Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: Kuidas saada tupeseenest lahti.

Postitas:
KĂ€gu

(kui partneri peal on valget nö pudi nÀha)

See meenutab tegelikult kodujuustu.

Kas see oli vĂ€ga oluline tĂ€iendus “pudile”? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mis mĂ”ttes? See on kĂŒll ĂŒliveider arvamusavaldus.

Miks? Meie peres nÀiteks kulub aasta kohta mÔlemat max 100g.

Sa ei ei teadvusta endale, et olete erandid?

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Miks? Meie peres nÀiteks kulub aasta kohta mÔlemat max 100g.

kahju siis teie perest. Ei mingeid kooke tĂ€htpĂ€evaks, ahjusooja kaneelisaia, pannkooke moosiga, magustoite… Ei mingeid hoidiseid, moosi, marinaade…

VÔi siis ostad kÔik selle poest ja jÀtad seal oleva suhkru-jahu oma arvestusest vÀlja?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga Ă€ra sööda seda seent nisu, suhkru jm ĂŒleliigse sĂŒsivesikuga. Keeldu mĂ”ned nĂ€dalad pitsast, saiakestest, veinist, limonaadidest, sÔÔrikutest, pastast, pudrust jne ja lĂ€heb paremaks. Abiks ka paastumine vĂ”i poolpaast. Pole mingeid ravimeid vaja…

St ravimeid on ainult siis vaja, kui kangesti edasi tahad seda krĂ€ppi sĂŒĂŒa ja juua. Aga ega need ravimid ei pruugi siis ka aidata.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

St sellest seenest ei saagi lahti, seda ongi igalpool – aga kui sa teda toidad, siis ta hakkab vohama ja lĂ€heb keskkond tasakaalust vĂ€lja. See, mis kipitama jne ajab, arvatavasti ei ole seen ise, vaid see, mida ta toidust aretab (nagu hambaaukude puhulgi).

0
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

kahju siis teie perest. Ei mingeid kooke tÀhtpÀevaks, ahjusooja kaneelisaia, pannkooke moosiga, magustoite
 Ei mingeid hoidiseid, moosi, marinaade

VĂ€kk.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain oma kroonilisest seenest lahti peale seda, kui mehest lahku lĂ€ksin.  Kestis mul see eelnevalt juba 2a. IgapĂ€evane seks mĂ”jus vist nii. NĂŒĂŒd olen juba 10+a seenevaba olnud.

Multigyn vÔi mingi taolise nimega geel oli mul ainus, mis leevendas neid seene aegu.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain oma kroonilisest seenest lahti peale seda, kui mehest lahku lÀksin.

Seen on esimene tÔestus, et mees paneb kÔrvalt.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VÔi oli suhkruhaige, nÔrk immuunsus. Meestel esineb ka seent.

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

30a tagasi soovitasid isegi gĂŒnekoloogid sel juhul kasutada maitsestamata jogurtiga immutatud tampooni. kusjuures leevendas tĂ”esti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

30a tagasi soovitasid isegi gĂŒnekoloogid sel juhul kasutada maitsestamata jogurtiga immutatud tampooni. kusjuures leevendas tĂ”esti.

No milleks vaeva nÀha, kui arst saab retsepti vÀljastada.  Ja partneri ravi kaasneb loomulikult ja eks nad ise teavad, mida oma armukestele ytlevad. Enamus nagunii vaikib maha.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain oma kroonilisest seenest lahti peale seda, kui mehest lahku lĂ€ksin. Kestis mul see eelnevalt juba 2a. IgapĂ€evane seks mĂ”jus vist nii. NĂŒĂŒd olen juba 10+a seenevaba olnud.

Multigyn vÔi mingi taolise nimega geel oli mul ainus, mis leevendas neid seene aegu.

10 aastat tsölibaadis?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei ole ju ometi suguhaigus. Mis meeste “partneritest” te rÀÀgite..

+1
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei teki khm, pÀrmist, nagu siin vÀidetakse, vaid teiste inimeste ebasobivatest bakteritest. MÔnikord on ka allergiline reakstsioon mehe spermale ehk proteiinile.

Ehk naine vÔib end segi ravida vÔi nÀljutada, kui mees toob endiselt teiste naiste baktereid naisele, jÀÀbki seen igaveseks.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ehk naine vÔib end segi ravida vÔi nÀljutada, kui mees toob endiselt teiste naiste baktereid naisele, jÀÀbki seen igaveseks.

Seen pole bakter. PÔhikooli baasteadmised.

Meestel esineb samuti seent ilma kÔrvalt panemata ja vÔivad ka seda naistele edasi kanda.seen

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei teki khm, pÀrmist, nagu siin vÀidetakse, vaid teiste inimeste ebasobivatest bakteritest. MÔnikord on ka allergiline reakstsioon mehe spermale ehk proteiinile.

Sina oled kĂŒll asjast ĂŒisut valesti aru saanud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VALE!
Candida ehk pĂ€rmseen, mis tuppeseent mĂ”jutab on iga inimese normaalses mikroflooras. Nagu iga asjaga – tasakaal peab paigas olema. PĂ€rmseen toitub suhkrust/sĂŒsivesikutest ja on pigem nö elustiilihaigus – ehk jah, vale toitumisega on vĂ”imalik seent toita, mis tupe mikrofloora ja PH tasakaalu paigast lööb ja seen lihtsalt hakkab vohama ja tekivad haigused. TĂ€pselt sama moodi on vĂ”imalik tupe PH tasakaalust lĂŒĂŒa nii haiguse, pesemisvahendite jmt-ga. Jah – seks, liigne hÔÔrdumine, kondoomid, libestid jmt vĂ”ivad anda samuti tĂ”uke (inimesed on erineva tundlikusega) tupe PH tasakaalust vĂ€lja löömiseks ja oleneb inimese tervislikust seisundist, et kas ja kui kiirelt keha suudab ise tasakaalu tagasi minna. SP ongi olemas nii oovuvlid kui geelid, mis lihtsalt tupe PH ja “head” mikrofloorat toetavad. Lisaks suukaudne piimhappebakterid (mis tĂ”ttu need maitsetamata jogurti ja keefiri tampoonid vĂ”isid mĂ”juda kuna sisaldavad piimhappebaktereid – tĂ€napĂ€eval ei tasu seda enam proovida siiski).

Seedetraktis on see sama pÀrmseen vajalik. Lisaks vÔib see sama seen ka nt kÔÔma pÔhjustada.

Suvaline link, mis esimesena leidsin, aga siin on see Àra seletatud https://ecosh.ee/parmseen-candida-albicansi/

PĂ€rmseene haigused on nö tĂ€napĂ€eval suht aladiagnoositud, samas ei tea palju seda varasemalt levis. Aga nagu öeldud – palju on seotud elustiili ja toitumisega, mis seda pĂ€rmseent ĂŒle toidavad. Samas igasugu lisanditega tarvitamisega mis lubavad igasugu seene poolt pĂ”hjustatud haigustest priiks saada peab ka ettevaatlikult suhtuma. Samas aga olen ka lugenud arstide lugusid, kus lahangul inimene seda seent tĂ€is on – ehk pidevalt toites vĂ”ibki nö organismi suht “ĂŒle” vĂ”tta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul lĂ”i tupeseen vĂ€lja raseduse ajal, kirjutasin Ă€mmakale e-maili ja sain kohe digiretsepti. Rohu nime ei mĂ€leta, aga kuur kestis 3 pĂ€eva ja mĂ”jus kohe. Ei olnud mingit aluspĂŒkste keetmist. ÜhesĂ”naga soovitan mitte kannatada ja koduste vahenditega eksperimente teha, vaid kas naistearstilt vĂ”i perearstilt retsept kĂŒsida kohe. Ei pea lĂ€bivaatust ja analĂŒĂŒse tegema, arst saab kirjeldusestki aru, et tegu seenega.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

no ma maadlesin ka neli kuud jutti sellega, jĂ”udsin Ă€ra kasutada nii arsti poolt kirjutatud klotrimasoolikĂŒĂŒnlad, kaks satsi canesteni kĂŒĂŒnalt ja kaks korda diflazoni (toimeaine Fluconazolum), lĂ”puks see hobusekogus siis mĂ”jus ka (ptĂŒi 3x), viimase pĂ”ntsu seenele pani diflazon, aga olin juba ikka tĂ€itsa meeleheitel kĂŒll vahepeal. kĂ€simĂŒĂŒgikraam osutus veel etemakski kui retseptikas. pesunuustikuid ostsin kĂŒll uusi, aga muud midagi Ă€ra ei visanud ja menĂŒĂŒd ka ei muutnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vaevalt tÀiskasvanud inimesed suhkrut ja jahu söövad.

Oehh! Hakkab jÀlle peale!

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei teki khm, pÀrmist, nagu siin vÀidetakse, vaid teiste inimeste ebasobivatest bakteritest. MÔnikord on ka allergiline reakstsioon mehe spermale ehk proteiinile. Ehk naine vÔib end segi ravida vÔi nÀljutada, kui mees toob endiselt teiste naiste baktereid naisele, jÀÀbki seen igaveseks.

Palun Àra rÀÀgi lollusi. Kandidoos vÔib olla ka imikutel ja tittede seesama suusoor on samuti just nimelt kandidoos. Ei söö nad pÀrmi ega seksi, see on keha mikrofloora. Sama nahaseenega.

Kandidoos – Inimene.ee 

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei teki khm, pÀrmist, nagu siin vÀidetakse, vaid teiste inimeste ebasobivatest bakteritest.

Midagi tobedamat annab vĂ€lja mĂ”elda. Seen tekib bakterist… Anna abi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen ei teki khm, pÀrmist, nagu siin vÀidetakse, vaid teiste inimeste ebasobivatest bakteritest.

Midagi tobedamat annab vÀlja mÔelda. Seen tekib bakterist
 Anna abi.

SÔnastuse asi, aga pÀris vale see ju ka pole. (VÔÔras) bakter vÔib tupe PH-d ja mikrofloorat piisavalt hÀirida, et seen saab vohada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

(VÔÔras) bakter vÔib tupe PH-d ja mikrofloorat piisavalt hÀirida, et seen saab vohada.

Siis on see bakteriaalne vaginoos.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

(VÔÔras) bakter vÔib tupe PH-d ja mikrofloorat piisavalt hÀirida, et seen saab vohada.

Siis on see bakteriaalne vaginoos.

Ei ole! Bakter vĂ”ib tupe mikroflooria paigast lĂŒĂŒa aga ise mitte ellu jÀÀda, vaid vĂ”imust vĂ”tab ikka tasakaalust vĂ€lja löödud ph tĂ”ttu seen.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sain paikse ravi: kĂŒĂŒnlad, kreem ja siis 6 kuud 1 kapsel kuus suukaudselt. Aitas.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain oma kroonilisest seenest lahti peale seda, kui mehest lahku lĂ€ksin. Kestis mul see eelnevalt juba 2a. IgapĂ€evane seks mĂ”jus vist nii. NĂŒĂŒd olen juba 10+a seenevaba olnud.

10 aastat tsölibaadis?

Ei, ĂŒldse mitte. Teiste partneritega pole seda probleemi ette tulnud enam.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NÀita tupeseenele kÀrbseseent, Àkki ehmatab end kangeks ja laseb varvast

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tasub meeles pidada, et kandidoos ei ole sugulisel teel leviv haigus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Viska kÔik vana aluspesu Àra.

Sellel kĂŒll mingisugust mĂ”tet ei ole, pestud aluspesult sa kĂŒll mingit uut seent ei saa. Pigem vĂ”ivad Ă€rritada kunstmaterjalid, pesuained vms.

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.