebamäärane soovitus. Kas poleks parem neid küsimusi esitada perearstile või -õele, kes teab ka lapse varasemat tausta ja haigestumisi? Suvaliste soovitustega võib teinekord palju rohkem halba kui head teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:40; 17.02 08:20; 19.02 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga suur vahe on, kas laps nuuskab rohelist/kollakat tatti või vedelat ja läbipaistvat. Kui on vedel ja läbipaistev, siis jätkake loputamist, soolvett läbi nina nii palju kui võimalik iga päev.

Kui tatt on roheline, siis tuleb arstile minna. Siis on jama. Siis on vaja tursealandajaid ja vb ka AB ravi.

“Professionaalne” nohutaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu jahutoodega võiks pausi pidada, muidu sööb koguaeg seda lima juurde, mis nina kaudu välja tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil perearst kirjutas lapsele lõpuks “Cirrust” nohu vastu, kui tatistamine juba kuu aega järjest oli kestnud ja hakkas lõpuks hingamisteid ärritama nii, et hommikul pidi tükk aega ennast öösel kurku vajunud tatist puhtaks köhima. Sudafedid ja muud käsimüügiravimid ei mõjunud kohe mitte üks raas ja lapse nina oli kogu aeg nagu kevadine mahlakask.

Väga tõhus rohi on see “Cirrus” – juba paari tableti võtmise järel oli näha, et laps hakkab sellest igikestvast nohust paranema.

Ma üldiselt ei poolda iga väiksema külmetuse puhul tablettide võtmist ja selle “Cirruse” infolehe oleks ma ka südamerahu huvides võinud lugemata jätta, aga pean tunnistama, et seekord tegi tablett oma töö hästi.

Ma muidugi ei tea, kui noortele seda üldse kirjutatakse. Minu laps on juba mehemõõtu teismeline.

See rohi: https://www.kliinik.ee/ravim/cirrus/id-7844

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinepi jalavannid. vietnami salv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ravin vietnami salvi ja carmolisega. Ööseks salviga jalad kokku sh varbavahed ja kõrvatagused ka. Mitu korda päevas Carmolist kuuma vee sisse ja nina kaudu sisse hingata. Eks ta selline rahvameditsiin ole, aga avastasin, et mul endal aitab ja nüüd rakendan lastel ka. Üle kolme päeva pole keegi nohus olnud. Muidugi ei meeldi neile see Carmolis, aga mis teha. Ega nohu parem ole. Arvan, et see kodune abi aitab rohkem siis, kui õigel ajal jaole saad ja kohe algusest kiirelt raviga pihta hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nohu üle pole läinud ja kestab ja kestab, on asja perearsti juurde kuna tegu võib olla põskkoopa põletikuga. Arst annab antibiootikumid. Kui liiga kaua ootad, Sa ei taha, et see su lapsele otsmikusse lööks ja arst peab puhastama hakkama põskkoopaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldades, et laps on 7a või vanem siis, mis mõttes ei ole nõus jalavanni tegema? Nii suur saab ju aru, miks seda vaja on ja valus see ka ei ole. Meil teevad lapsed (3a ja 7a) alati nohu alguses sinepijalavanni ja peale seda määrime tallaalt hustagil salviga kokku ja soojad sokid jalga. Parim asi, mis aitab on inhalatsioon. Inhalaator läheb meil ka kohe käiku, kui on tunda, et nohu tulemas. Nii möödub nohu väga kiiresti. Piimatooted, magus ja jahutooted menüüst välja ja anda boulardiid juurde. Teradega oleme õigel ajal jaole saades üldse suutnud nohu vältida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:42; 19.02 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aroomilamp või õhuniisuti ja sinna sisse eukalüpti õli. Oma lapsel saan 2 päevaga nohust lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldades, et laps on 7a või vanem siis, mis mõttes ei ole nõus jalavanni tegema? Nii suur saab ju aru, miks seda vaja on ja valus see ka ei ole. Meil teevad lapsed (3a ja 7a) alati nohu alguses sinepijalavanni ja peale seda määrime tallaalt hustagil salviga kokku ja soojad sokid jalga. Parim asi, mis aitab on inhalatsioon. Inhalaator läheb meil ka kohe käiku, kui on tunda, et nohu tulemas. Nii möödub nohu väga kiiresti. Piimatooted, magus ja jahutooted menüüst välja ja anda boulardiid juurde. Teradega oleme õigel ajal jaole saades üldse suutnud nohu vältida.

Milliste teradega ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:06; 17.02 03:33; 19.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliste teradega ?

Homöopaatiliste teradega.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:42; 19.02 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil perearst kirjutas lapsele lõpuks “Cirrust” nohu vastu, kui tatistamine juba kuu aega järjest oli kestnud ja hakkas lõpuks hingamisteid ärritama nii, et hommikul pidi tükk aega ennast öösel kurku vajunud tatist puhtaks köhima. Sudafedid ja muud käsimüügiravimid ei mõjunud kohe mitte üks raas ja lapse nina oli kogu aeg nagu kevadine mahlakask.

Väga tõhus rohi on see “Cirrus” – juba paari tableti võtmise järel oli näha, et laps hakkab sellest igikestvast nohust paranema.

Ma üldiselt ei poolda iga väiksema külmetuse puhul tablettide võtmist ja selle “Cirruse” infolehe oleks ma ka südamerahu huvides võinud lugemata jätta, aga pean tunnistama, et seekord tegi tablett oma töö hästi.

Ma muidugi ei tea, kui noortele seda üldse kirjutatakse. Minu laps on juba mehemõõtu teismeline.

See rohi: https://www.kliinik.ee/ravim/cirrus/id-7844

Cirrus = Sudafed + Zyrtec

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 00:40; 17.02 08:20; 19.02 23:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Kuidas saada nohust lahti koolilapsel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.