Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saadakse iseendaga sõbraks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas saadakse iseendaga sõbraks?

Postitas:
Kägu

Kuidas saad üle liigsest enesekriitilisusest? Kuidas õppida end armastama sellisena, nagu oled? Ilma halvustamata oma loomuse põhilisi omadusi, ilma igatsemata muutuda teistsuguseks? Kuidas lõpetada enda elu ja loomuse võrdlemine kellegi teisega, keda imetled ja austad kõrvalt? Kuidas õppida end armastama ja väärtustama, kui suudad objektiivselt näha oma tugevaid ja nõrku külgi?

Ärme hakka praegu rääkima välimusest ja kehast ja niisama möla pole ka vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kuidas saadakse iseendaga sõbraks?

tundub, et keegi ei oska sellele küsimusele vastata:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul endal ka sama probleem. Ma liigselt kritiseerin ennast ning ei suuda end aktsepteerida sellisena, nagu olen. Endaga rahulolematus paistab ka väljapoole, tunnen, et tõrjun sellega teised eemale. Ja see omakorda tekitab veel havema enesetunde. Olen käinud ka psühholoogide juures, kuid abi pole saanud, enam ei usu nendesse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka sarnane probleem, kunagi pole endaga rahul, arvan alati, et ei tee midagi hásti teised teevad/teavad paremini alati on keegi ilusam, toredan jne. Nii keeruline on nii elada, tahaks natuke enesekindlust, mina pole veel psúhholoogi juurde láinud selle probleemiga, arvan et seal teeskleksin samamoodi nagu kóigi teiste eesgi (ma pole kunagi mina ise) ja nii ei saagigi mind keegi aidata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enesekriitiline peab ikka olema. Sest otsus muutuda põhineb ju sellel, et end nähakse selgelt. Teine lugu on enda süüdimistamisega ja mahategemisega. Kui märkab midagi, mis ei meeldib ja mis vajab muutust, tuleks kohe asuda plaani tegema. Ja seda plaani ka elluviima. Kui kogu aur läheb süüditundmisele, polegi jaksu ju miskit ettevõtta. Head enda kõrval tasub ikka märgata, rõõmustada et näed teistel läheb hästi. Jamaks läheb asi siis kui ei suudeta rõõmustada et teistel hästi. Inimene kes tahab teistest parem olla ju tegelikult soovib sisimas, et teistel läheb halvasti. Ja kes tahab teistele halba…. noo mis elu siis endale ikka tuua saab ? Nii et head tuleb hinnata, nii endas kui teistes. Ja kui märkad teistes head, ei tähenda ju see sugugi, et sina oled halb 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alusta vaimsete raamatute lugemist. Ühte ainuõiget ei ole võimalik siinkohal soovitada – igast raamatust saad endale killukese tarkust ja abi. Protsess on pikk, aga lõpuks elad totaalselt ilma kriitikata ja naudid elu. See on päris hea tunne! Mina isiklikult olen jõudnud üsna heasse seisu ca 7-8 aastaga – päris tugevalt iseenda vaimu arendamisega, aga see ei tähenda absoluutselt, et head tasakaalu ei oleks võimalik kiiremini saavutada. Edu!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei tea, kui vana sa oled, aga minul tuli iseendaga leppimine 30 aastaselt. olin just lõpetanud suhte, kus ma pidin ennast pidevalt tõestama. üritasin ennast muuta mehe pärast. siis sain aru, et kui inimene mind ei võta sellisena nagu ma olen, koos minu heade ja halbade külgedega, siis on see tema probleem, mitte minu. saabus selline sisemine rahu, et ma olen loodud siia ilma just sellisena. enda armastamiseks nippe ei olegi, see peab tulema iseenesest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka sama mure. Oskab äkki keegi soovitada kirjandust, mida lugeda? Olen lugenud seni veel Jõud sinu sees raamatut.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saadakse iseendaga sõbraks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.