Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.

NĂ€itan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Kuidas saada tupeseenest lahti.

Postitas:
KĂ€gu

👎

Kas sa tahad vĂ€ita, et sul pole diagnoosi? Mina seda kĂŒll ei usu.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

👎

Kas sa tahad vĂ€ita, et sul pole diagnoosi? Mina seda kĂŒll ei usu.

VĂ”ib kĂŒll olla. RÀÀgin tĂ”esti iseendaga.

0
0
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et Ă€ra tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise kĂŒsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekĂŒlgede viisi segaseid postitusi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sellest ma saan aru jah, aga kas oleks palju palutud, et Ă€ra tee seda Perekoolis, vaid omaette. Seda ei ole huvitav lugeda, kui sa ise kĂŒsid ja ise vastad ja kirjutad siia lehekĂŒlgede viisi segaseid postitusi.

👍👍👏

+1
0
Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Peale sĂŒnnitust lasin vask spiraali panna ja ĂŒle 2 aasta vĂ”itlesin seenega, siis keegi ĂŒtles et Ă€kki on spiraalist.  Peale spiraali eemaldust sai asi korda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain kalduvuse tupeseenele siis, kui proovisin noorena hormonaalseid rasestumisvastaseid tablette (pille). Partnerit mul ei olnud, aga nÀgu oli vistrikke tÀis, pealemÀÀritavad vahendid eriti ei aidanud. Igal pool rÀÀgiti, et akne vÔib olla hormoonidest, aga pillid teevad nÀonaha paremaks. Arst kirjutaski pillid vÀlja.

Aga koos selleg algasid kihelused. Eriti jubedaks lĂ€ks seen, kui samal ajal sĂ”in pille ja ravisin angiini antibiootikumiga… Siis lĂ€ks nii hulluks, et  kirjutati seenevastane ravim. Kusjuures, enne ega pĂ€rast horomonaalsete pillide vĂ”tmist pole antibiootikumid kunagi nii mĂ”junud.

LĂ”plikult sain seenest lahti siis, kui loobusin pillidest. Ükski pesu, pesuvahend, magusa söömine, isegi partneriga koos elama hakkamine ei mĂ”junud seent tekitavalt.

Ehk siis minul olid pĂ”hiliseks mikrofloora tasakakaalust vĂ€lja ajajaks rasestumisvastased tabletid. Pillid muutsid seenele vastuvĂ”tlikumaks, kahjustasid loomulikku barjÀÀri. Õnneks see taastus.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada tupeseenest lahti.