Esileht Kodunurk Kuidas saan arvutada toidu kaloreid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas saan arvutada toidu kaloreid

Tegin ise koogi.
Vaatasin kõikide toitude kalorid ja valgud jne.
Valmis koogi kaalun ära. Kuidas ma nüüd saan aru, kui palju 100g toitu sisaldab midagi?
Vabandust, olen värske kaaluabitaja ja tahaks hirmsasti süüa, aga nüüd ei oska siia arvutisse selle kohta midagi sisaldada.

Aidake!!!!
Tahan kooki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

http://tap.nutridata.ee/7

siin saad oma retsepti sisestada ja programm arvutab rasvad-valgud välja, süsivesikud ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma ei leidnud sealt seda kuhu sisestada ja ma ju eraldi asjade koostisesisaldust tean.
Aga peaks ju kuidagi niisama ka seda saama arvutada, kui mul on iga toote asjad üles kirjutatud ja kaal ka. Tegin omale täitsa tabeli. Kook juba jahtunud, aga näe süüa tahaks ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toitumisprogramm. sinna retseptide alla sisestadki kõik ained ja kaalud. enne pead muidugi sisse logima. kuumakao arvestab ka sulle välja.
keegi teine sinu retsepti ei näe. Kasutamine on tasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui sa kaalust alla tahad võtta, siis kookide küpsetamine ei ole nagu kõige mõistlikum viis nagunii. palju on kaloreid, liiga palju.

aga küsimusest ma ei saa ka aru, kui sul kõigi koostisosade kaal ja kalorid on olemas siis liida kokku ja jaga summa vastavalt koogitüki suurusele, milles probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa kaalusid kõik toiduained enne koogi sisse panemist ära? Kui jah, siis saad ju eraldi kõigi kalorsused arvutada ja kokku liita. Kui kokku liidetud, siis see on terve koogi kalorus. Ei kao kalorid toidu seest eriti kuhugi kuumutamisel.

Nüüd kui oled koogi ära kaalunud, saad arvutada 100g kalorsuse või koogtüki (mille ka ära kaalud) kalorsuse, sest terve koogi kalorsus on ju teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, viimane kägu räägib lihtsalt ja loogiliselt kuidas asi käib. Kui liidad kõik koogi jaoks kasutatud ainete kalorid kokku, saad kogu koogi kalorluse. Nüüd lõika näiteks kook kaheksaks sektoriks. Ühe sektori kaloraa¸ on siis kogu koogi kalorid jagatud kaheksaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge nii keerulist asja teemaalgatajale soovitage.
Matemaatikat koos labaste liitmis-lasutamis- korrutamis-jagamistehetega peab moodne inimene mittevajalikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kuidas saan arvutada toidu kaloreid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.