Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Kuidas saada tupeseenest lahti.

Postitas:
Kägu

????

Kas sa tahad väita, et sul pole diagnoosi? Mina seda küll ei usu.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

????

Kas sa tahad väita, et sul pole diagnoosi? Mina seda küll ei usu.

Võib küll olla. Räägin tõesti iseendaga.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võib küll olla. Räägin tõesti iseendaga.

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et ära tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise küsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekülgede viisi segaseid postitusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib küll olla. Räägin tõesti iseendaga.

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et ära tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise küsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekülgede viisi segaseid postitusi.

????????????

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Peale sünnitust lasin vask spiraali panna ja üle 2 aasta võitlesin seenega, siis keegi ütles et äkki on spiraalist.  Peale spiraali eemaldust sai asi korda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain kalduvuse tupeseenele siis, kui proovisin noorena hormonaalseid rasestumisvastaseid tablette (pille). Partnerit mul ei olnud, aga nägu oli vistrikke täis, pealemääritavad vahendid eriti ei aidanud. Igal pool räägiti, et akne võib olla hormoonidest, aga pillid teevad näonaha paremaks. Arst kirjutaski pillid välja.

Aga koos selleg algasid kihelused. Eriti jubedaks läks seen, kui samal ajal sõin pille ja ravisin angiini antibiootikumiga… Siis läks nii hulluks, et  kirjutati seenevastane ravim. Kusjuures, enne ega pärast horomonaalsete pillide võtmist pole antibiootikumid kunagi nii mõjunud.

Lõplikult sain seenest lahti siis, kui loobusin pillidest. Ükski pesu, pesuvahend, magusa söömine, isegi partneriga koos elama hakkamine ei mõjunud seent tekitavalt.

Ehk siis minul olid põhiliseks mikrofloora tasakakaalust välja ajajaks rasestumisvastased tabletid. Pillid muutsid seenele vastuvõtlikumaks, kahjustasid loomulikku barjääri. Õnneks see taastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun linki või soovitusi milliseid allergikute lateks vaba kondoome soovitate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tupeseen võib jäädagi tulema kui immuunsus on nõrk või mikrofloora on tasakaalust ära. Kui see avaldub tupes, siis võib arvata, et terve organism on tasakaalust ära läinud. Siinkohal tasuks tõsiselt menüü üle vaadata, eemaldada sealt gluteen, suhkur, piimatooted ja kõik muu mis võib soolestikus probleeme ja üleliigset happelisust tekitada (ka alkohol kindlasti välistada). Ning lisaks tasub kindlasti võtta probiootikume. Apteegiravimitest on palju mida n-ö. esmaabiks võtta, kuid kui tegu on korduva probleemiga, tasub vaadata ka enda emotsionaalset seisu. (jättes välja võimaliku partneri kõrvalthüppe teemad). Tugevad emotsioonid, eriti viha, pettumus, kurvastamine jne. võivad stressireaktsioonina viia keha loomuliku tasakaalu paigast ära ning see põhjustab immuunsuse langust, mis omakorda annab võimaluse oportunistlikele mikroobidele, viirustele ja seenele üle terve keha. Tavaliselt, kui on tupeseen, on seen ka soolestikus. Ehk siis tasub tervikpildina tegeleda. Puuvillane pesu, õrnad, nahka mitteärritavad pesuvahendid, toitumine korda, emotsionaalne pool üle vaadata ning toeta keha ka imuunsust toetavate bakterite ja vitamiinidega. Seent aitavad soolestikust vähendada kurkum, ingver jms. kraam. Pluss klotrimazol, teepuuõli geel jms vahendid apteegist ja peaks probleemist kiirelt ja lõplikult lahti saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võib olla alahinnatud põhjus, aga mulle ka partner ei sobinud, igas mõttes. Suhe oli probleemne. Nii harva, kui vahekorras sai oldud, tekkis kohe mingi häda, algul kordus põiepõletik, pärast seen. Pole elus nii tervislikult toitunud ja soolestikku ravinud kui siis. Mitte miski ei aidanud, ka suukaudset tabletti võttes tuli juba samal kuul seen tagasi.

Praegu on toitumine täitsa kaootiline ja ebatervislik, aga on kaaslane on vahetunud ja pole enam kordagi probleeme olnud. Keha oskab väga hästi märku anda, kui talle midagi ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti tekib seen hormonaalsetest vahenditest, eriti tuperõngast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.