Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saate üle petmisest?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuidas saate üle petmisest?

Postitas:

Kuidas te, naised, seda teete?

Lugu järgmine: mees läks firmapeole teise linna. Helistas mulle öösel, ütles, et läheb nüüd magama, soovis head und. Kõne väljavõtetest selgub hiljem, et vahetult pärast seda on helistanud 4 korda!!!(mitte järjest, väikeste vahedega) vanale naistuttavale, kes talle siiani keelt kõrva ajab ja seal linnas elab. Hommikul helistab uuesti. Ütleb, et auto ei lähe käima ja ta hakkab hiljem liikuma. Taustaks on naishääl. Kui selle kohta küsida, ütleb, et on hotelli fuajees ja taustahääl on seltskonnast mingi suvaline naine. Jällegi, kõneväljavõttest on näha, et vahetult ENNE seda on 4 korda!!! helistanud sellelesamale naisele. Mees ise ütleb, et ei mäletagi, et oleks talle helistanud:) Müstiliselt ei ole telefonimälus ka märget, et naisele helistatud oleks:)
Kusjuures kõneväljavõtet ei teinud ma salaja tema selja taga, selle tegime koos hoopis teisel põhjusel. Need kaheksa kõnet jäid aga väga silma.

Kuidas saada hakkama? Mul on nii valus, et tahaks karjuda, joosta, põgeneda… KUIDAS te seda teete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:05; 30.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:06; 28.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ei teeks…pigem. mul on raske usaldust võita niisamagi. kui peaks aga seda veel taastama. arvan, et mul kuluks aastaid ja kas siiski…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:47; 28.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ise ka usud, et mingi kavalpeast , lausa pahatahtlik naine teeb su vaesele mehele silma vms…

Mees ise otsib ta sihilikult üles ja ainsa eesmärgiga korralikult läbi keppida. Ilmselt kulus lausa neli kõnet , et ära moosida.

Mitte see naine ei \”tee silma\” vms su mehele, vaid su mees ise teeb talle silma ja suhu ja ette ja taha, ilmselt laskis nagu nugis öö otsa selle naise seljas.

Samas ikkagi parem kui bordell, sest need süstijatest narkomaanid bordellides on veel hullem. Paljud mehed kasutavad ka neid, kui armukest ei ole

Naised ei oska oma ulmeunenägudes ka teada, mida mehed TEGELIKULT teevad ja mõtlevad.

tegelikult on nii, et ühelgi mehel pole probleem keda iganes läbi keppida, kui on sale ja noor kena neiu , kaua sa ikka kodus ühte ja sama auku kargad aina. Mees tahab külvata seemet võimalikult paljude emaste sisse, see on ürginstinkt ja väga tugev

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 19:12; 16.07 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
tegelikult on nii, et ühelgi mehel pole probleem keda iganes läbi keppida, kui on sale ja noor kena neiu , kaua sa ikka kodus ühte ja sama auku kargad aina. Mees tahab külvata seemet võimalikult paljude emaste sisse, see on ürginstinkt ja väga tugev [/tsitaat]no kurat, päris nii see ka ikka ei ole. osadel meestel on mõistus ka olemas. mehed tahavad et neid hellitatakse ja eriliseks peetakse. kui oma naine seda ei tee, siis võib jamaks minna küll, osades peredes. kui aga naine ei tahagi meest hellitada ja eriliseks ei pea (noh kui mees ei vasta samaga), siis pole ju vahet..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:47; 28.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

tegelikult on nii, et ühelgi mehel pole probleem keda iganes läbi keppida, kui on sale ja noor kena neiu , kaua sa ikka kodus ühte ja sama auku kargad aina. Mees tahab külvata seemet võimalikult paljude emaste sisse, see on ürginstinkt ja väga tugev [/tsitaat]
noh, eks ma siis ütlengi mehele, et petsin teda, sest naabrimees tahab oma seemet igasse auku külvata , see on ürginstinkt ja väga tugev. seekord jäin kogemata mina talle ette ja kuna oma mees oli kuskuíl ära, siis näe, olin kerge saak. küll mees möistab , saab aru ja annab andeks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mees oli purjus ja hakkas huvi tundma, et mis oleks ja kui teeks jne… ühesõnaga ei tegutsenud päris selge peaga. Kahju on aga sellest, et ta ei suuda seda sulle tunnistada! Mida sa üldse mõtled siin andestamisele, kui ta pole midagi üleski tunnistanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:06; 28.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karju, jookse, põgene, tee mis tahad, peaasi, et kergem hakkaks. Siin tuleb mängu jälle aeg, mis haavad parandab.
Minu kallis kaasa oli ka alles mõned päevad tagasi kadunud. Ega ma täpselt ei tea, kus ta oli, aga ma aiman. Küsisin ta käest telefoni näha kui midagi salata ei ole. Tead, mis ta tegi? Võttis telefoni ja väänas selle lihtsalt pooleks. Järelikult ikka oli midagi varjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbielatud faas. Korjasin kokku oma 7 asja 2 last ja viimased eneseväärikuse riismed ja nüüd tegelen sellega, et sellest üle saaks. 2 aastat on möödas, aga siiani pole otseselt üle saanud. Kooselu jätkamine sellises olukorras polnud minu joks variant. Suurem valu on üle läinud, uus suhe on ka olemas, aga hinge jääb see kripeldus veel ilmselt kauaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kepp kepiks, tõesti arvan, et mehe keha kuulub talle ning pole minu käskida-keelata. Aga vassimist ja valetamist ma ei salli. Koos elades peab suutma ausaks jääta.

Sinu olukorda ma ei tea. Mingit kodumängimist siit enam edasi ei tuleks minu puhul.
Minul ka mees valetas ja vassis, mitte küll naiste teemal. Meil on ühised lapsed ja ühine kodu. Mul ei ole südant teda lihtsatl välja visata. Aga ma eemaldusin temast ja hakkasin lihtsalt oma elu elama. Meest võtan lihtsalt kui laste isa. Süüa teeb ka mees endale ise. Tal on niikuinii teine maitse kui mul ja lastel. Elu on üsna lahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot aga mees ei mäleta ka seda, et ta hommikul sulle helistamise järel tollele naisele oli helistanud? Sulle helistamist ikka mäletas??? Kui ta hommikul autot käivitades nii mälus oli, ei tohiks rooli proovidagi istuda.

Teiselt poolt, sa kuulsid naisehäält sinuga vestlemise ajal, pidavat olema keegi fuajeest, sa arvad, et see oli tegelikult see naistuttav tal. Peale sinu kõnet helistas ta veel 4 korda sellele samale naistuttavale, kes väidetavalt oli fuajees??? Väike ebakõla mis?

Mina pakuks välja:
Variant 1: Helistas öösel johmis peaga ja üritas kokku saada, naine ei võtnud vedu. Hommikul helistas, et vabandada oma piinliku käitumise pärast. Miks 4 korda? Äkki võttis alles neljandal korral vastu? Või on väljavõttest näha, et kõik neli korda on jutustatud? Äkki leviaugud, pidi tagasi helistama mitu korda.

Variant 2: Helistas õõsel tuttavale, läks tema juurde või vastupidi, veetis tooreda öö, fuajees oli tõesti mingi suvaline naisehääl ning siis autosse istudes helistas oma tuttavale, et ilusa öö eest tänada.

Igatahes kui mees ütleb, et ta ei mäleta HOMMIKUST kõnet isegi siis mina teeks suhtest pausi kuna ta ilmselgelt valetab. Las ta siis sinu juuresolekul helistab sellele naisele ja küsib, millest nad öösel-hommikul rääkisid, salvestab kõne ja saadki teada. Muidugi peaks seda ekspromt tegema ja mitte jätma mehele aega naisega miskit jutt kokku leppida. Aga jah, mina ei saaks nii kergelt üle, võtaks aja maha, mõtleks ise asjade üle järele ja laseks tal ka mõelda. Just selle pärast, et ta nii nahaalselt valetab. Mina olen ka puhta ülestunnistuse poolt, seda on kergem andestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot aga mees ei mäleta ka seda, et ta hommikul sulle helistamise järel tollele naisele oli helistanud? Sulle helistamist ikka mäletas??? Kui ta hommikul autot käivitades nii mälus oli, ei tohiks rooli proovidagi istuda.

Teiselt poolt, sa kuulsid naisehäält sinuga vestlemise ajal, pidavat olema keegi fuajeest, sa arvad, et see oli tegelikult see naistuttav tal. Peale sinu kõnet helistas ta veel 4 korda sellele samale naistuttavale, kes väidetavalt oli fuajees??? Väike ebakõla mis?

Mina pakuks välja:
Variant 1: Helistas öösel johmis peaga ja üritas kokku saada, naine ei võtnud vedu. Hommikul helistas, et vabandada oma piinliku käitumise pärast. Miks 4 korda? Äkki võttis alles neljandal korral vastu? Või on väljavõttest näha, et kõik neli korda on jutustatud? Äkki leviaugud, pidi tagasi helistama mitu korda.

Variant 2: Helistas õõsel tuttavale, läks tema juurde või vastupidi, veetis tooreda öö, fuajees oli tõesti mingi suvaline naisehääl ning siis autosse istudes helistas oma tuttavale, et ilusa öö eest tänada.

Igatahes kui mees ütleb, et ta ei mäleta HOMMIKUST kõnet isegi siis mina teeks suhtest pausi kuna ta ilmselgelt valetab. Las ta siis sinu juuresolekul helistab sellele naisele ja küsib, millest nad öösel-hommikul rääkisid, salvestab kõne ja saadki teada. Muidugi peaks seda ekspromt tegema ja mitte jätma mehele aega naisega miskit jutt kokku leppida. Aga jah, mina ei saaks nii kergelt üle, võtaks aja maha, mõtleks ise asjade üle järele ja laseks tal ka mõelda. Just selle pärast, et ta nii nahaalselt valetab. Mina olen ka puhta ülestunnistuse poolt, seda on kergem andestada.[/tsitaat]

teemaalgataja kirjutab ju sõnaselgelt, et kõned teisele olid ENNE, kui oma naisele helistas ja nn fuajees naishääl taustaks oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 09:05; 30.01 11:11; 30.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Mees oli hommikul helistanud sellele naisele 4 korda, alles tund pärast seda rääkis minuga. Teoreetiliselt võisid nad juba selleks ajaks koos olla ja naishääl võiski kuuluda temale.

Praeguseks siis loost niipalju, et mees tunnistas üles, et tõesti naisega ühendust võttis nii õhtul kui ka hommikul. Minu eest üritas varjata, sest \”teab juba ette ära mis sealt siis tuleb ja tegelikult ei juhtunud midagi.\”
Kõige rohkem teeb tuska see, et see ei ole tal esimene kord niiviisi mingeid suhtlemisi varjata ja meil on vastastikune kokkulepe, et võime käia, olla, suhelda – niikaua, kuni jääme teineteisega ausaks ja ei varja midagi.
Kui ta tookord koju jõudis siis ma muideks küsisin, et kuidas siis oli, kas kohtasid teisi naisi, misiganes. Tema pani käe südamele, vaatas mulle silma ja ütles, et \”ausalt, seekord ei olnud midagi.\”

Otsustasime veel koos edasi elada ja vaadata, mis asjast välja tuleb. Minu süda on aga katki… naeratan ja teen head nägu, aga ei usalda teda enam… ja selleks ei saa mind keegi sundida.
Kohati tundub, nagu kasutaks ta mind ära. Hoian kodu korras, soe söök on igal õhtul laual, tubades on koogilõhn, pesen-triigin, ajan tema arstiasju ja tuletan kokkusaamisi meelde, ei vingu ega tänita. Seksin ja olen vabameelne. Ainus, mis temalt vastu olen oodanud ongi ausus.

Ilmselt proovingi nüüd lihtsalt olla veel parem ja tublim… Lihtsalt selleks, et ta ei näeks, kui valus mul tegelikult on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 18:05; 30.01 11:06;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen.
Mees oli hommikul helistanud sellele naisele 4 korda, alles tund pärast seda rääkis minuga. Teoreetiliselt võisid nad juba selleks ajaks koos olla ja naishääl võiski kuuluda temale.

Praeguseks siis loost niipalju, et mees tunnistas üles, et tõesti naisega ühendust võttis nii õhtul kui ka hommikul. Minu eest üritas varjata, sest \”teab juba ette ära mis sealt siis tuleb ja tegelikult ei juhtunud midagi.\”
Kõige rohkem teeb tuska see, et see ei ole tal esimene kord niiviisi mingeid suhtlemisi varjata ja meil on vastastikune kokkulepe, et võime käia, olla, suhelda – niikaua, kuni jääme teineteisega ausaks ja ei varja midagi.
Kui ta tookord koju jõudis siis ma muideks küsisin, et kuidas siis oli, kas kohtasid teisi naisi, misiganes. Tema pani käe südamele, vaatas mulle silma ja ütles, et \”ausalt, seekord ei olnud midagi.\”

Otsustasime veel koos edasi elada ja vaadata, mis asjast välja tuleb. Minu süda on aga katki… naeratan ja teen head nägu, aga ei usalda teda enam… ja selleks ei saa mind keegi sundida.
Kohati tundub, nagu kasutaks ta mind ära. Hoian kodu korras, soe söök on igal õhtul laual, tubades on koogilõhn, pesen-triigin, ajan tema arstiasju ja tuletan kokkusaamisi meelde, ei vingu ega tänita. Seksin ja olen vabameelne. Ainus, mis temalt vastu olen oodanud ongi ausus.

Ilmselt proovingi nüüd lihtsalt olla veel parem ja tublim… Lihtsalt selleks, et ta ei näeks, kui valus mul tegelikult on.
[/tsitaat]

heh, oh neid naisi… \”Minu eest üritas varjata, sest \”teab juba ette ära mis sealt siis tuleb ja tegelikult ei juhtunud midagi.\”\” – täiesti klassikaline meeste \”vabandus\”, mis näitab, et ju siis oligi midagi varjata. Kui polnuks, siis võinuks sellest ka vabalt rääkida (seda enam, et te olite kokku leppinud, et teistega suhtlemine on ok (mis tasandil suhtlemine?) ju siis sai see piir ületatud.)

\”Tema pani käe südamele, vaatas mulle silma ja ütles, et \”ausalt, seekord ei olnud midagi.\” – naiivne oled naine, su mees on paadunud valetaja (ja ehk ka petja) juba.

\”Ilmselt proovingi nüüd lihtsalt olla veel parem ja tublim… Lihtsalt selleks, et ta ei näeks, kui valus mul tegelikult on\” – vat siin teevadki naised suure vea – tõmbavad ette naeratava maski, mis sest et süda puru on – peaasi, et mees ei näeks, kui valus mul on. Mees peabki seda nägema, sest sul ju ON valus.

Aga muidugi kokka ja küpseta ja triigi ja naerata edasi ja premeeri teda petmise ja valetamise eest. Nii hakkabki parem, vähemalt ühel teist – temal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 09:05; 30.01 11:11; 30.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OI OI kui kurjad kõik on. Tal on niigi valus, oli ise loll ja lasi ennast veelgi lollimaks taha ja nüüd saab vitsa ka veel. ;(

Asja eest saad. Petmine pidi olema kahe poolne mööda laskmine. Kui ei taha rääkida siis on ka põhjust. Ta ei tunne, et vastutaks sinu ees millegagi. Seega tema jäoks oledki, iseenesest mõistetav koduabiline ja seks partner….

Sa tunned ennast ise ikka kõige paremini, kui suudad lase ajal seda suppi jahutada ja otsusta siis kas sa suudad, kui ei suuda tee kõik, et lahkuminek oleks sulle turvalise maandumisega. Ära jookse kõige valusamal hetkel pea ees tulle.

Olen selle ise läbi teinud ja usu eks õppis sellest palju. Ta ei oleks kunagi uskunud, et ma 2a. hiljem, pole ikka unustanud, andestanud vaid kindlustasin hoopis enda ja laste turvalist maandumist. Ma ei pärinud ka edasiste käimiste kohta, polnud enam minu asi. Minu jäoks oli see läbi. Just sellepärast, et ta isegi ei vaevunud aus olema. Me ei rääkinud sellest rokem kordagi, kui alles siis, kui palusin tal oma elust lahkuda. Elada sellega kes talle ka korda läheb. Hiljem, nüüd oleme küll rääkinud ja tunnistab, et oli nii nagu ma arvasin. (ta on laste isa mul)

Ole tugev enda, mitte tema pärast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nii, nagu oleks ta kogu hingest üritanud seda vana tuttavat ära moosida, aga ei õnnestunud lihtsalt. Muidu poleks nii hüsteeriliselt 4 kõnet õhtul, 4 hommikul järjest. See on ikka maniakaalne ju. Ja kui mees on naise juurde oodatud, siis naine VÕTAB ta kõne kohe vastu, ei pea mitu korda järjest helistama.

Kõige targem on helistada hoopis sellel naisele ja küsida, mis teema oli. Ilusti sõbralikult, muide. Ilma sõimamata paluks. Võimalik, et tollel naisel olekski asja kohta üht kui teist huvitavat öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõlab nii, nagu oleks ta kogu hingest üritanud seda vana tuttavat ära moosida, aga ei õnnestunud lihtsalt. Muidu poleks nii hüsteeriliselt 4 kõnet õhtul, 4 hommikul järjest. See on ikka maniakaalne ju. Ja kui mees on naise juurde oodatud, siis naine VÕTAB ta kõne kohe vastu, ei pea mitu korda järjest helistama.

Kõige targem on helistada hoopis sellel naisele ja küsida, mis teema oli. Ilusti sõbralikult, muide. Ilma sõimamata paluks. Võimalik, et tollel naisel olekski asja kohta üht kui teist huvitavat öelda.[/tsitaat]

kust sa 8 kõnet kokku said, 4-st kõnest on ju jutt.

Võõrale naisele helistama hakkamine oleks lollus – midagi selgemaks üldjuhul ei saa. Nagu aru saan, siis teemaalgataja niikuinii midagi ette võtta ei kavatse peale selle, et veel parem kokk ja koristaja olla (ma ei ole absoluutselt kuri ta vastu, aga ütlen, et selline käitumisviis on vale ja viimaseks korraks see petmine (kui see oli, aga kõik märgid näitavad, et midagi kahtlast siiski oli) kindlasti ei jääks). Seega pole ka vahet, mis täpselt toimus, elu läheb edasi samamoodi või mehe jaoks veel paremini – naine pingutab veel rohkem ja tema ei vaevu tulevikus enam üldse aus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 09:05; 30.01 11:11; 30.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on mehel väga selge arusaamine. Mida rohkem ta valetab ja vassib, seda parem naine tal kodus on. Ja kuna ta tahab ju head naist, siis ei jäägi tal muud üle kui valetada ja vassida, sest kes siis head naist koju ei tahaks. See preemiasüsteem ju toodab mehe valetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]CatoNegro kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

noh, eks ma siis ütlengi mehele, et petsin teda, sest naabrimees tahab oma seemet igasse auku külvata , see on ürginstinkt ja väga tugev. seekord jäin kogemata mina talle ette ja kuna oma mees oli kuskuíl ära, siis näe, olin kerge saak. küll mees möistab , saab aru ja annab andeks![/tsitaat]Kindlasti mõistab ja saab aru, aga naabrimehele ta seda andeks ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kuradi raha peal väljas odav ja loll lits, kuidas siis suhe edeneb ka, aega omajagu läinud?

Oled ikka koos selle mehega? Kui jah, siis sa pead ikka eriti odav raha peal väljas kullakaevaja olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 19:12; 16.07 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saakski üle. Läheks peale sellist sigadust otsekohe lahku, kuna ma tean, et ma ei saaks sellest üle ja ei suudaks enam kunagi usaldada meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas saate üle petmisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.