Esileht Imetamine Kuidas saada…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas saada…

Postitas:

…Lapse imemis võte õigeks? Ilma mingite nõustajateta…ta ei tee nagu piisavalt suud lahti ja mul nii valus talle süüa anda,mitu korda on loobumis tunne peale tulnud…hambad ristis ja pisarsilis peab süüa andma lapsele…Esimene laps rinda ei saanud ja selletõttu ka kogemused puuduvad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul esimene laps õpetas mind 😛 nii kui tissi nägi oli lumpsti tiss tal suus ja ei olnud valus ega midagi aga teise lapsega oli raskem siis surusin ise lapsele tissi natuke sügavamale suhu. oma näpu abiga kuna põnn ise ka suud palju lahti ei teinud.ja nüüd juba üle aasta olen talle tissi andnud . ma häbenesin nõustajalt abi paluda seega ei tea kas see oli õige mis ma tegin või väär.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=VkfR9xlQFi4

Tegelt oli 1 veel parem video, aga ma ei leia seda kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Napud kinni molemalt poolt rinnanibu tumeda ja heleda piirilt. Venitada nibu maksimaalselt pikaks.
Mugavam harjutada pikali olles. Lapse nina samal korgusel,mis nibu. Lapse koht ja ema koht uksteise vastu.
Laps peab nibu haaramiseks pea natuke kuklasse lukkama.

Tahtis on jalgida, et alahuul oleks natuketagasi pooratud ehk justkui kahekorra. Loug ja nina peaks olema rinna vastu surutud.
Kui alahuul pole kahekorra, siis on kohe naha, et vale vote.

Nii, kuimlaps opib ise votma, siis ei pea enam rinda ise suhu toppima. Ja alguses on ka oige votte korral valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Napud kinni molemalt poolt rinnanibu tumeda ja heleda piirilt. Venitada nibu maksimaalselt pikaks.
Mugavam harjutada pikali olles. Lapse nina samal korgusel,mis nibu. Lapse koht ja ema koht uksteise vastu.
Laps peab nibu haaramiseks pea natuke kuklasse lukkama.

Tahtis on jalgida, et alahuul oleks natuketagasi pooratud ehk justkui kahekorra. Loug ja nina peaks olema rinna vastu surutud.
Kui alahuul pole kahekorra, siis on kohe naha, et vale vote.

Nii, kuimlaps opib ise votma, siis ei pea enam rinda ise suhu toppima. Ja alguses on ka oige votte korral valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kuidas saada…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.