Esileht Ajaviite- ja muud jutud kuidas saaks algaja ettevõtja soodsa hinnaga koduka?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kuidas saaks algaja ettevõtja soodsa hinnaga koduka?

Postitas:
Naine45

Ise olen suht IT kauge inimene (osad soovitanud ise pusida), ei tahaks sellist algaja käkerdust ka endale.

Võibolla oleks hea idee oodata peagi algav sügis ära ja panna pakkumine kuskile kooli stendile, kus midagi taolist õpetatakse?

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
miina

Ma soovitan voog platvormi kasutada ja ise teha. Seal on valmis disainid, umbes  sama lihtne nagu powerpoint esitlust teha. Saab teha mitmekeelse, epoe võimalus on samuti. Alguses saad proovida tasuta, kuidas tundub. Ja kui hätta jääd, siis on olemas eestikeelne klienditugi. Palju parem, kui lasta tudengil endale odavalt mingi käkk kokku keerata. Sa pead ju edaspidi ise haldama seda ja sisu muutma, voog on selles osas kõige mugavam minu hinnangul, kui vaja lihtsat kodulehte või paari tootega epoodi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Gruune

Kui sa ei taha algaja käkerdust siis ei ole küll hea mõte kuskile kooli mingi kuulutus üles panna, sest sealt sa just selle algaja käkerduse saadki 😀 Ise tehes sa vähemalt ei maksa selle eest ja ehk ka õpid üht-teist.

Eelmise vastaja puhul õige tähelepanek ka see, et ilmselt pead seda asja ise uuendama hakkama, siis on mõistlikum ikkagi endale need asjad selgeks teha. See ei ole nii keeruline, sest paljudes kohtades on juba põhjad ees, lihtsalt teed oma sisu sinna.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

Et kuna sina oled algaja siis teine algaja peab sulle tasuta tegema. Sina omakorda algajana  osutad  teistele oma teenuseid tasuta?

+11
-2
Please wait...

Postitas:
kessel

kui sa ei taha veebipoodi, vaid lihtsalt kodulehte, siis on kõige lihtsam ja odavam ise teha. saad täpselt sellisekujunduse, nagu ise ette kujutad, saad soovi korral hiljem ümber teha, aga õpid väga palju ise tehes.

nt tasuta saab kodukat teha nt weebly või google site vahendite abil.

kui tahad lisaks domeeni (nt minuäri.ee vmt), siis selle saab alla 10€ aasta ja saad domeeni oma tehtud kodukale ümber suunata.

isegi, kui sa lähed enne veebilehtede tegemise koolitusele, tuleb see omatehtud leht sulle kokkuvõttes odavam, kui kellegil võõral teha lastes. (koolitus ca paarsada euri, aga kodukat ei tee isegi koolilapsed sulle alla 500€ga, firmad tahavad 10-100x rohkem)

0
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Igal sügisel on ka tasuta koolitused algamas, nende nimekiri on Haridusministeeriumi koduleheküljel. Minu arust on seal alati ka kodulehe tegemise koolitused sees.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Igal sügisel on ka tasuta koolitused algamas, nende nimekiri on Haridusministeeriumi koduleheküljel. Minu arust on seal alati ka kodulehe tegemise koolitused sees.

Mina käisingi ühel sellisel kursusel ja tegin selle raames omale koduka. http://lintsaekaater.ee/

+9
-3
Please wait...
Postitas:
Naine45

Et kuna sina oled algaja siis teine algaja peab sulle tasuta tegema. Sina omakorda algajana osutad teistele oma teenuseid tasuta?

…et kui teema autor kirjutab pealkirjas soodsa hinnaga, siis sinu aju tõlgendab sõnaga TASUTA 🙂

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Vaenukagu

Portaalidest nagu fiverr ja upwork jms – seal on teenusepakkujad globaalselt ning õnneks/kahjuks nõus töötama meie mõistes “tasuta,” mõni EUR tunnis. Nende taust ja tellijate hinnang on nähtav.

Aga jah, ka valmislahendused, mida teemas juba mainitud, on täiesti toimivad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
sopper

Kommentaar eemaldatud

2.14. kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

0
-4
Please wait...
Postitas:
kaegu121

Miks lihtsalt FB lehte ei tee?

0
-7
Please wait...

Postitas:
UunoR

Sellest pole ju suurt kasu. Ma üldiselt välistan firmad, millel pole normaalset kodulehtegi, ainult mingi FB konto, kus info piirdub paari pildiga ja üldiselt sellega, et kirjutage meilile või helistage, kui midagi teada ka soovite.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Loki

Wordpress – sellele leiab nii googles kui youtubes mega palju õpetusi

Kui veebipoodi tahad siis nt https://www.wix.com/ – sellele leiab ka palju õpetusi

Siin üks Eesti poe näide, mis siis WIX platvormil tehtud https://williambabystore.wixsite.com/william/shop

Shopify baasil näide https://ary.ee/

Nendel baasidel on lehe tegemine üpriski kerge ja ilmselt iga errori kohta, mis tuleb leiad ka õpetusvideo kuidas sellest mööda saab. Inglise keele oskust oleks vaid vaja.

Kui aga on keegi – laps?, kes aitaks alguse ära teha ja üles seada siis edasi on juba ülal pidamine lihtne (kui miskit lisada tahad jne).

+2
-1
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Sellest pole ju suurt kasu. Ma üldiselt välistan firmad, millel pole normaalset kodulehtegi, ainult mingi FB konto, kus info piirdub paari pildiga ja üldiselt sellega, et kirjutage meilile või helistage, kui midagi teada ka soovite.

Mingi põlve otsas valmis tehtud kodukas on parem? Ma küll ei julgeks oma andmeid sinna sisestada. Kui TA tahab lihtsalt oma puuslusikate pilte üles panna ja tellimiseks on vaja helistada, siis võibolla tõesti.

https://ari.geenius.ee/blogi/veebimajutuse-blogi/7-sammu-mida-teha-hakitud-kodulehe-paastmiseks/

0
-5
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ma küll ei julgeks oma andmeid sinna sisestada.

Mis varjamist vajavaid andmeid sa muidu kodulehele üles mõtlesid panna siis?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Väikese kõrvalepõikena. Mitte üldse suunatud TA-le, aga ajendatud küll teema pealkirjast.

Meie ettevõte pakub teenust, mida vajavad äri käivitamisel peaaegu kõik firmad. Peaaegu. No mitte ehk esimesel kahel kuul, aga viiendal…umbes. Ning siis periooditi läbi kogu tegutsemise aja, aastakümneid. On mitu klientide suust sageli kuuldavat lauset,kümneid ja kümneid kordi neid kuulnud, kui mitte sada, mis ajavad mu olematud seljakarvad turri.

* ma olen algaja ettevõtja, andke tasuta või väga väikese raha eest vähemalt 2 kuud pika maksetähtajaga. 90% saate ikka see üks kord soodukat teha.
* oleme alustav ettevõte. teeme barteri. teie osutate mule praegu oma teenuse tasuta, kui kasumisse jõuame, siis anna teile oma keraamilisi õunakujulisi paberiraskusi (vms) kuusteist tükki tasuta vastu
* ma olen alustav ettevõtja, olematu eelarvega. tehke mulle oma teenusest kõige lihtsam variant, aga kohandage see siis nii, et sel oleksid see, see, see, see, see ja see omadus/lisa ja nii, et see oleks sama äge nagu Swedbankil sama asi (panga nimi lihtsalt näide). esimene kord ma teie teenuse eest ei maksa, vaatan kvaliteedi pealt. kui mulle sobib, siis järgmine kord maksan.

Iga kord ma küsin neilt, tavaliselt mõttes – aga miks sa ei kogu seda raha ENNE, kui sa teenust tahtma tuled.
Kui mul raha pole, ei anna mitte ükski Selver või Rimi mulle latti vorstigi selle jutu peale, et “järgmine kord maksan, kui meeldis” või et “andke mulle see kõrgkvaliteetne põdra täissuitsuvorst hästi odavalt, sest teate, ma olen algaja ettevõtja”

+10
-1
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kuidas saaks algaja ettevõtja soodsa hinnaga koduka?