Esileht â€ș Ilu ja tervis â€ș Kuidas saada tupeseenest lahti.

NĂ€itan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Kuidas saada tupeseenest lahti.

Postitas:
KĂ€gu

👎

Kas sa tahad vĂ€ita, et sul pole diagnoosi? Mina seda kĂŒll ei usu.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

👎

Kas sa tahad vĂ€ita, et sul pole diagnoosi? Mina seda kĂŒll ei usu.

VĂ”ib kĂŒll olla. RÀÀgin tĂ”esti iseendaga.

0
0
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et Ă€ra tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise kĂŒsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekĂŒlgede viisi segaseid postitusi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et Ă€ra tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise kĂŒsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekĂŒlgede viisi segaseid postitusi.

👍👍👏

+1
0
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Peale sĂŒnnitust lasin vask spiraali panna ja ĂŒle 2 aasta vĂ”itlesin seenega, siis keegi ĂŒtles et Ă€kki on spiraalist.  Peale spiraali eemaldust sai asi korda.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain kalduvuse tupeseenele siis, kui proovisin noorena hormonaalseid rasestumisvastaseid tablette (pille). Partnerit mul ei olnud, aga nÀgu oli vistrikke tÀis, pealemÀÀritavad vahendid eriti ei aidanud. Igal pool rÀÀgiti, et akne vÔib olla hormoonidest, aga pillid teevad nÀonaha paremaks. Arst kirjutaski pillid vÀlja.

Aga koos selleg algasid kihelused. Eriti jubedaks lĂ€ks seen, kui samal ajal sĂ”in pille ja ravisin angiini antibiootikumiga
 Siis lĂ€ks nii hulluks, et  kirjutati seenevastane ravim. Kusjuures, enne ega pĂ€rast horomonaalsete pillide vĂ”tmist pole antibiootikumid kunagi nii mĂ”junud.

LĂ”plikult sain seenest lahti siis, kui loobusin pillidest. Ükski pesu, pesuvahend, magusa söömine, isegi partneriga koos elama hakkamine ei mĂ”junud seent tekitavalt.

Ehk siis minul olid pĂ”hiliseks mikrofloora tasakakaalust vĂ€lja ajajaks rasestumisvastased tabletid. Pillid muutsid seenele vastuvĂ”tlikumaks, kahjustasid loomulikku barjÀÀri. Õnneks see taastus.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Palun linki vÔi soovitusi milliseid allergikute lateks vaba kondoome soovitate.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tupeseen vĂ”ib jÀÀdagi tulema kui immuunsus on nĂ”rk vĂ”i mikrofloora on tasakaalust Ă€ra. Kui see avaldub tupes, siis vĂ”ib arvata, et terve organism on tasakaalust Ă€ra lĂ€inud. Siinkohal tasuks tĂ”siselt menĂŒĂŒ ĂŒle vaadata, eemaldada sealt gluteen, suhkur, piimatooted ja kĂ”ik muu mis vĂ”ib soolestikus probleeme ja ĂŒleliigset happelisust tekitada (ka alkohol kindlasti vĂ€listada). Ning lisaks tasub kindlasti vĂ”tta probiootikume. Apteegiravimitest on palju mida n-ö. esmaabiks vĂ”tta, kuid kui tegu on korduva probleemiga, tasub vaadata ka enda emotsionaalset seisu. (jĂ€ttes vĂ€lja vĂ”imaliku partneri kĂ”rvalthĂŒppe teemad). Tugevad emotsioonid, eriti viha, pettumus, kurvastamine jne. vĂ”ivad stressireaktsioonina viia keha loomuliku tasakaalu paigast Ă€ra ning see pĂ”hjustab immuunsuse langust, mis omakorda annab vĂ”imaluse oportunistlikele mikroobidele, viirustele ja seenele ĂŒle terve keha. Tavaliselt, kui on tupeseen, on seen ka soolestikus. Ehk siis tasub tervikpildina tegeleda. Puuvillane pesu, Ă”rnad, nahka mitteĂ€rritavad pesuvahendid, toitumine korda, emotsionaalne pool ĂŒle vaadata ning toeta keha ka imuunsust toetavate bakterite ja vitamiinidega. Seent aitavad soolestikust vĂ€hendada kurkum, ingver jms. kraam. Pluss klotrimazol, teepuuĂ”li geel jms vahendid apteegist ja peaks probleemist kiirelt ja lĂ”plikult lahti saama.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See vÔib olla alahinnatud pÔhjus, aga mulle ka partner ei sobinud, igas mÔttes. Suhe oli probleemne. Nii harva, kui vahekorras sai oldud, tekkis kohe mingi hÀda, algul kordus pÔiepÔletik, pÀrast seen. Pole elus nii tervislikult toitunud ja soolestikku ravinud kui siis. Mitte miski ei aidanud, ka suukaudset tabletti vÔttes tuli juba samal kuul seen tagasi.

Praegu on toitumine tÀitsa kaootiline ja ebatervislik, aga on kaaslane on vahetunud ja pole enam kordagi probleeme olnud. Keha oskab vÀga hÀsti mÀrku anda, kui talle midagi ei sobi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Enamasti tekib seen hormonaalsetest vahenditest, eriti tuperÔngast!

0
0
Please wait...

NĂ€itan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Esileht â€ș Ilu ja tervis â€ș Kuidas saada tupeseenest lahti.