Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas saan kindel olla, et minu üürnik ei

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas saan kindel olla, et minu üürnik ei

Postitas:
Kägu

OnlyFansita?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120136970/naist-suudistatakse-prostituutidele-korteri-uurimises

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No polegi ju kuidagi sinu asi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OnlyFansita?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120136970/naist-suudistatakse-prostituutidele-korteri-uurimises

Kõigepealt võiksid sa endale  selgeks teha, et  OnlyFans ei ole klassikaline pordumaja. Mida hekki sind segab, kui keegi sinu köögis kepib ja video kuhugi paneb. sind ei seosta selle videoga mitte keegi kui sa just mingit äratuntavat kunstiteost seal ei presenteeri.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OnlyFansita?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120136970/naist-suudistatakse-prostituutidele-korteri-uurimises

Issand AIDSI haigel juba algas  nädala vahetus?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ta siis tasuta ennast näita ja kui mina talle pinda selleks võimaldan, siis olengi süüdi. Lugege ometi artiklit.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OnlyFansita?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120136970/naist-suudistatakse-prostituutidele-korteri-uurimises

Mis on OnlyFansil pistmist prostitueerimisega?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ta siis tasuta ennast näita ja kui mina talle pinda selleks võimaldan, siis olengi süüdi. Lugege ometi artiklit.

loe ise ikka ka ja saa aru erinevusest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kui sinu arvates sexi videosid  of postitada ei tohi aga need ilmuvad mõnel teisel pormo saidil?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui veel peaks mõni pedofiil üürnikuks sattuma, siis eluaegne vangistus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

+11
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?
Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.
Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?
No ei ole reaalne.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Ansip, tule appi ausalt. Kuidas mõni ikka irooniat/sarkasmi ära ei oska tunda.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Mina olen Nigeeria prints. Minu isa pärandas mulle 100 miljardit USA dollarit, aga ma ei saa seda pangast kätte. Kui sa selle minu eest välja võtad, annan poole sulle.

Aga kõigepealt saada mulle 200 tuhat eurot, et saaksin pangaametnikke n-ö määrida.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Ansip, tule appi ausalt. Kuidas mõni ikka irooniat/sarkasmi ära ei oska tunda.

Tead, siin liigub nii palju pea peale kukkunud inimesi, et kohati on väga raske eristada, mis on tõde ja mis iroonia.
Igal juhul on fakt see, et hetkel tahetakse kinni panna inimest, kelle poolt välja üüritud korteris tegutsesid prostituudid. Selle valguses mõtlesin tõesti, eks üks usub, et tema sugulane sattus niimoodi vanglasse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Mina olen Nigeeria prints. Minu isa pärandas mulle 100 miljardit USA dollarit, aga ma ei saa seda pangast kätte. Kui sa selle minu eest välja võtad, annan poole sulle.

Aga kõigepealt saada mulle 200 tuhat eurot, et saaksin pangaametnikke n-ö määrida.

Ei saada, tee mulle volitus ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Mina olen Nigeeria prints. Minu isa pärandas mulle 100 miljardit USA dollarit, aga ma ei saa seda pangast kätte. Kui sa selle minu eest välja võtad, annan poole sulle.

Aga kõigepealt saada mulle 200 tuhat eurot, et saaksin pangaametnikke n-ö määrida.

Ei saada, tee mulle volitus ????

Ok, pane oma isikuandmed, k.a pangakonto siia, siis kohe teen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, minu sugulase välja üürtud korteris pandi toime mõrv ja kuna politsei süüdlast ei leidnud, pandi hoopis sugulane vangi.

Huvitav, mille eest?

Äkki see sugulane siiski oli süüdlane. Ei tundu reaalne, et keegi korteri üürimise eest kinni pannakse.

Huvitav, mis saaks sel juhul siis, kui korteri omanik üldse välismaal elaks? Kamandatakse siia vangi või?

No ei ole reaalne.

Ansip, tule appi ausalt. Kuidas mõni ikka irooniat/sarkasmi ära ei oska tunda.

Tead, siin liigub nii palju pea peale kukkunud inimesi, et kohati on väga raske eristada, mis on tõde ja mis iroonia.

Igal juhul on fakt see, et hetkel tahetakse kinni panna inimest, kelle poolt välja üüritud korteris tegutsesid prostituudid. Selle valguses mõtlesin tõesti, eks üks usub, et tema sugulane sattus niimoodi vanglasse.

Ja miks mina irooniliseks läksin, on see, et EVs on prostitutsioon legaalne, st korteri üürileandjaga ei juhtu korteri üürimise fakti pärast midagi.

Aga keelatud on kupeldamine ja nagu selles artiklis süüdistaja leiab – ka kaasaaitamine. Ehk see üürileandja suhtles prostituutidega, oli nende tegevusest teadlik jne.

Olen kaitsjaga nõus, et see keiss on vägagi kanajalgadel, näis, mida kohus otsustab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk see üürileandja suhtles prostituutidega, oli nende tegevusest teadlik jne.

See on väga õrn piir kust jookseb teadlik olek. Annad üürile ja juba peaksid taipama, et ega selline muud tööd ikka tegema hakka jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk see üürileandja suhtles prostituutidega, oli nende tegevusest teadlik jne.

See on väga õrn piir kust jookseb teadlik olek. Annad üürile ja juba peaksid taipama, et ega selline muud tööd ikka tegema hakka jne

Ei pea.

Siin kaasuses on ühistu teda sellest korduvalt teavitanud ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli selle teemaga meelde, et sõbranna kolis paar aastat tagasi üürikorterisse ja sai kuidagi kummalisi pilke vanematelt naabriprouadelt, ükskord üks siis trepikojas hakkas uurima, et kas ta elab lapsega kahekesi ja kas ta tööl ei käi (oli too hetk veel LHP-l, seega päevasel ajal palju kodus). Millalgi hiljem sattus pikemalt rääkima ühe naabriga, kes hakkas ka uurima, kus korteris ta elab ja et eelnevalt olla seal korteris elanud mingi naisterahvas, kes osutas meestele teenuseid. Küllap need naabrid siis eeldasid, et järjekordne teenuseosutaja sinna kolinud ja sellest ka need pilgud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keelatud on tõesti prostitutsiooni vahendamine, bordelli pidamine jne. Kui korteriomanikuna tead, et seal on bordell ja saad sellest tulu – siis oledki süüdi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui litsid ütlevad, et rääkisid mulle ja tegelikult mitte, siis on kahe sõna ühe vastu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keelatud on tõesti prostitutsiooni vahendamine, bordelli pidamine jne. Kui korteriomanikuna tead, et seal on bordell ja saad sellest tulu – siis oledki süüdi.

Sa ei saa ju bordellist tulu, vaid korteri rentimisest. Ma ei pea kontrollima, mida mu üürnik täpselt korteris teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ju bordellist tulu, vaid korteri rentimisest. Ma ei pea kontrollima, mida mu üürnik täpselt korteris teeb.

Ilmselt see tädi teadis, millega need tema üürnikud seal tegelesid. Iseasi on see, kas teda sellepärast kaassüüdlaseks saab teha. Prostitutsioonile kaasaaitamine on minu silmis ikka see, et keegi mängib telefonidispetserit, keegi võtab klientide raha vastu ja siis juhatab õigesse tuppa, keegi paneb prostituutide eest kuulutusi internetti, keegi sunnub väevõimuga seda tööd tegema ja muu säärane tegevus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks ka see võib olla, kui saab väga suurt üüri, teab, mis seal toimub. Artiklist on näha, et telefonikõnedest tuleb välja see, et ta teadis kõigest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/120150224/prostituutidele-korterit-uurinud-naine-moisteti-oigeks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas saan kindel olla, et minu üürnik ei