Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saavad mõned naised nii lollid olla?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas saavad mõned naised nii lollid olla?

Postitas:
Kägu

No nii 45,55 vanuses. Lähevad kuhugi lõunamaale reisile ja seal kohatud 20-30 aastat noorema tõmmu hurmava mehe pärast hakkab katus sõitma. Need ju ainult raha tahavadki. Või arvavad need naised tõesti , et nad ise mehele mingit huvi pakuvad.  Ma olen ammu seda mõelnud, et mis kohaga küll mõeldakse. Nii palju on ju ometi hoiatavaid näiteid. Mõni veel tutvub sellistega internetis ja maksab tonnides raha. Õudne lihtsameelsus.

+13
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks arvavad samas vanuses mehed, et nad 20 a naistele huvi pakuvad?
Tegelikult sa ei tea, mida need naised arvavad. Oma rahaga teeb igaüks mida tahab. Kui tegu pole vägivalla või inimkaubandusega, võib igaüks omale kaaslase “osta”.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mened ju veel hullemad, aga ei julge lihtsalt pärast sellest midagi rääkida, et haneks tõmmati. 90 protsenti keskealisi mehi arvavad, et nendele sobiv kaaslane on 20-30 aastat noorem. Ja kui mõne sellise leiavad, siis küll ei usu elu sees, et asi oleks rahas või mõnes muus hüves, ikka suur armastus.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled ehk kuulnud vana eesti kõnekäändu, et “vana hobune tahab ka kaeru”? Keskealine naine tahab ka romantikat, tähelepanu, tunnet jne. Seda need noored kutid pakuvadki. Võõras naine kulutab oma raha iseenda emotsionaalsete (või ka füüsiliste) vajaduste rahuldamisele, miks see sind kettasse ajab?

Loomulikult võiks enne kaaluda, et kas pakutav elamus/kogemus ka oma hinda väärt on …aga olgem ausad, enamus inimesi ratsionaalse mõtlemisega just ei hiilga. Ei mehed, ega naised.

ps. kui rääkida neist, kes ajakirjanduses kaeblevad, et neid on lohku tõmmatud – need on samasugused emotsiooniostu kahetsejad, kui nt. rainbow/lux tolmuimeja vms. oma võimalustele-vajadustele mittevastava asja ostnud

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed ju veel hullemad, aga ei julge lihtsalt pärast sellest midagi rääkida, et haneks tõmmati. 90 protsenti keskealisi mehi arvavad, et nendele sobiv kaaslane on 20-30 aastat noorem. Ja kui mõne sellise leiavad, siis küll ei usu elu sees, et asi oleks rahas või mõnes muus hüves, ikka suur armastus.

Jep, nii lolle naisi on vähe, valdav enamus on väga realistlikud (no näiteks Madonna on otse välja öelnud, et talle meeldivad ta noored seksikad kaaslased, aga ta ei eelda sealt mingit suurt armastust), rikkad ärimehed oma 30 aastat nooremate uute naistega räägivad kõik sellest, kuidas nüüd nad on Tõelise Armastuse leidnud – kuigi ei saa vaielda, naine ilmselt Tõesti Armastab seda Gucci kotti, mille selline mees on võimeline talle kolme kuu täitumise puhul kinkima.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähesed tõenäoliselt usuvad päriselt, et kõike seda ka pärisel mõeldakse, mida neile räägitakse.

Aga kui sa oled olnud aastaid üksik või kui keegi ei ole sulle elus öelnud selliseid asju (oled ilus, armastan sind, igatsen sind jne) siis see võib tunduda nii hea lihtsalt, et teadlikult lubad endale seda.

Ja maksadki ka selle eest, et sulle nii räägitakse.

Tähelepanu ja läheduse (ka füüsilise) puudumine on väga suur probleem paljude jaoks. Praegu serveeritakse seda kui uhkuseasja, et elan üksi ja nii hea on. Aga kui sa jõuad sinnamaani, et viimane kord, kui keegi sind puudutas, siis see oli möödunud aastal su perearst, siis on väga kerge ka sellise tähelepanu lõksu minna.

 

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nad lollid on? Mehed pakuvad teenust, naised ostavad teenust. Täiesti aus kaup ju.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saavad mõned mehed nii lollid olla?

0
-1
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas saavad mõned naised nii lollid olla?