Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas saaks 500 eur lihtsasti kuus teenida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: kuidas saaks 500 eur lihtsasti kuus teenida?

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kuidas 500 eur kuus teenida? Käin ka nii öelda tavalisel palga tööl, aga täpselt see summa on see, mida tahaks igakuiselt veel lisaks kõrvale panna korteriostuks. Seega, igasugused mõtted, kuidas veel lisaraha teenida palgatöö kõrvalt on teretulnud.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

õhtuti koristustöö nt lisaks, ega litsitööd ikka ei soovita 😀

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suurenda sissetulekuid ja/või vähenda väljaminekuid

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine näiteks nädalavahetustel mõnesse hooldekodusse tööle. Just vaatasin, et ühe hooldekodu koroonaosakonda otsiti töötajaid, 10 eurot tund. Mõtle, kui sa teed kuus neli kaheteisttunnist vahetust, siis saad ju selle summa enamvähem kokku.

+11
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist;

Perekooli Moderaator

+3
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mine näiteks nädalavahetustel mõnesse hooldekodusse tööle. Just vaatasin, et ühe hooldekodu koroonaosakonda otsiti töötajaid, 10 eurot tund. Mõtle, kui sa teed kuus neli kaheteisttunnist vahetust, siis saad ju selle summa enamvähem kokku.

Sellest 480 eurost lähevad maksud ka maha ja töö on väga ränk.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled vist puuga pähe saand.

+7
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiiresti saab rikkaks, kui pakud meestele näiteks imemisteenust auto tagaistmel.

Enne oleks vahekorras, aga mingite Vasjade elundeid küll ei imeks. Öakk.

+15
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne oleks vahekorras, aga mingite Vasjade elundeid küll ei imeks. Öakk.

Võib ka nii. Kusjuures ei pea vasjadega asju ajama. Võib eestlastega asjatada. Tänapäeva lumehelbekeste seas pidi veel popp olema handjob. Mõni noor pidi seda lausa fännama. Sõbranna nii vähemalt rääkis mulle.

0
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänapäeva lumehelbekeste seas pidi veel popp olema handjob. Mõni noor pidi seda lausa fännama.

No äkki selle kannataks ära kuidagi. Paneks kummikindad kätte ja uhaks siis veidi. Ega peldikukoristamine pole meeldivam tegevus.

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paneks kummikindad kätte ja uhaks siis veidi.

Kusjuures osad pidid isegi nõudma teenust kummikindaga. Loomulikult parem kui WC-d koristada.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult parem kui WC-d koristada.

Parem vist eriti ei ole.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parem vist eriti ei ole.

Veerand tundi kummikindaga auto tagaistmel ja 50 eurot niuhti olemas. Koristades 15 minutiga nii palju vist ei teeni?

+1
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on asi kohe rõvedaks kätte kiskunud, aga kui realistlikult läheneda ja mitte kinnisideeks võtta seda, et iga kuu just 500€ peab saama kõrvale panna, siis äkki goworkabiti kaudu nädalavahetuse ampse tehes mingi 200-300 saaks kätte? Parem ikka kui mitte midagi.

Ja GW ampsud ei pane sulle ka mingit pikka püsivat kohustust, sest palgatöö kõrvalt veel teist palgatööd pidada, isegi kui see on osaajaga ja ainult õhtuti või nädlaavahetustel, see on ikka kurnav.

Ma ise võtan mõnikord lisaprojekte. A la kaks kuud raban tööd teha ja siis selle eest saan mingi 2000 netos kätte. Pidevalt ma niisuguse tempoga rassida ei jaksaks, aga niisugused lisaprojektid on aidanud mul kodu remontida ja sisustada ilma remondilaenu võtmata.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõo hooldekodu, jah?
Na ka lugesin (ja jagasin).

Põhitöö sotsiaalvallas, lisatöö (700€) abikaasa ettevõttes (kontoritöö).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähendab sinu jaoks lihtsalt? Et ise ei peaks midagi tegema? Minu kogemus on see, et mis lihtsalt tulnud ,see lihtsalt läinud. Otsi mõni lehekülg kus reklaamide eest raha makstakse, aga lihtne see töö ei ole….

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

GW ampsud

Palun õpeta, kuidas neid ampse leida. Googeldades ei tule midagi eriti välja. Pakkumisi on, kuid neid on väga vähe ja kuidagi liiga piiratud. Tundub, et otsin kuidagi valesti, sest ei ole võimalik, et neid ampse on nii vähe.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult parem kui WC-d koristada.

Päriselt räägid? Mitte et see nüüd teemasse on, aga mulle tundub, et peldikukoristus on ikka tükk maad väärikam kui see teine valik. Teemaalgatajale paraku midagi head ei oska soovitada, sest minu jaoks on aeg nii tähtis väärtus, et mingi 4.50 eest tunnis seda mingitele mõttetutele tööampsudele küll ei kulutaks. Pigem käiks läbi kuuekuulise koristuskursuse, teeks firma ja pakuks ühemeheteenust. Ise valid objektid, lepid kokku ajad ja määrad hinnad. Usaldusväärseid kodukoristajaid otsitakse tikutulega. Kui on veel mingi keerulisem objekt, teenib väga hästi. Olen ise käinud abiks sellistel töödel, kus üürniku lagastatud korter vaja korda teha ja selle eest maksti väga hästi. Töö oli ka roppraske, sest kõik s.itakorra all ja lutikaid, prussakaid, kirpe täis, aga tasus ära. Kui saaks  sissetuleku oma firmast, ei pea kommiraha eest kuskil töötunde tegema.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kõik sõltub ju ikka sellest, mida teemaalgataja reaalselt oskab ja millega põhitöökohas leiba teenib. igas valdkonnas on eraldi allvaldkonnad, milles on võimalik lisaraha teenida.

nt mõned lisatöö võimalused minu erialal: nt 1 loengupäev käsunduslepinguga külalisõppejõuna tartu ülikoolis alates 150€/päev,  mõnes riigiasutuses koolituse läbiviimine 4h ca 350€, mingite nn 45min töötubade või lühikoolituste läbiviimine sõltuvalt asutusest 90-200€/h, mingites komisjonides istumine või komisjoni juhtimine 10-20€/h, rahataotluste läbivaatamine 5-15€/taotlus jne

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

nt mõned lisatöö võimalused minu erialal: nt 1 loengupäev käsunduslepinguga külalisõppejõuna tartu ülikoolis alates 150€/päev

Ei ole vaja siin kiidelda ja vaeseid inimesi mõnitada, mida sina teeks.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oled korralik koristaja, teenid kenasti. Hinnad on sellised, et 10.- neto/h saad vaid sõbrahinda. Lühematel väikefirmade koristustel 25-30 eur/h.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole vaja siin kiidelda ja vaeseid inimesi mõnitada, mida sina teeks.

Teemaalgataja pole ju öelnud, et ta vaene harimata ja madalapalgaline oleks. Ta võib olla ka kõrgharidusega 2000€ teeniv riigiteenistuja, kel lihtsalt jääb pangast 300 tuh eurose korteri jaoks laenu saamiseks natukene puudu ja vajab lisaraha.

Töötan ise valdkonnas, kus spetsialisti miinimumpalk algab 1350st eurost ja nõutav on magistrikraad, aga ka siin majas võib vahetevahel kohvinurgas kuulda samasugust vingumist, et vaja otsida kiiresti lisatöö…

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötan ise valdkonnas, kus spetsialisti miinimumpalk algab 1350st eurost ja nõutav on magistrikraad, aga ka siin majas võib vahetevahel kohvinurgas kuulda samasugust vingumist, et vaja otsida kiiresti lisatöö…

Sellise palgaga ongi lisatööd vaja. Sada eurot saate rohkem kui tankla maksab, ainult, et magistrikraadi asemel nõutakse seal kaine peaga kohale saabumist.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kontoritöötaja ja teenin lisa õhtuti koristajana, 2-3 h läheb lisatööle ja teenin lisatööga 500 eu neto. Igalpool vajatakse koristajaid, võid alustada kasvõi homme.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kontoritöötaja ja teenin lisa õhtuti koristajana, 2-3 h läheb lisatööle ja teenin lisatööga 500 eu neto. Igalpool vajatakse koristajaid, võid alustada kasvõi homme.

kes ja kus maksab koristajale nii head palka (tahaks isegi)? Kui kodukoristust pakud siis muidugi, aga ei usu, et seda õhtuti tehakse eriti.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul on kodus mitu tuba, siis vaata kas saad ühe toa oma asjadest tühjaks teha ja välja üürida. Päris 500 eurot ei saa, aga 200 ikka väikese vaevaga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See peab sul küll mahe või armukese firma olema. Koristajad töötavad 584-maksud, täistööajaga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine koht, kuhu otsitakse inimesi tikutulega, on kodus elavate vanurite päevane hooldamine sel ajal, kui pere on kodust ära, või siis selliste puhul kes elavad veel omaette. Aga muidugi sõltub siin palju vanuri seisundist. Samuti peab selle tööga nii vaimselt kui füüsiliselt hakkama saama ja vanakesega peab ka klappima. Ise peab olema ka 100% usaldusväärne inimene ja oskuslik suhtleja nii vanakese kui tema perega. Eriti hästi peab teadma, kuskohal oma suu kinni hoida.

Puutun ise teemaga mingil määral kokku ja tean, kui karjuv puudus on sellise individuaalteenuse pakkujatest ja kui palju ollakse nõus maksma. Ausalt öeldse imestan alati, miks hooldekodude töötajad kõik juba ei ole läinud erateenust pakkuma, sest nad saaksid oluliselt väiksema koormuse eest oluliselt rohkem raha.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

õhtuti koristustöö nt lisaks, ega litsitööd ikka ei soovita 😀

aa miks mitte. selle tööga teeniks vast kiiremini kui koristades.

Mine mõnda covid osakonda  hooldajaks, seal on hetkel kõrgem tunnipalk.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine mõnda covid osakonda hooldajaks, seal on hetkel kõrgem tunnipalk.

Mitte keegi ei oota sinna väljaõppeta inimesi. Ja hooldaja ei teeni kuskil hästi.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas saaks 500 eur lihtsasti kuus teenida?