Esileht Ilu kuidas saada silmalaineri tegemine selgeks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kuidas saada silmalaineri tegemine selgeks?

Postitas:

kuidas saada silmalaineri tegemine selgeks?
olen juba alla andmas – pidevalt tuleb mingi käkk välja.
kas mõndade laineri otstega on seda kergem teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.02 18:12; 08.03 00:31; 20.06 19:23; 16.07 15:36; 22.07 18:15; 11.10 19:42; 15.05 14:00; 02.06 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestus lainerijoon kõige paremini sellise vildika moodi otsaga laineriga. Pintsliomoodi otsaga tuli alati jube siksakiline käkk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestub kõige paremini viltuse otsaga pintsliga ja eraldi potsikus geeliga. Aga puhtalt harjutamise küsimus, kui ei tule ja ei tule välja siis võimalik, et proovid vale kujuga oma silmale. Mul näiteks sügavad silmad ja pikka joont ei saa teha, kuna silmi avades lööb joone viltu ja peitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see esmalt sõltub, millist joont sa tahad. Et kas väga peenikest nurgast nurgani või välinurgast paksenevat või kassisilmi (ehk et joon ei lõppe silma välinurgaga). Asi võib olla ka selles, et sinu soovitud stiil ei pruugi tingimata sulle sobida, nt mulle ei sobi nö klassikalised kassisilmad ja ongi käkk, ükskõik kui meisterlikult tehtud 😀 Lõpuks üks jumestaja selgitas mulle ära – mul on natuke välinurgad allapoole (niisama ei märkagi seda) ja peaksin lõpetama kontuuri 1 mm enne silma välinurka….ja tõesti toimib. Mõnel teisel jälle, kui nt silmad väga ümarad, võib see totaalselt vastupidisel tkohutava mulje jätta.

Kas sa eelnevalt oled pliiatsiga kontuurinud? see aitab ka natuke harjutamisele kaasa. Õpid nö sirget joont tegema. Siis on ka nipp, et ära isegi proovi ühe tõmbega kogu joont tõmmata, vaid väikeste triipude kaupa, veendudes, et miskit vahepeal valetsi ei lähe ja püsid ikka ripsmete lähedal.

Vedelate laineritega on tõesti oht, et liiga palju tušši on pintsli peal ja valgubki laiali. Või kui sul endal nt kipuvad silmad märjaks minema… Ma ise kasutan hoopiski kuivlainerit (make up store), kuid ka selle oht, et kui pintsli liiga märjaks teen, siis on tulemus käkk 😀

Muidugi määrab ka pintsli kuju, tugevus – mis on sulle mugav kasutada. Ise kasutan klassikalist pika peenikese otsaga pintslit – no nagu pintsel ikka. Lai viltune ots tundub mulle ebamugav, aga ilmselt võib see hästi sobida, kui soovid tagant paksenevat joont või kassisilmi. On olemas ka selliseid, kus on ainult päris pintsli tipp 1 mm peenike ja painduv. lisaks siis pehmed vildikalaadsed otsad (painduvad) kuni päris vildikateni (kõva ots)…. Pintsli-otsaga on kindlasti lihtsam reguleerida joone laiust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vedel lainer on tegelikult kõige parem. sellega saab teha ükskõik mida. mina harjutasin suurendusega peegliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu kuidas saada silmalaineri tegemine selgeks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.