Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas said aru, et oled armunud

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kuidas said aru, et oled armunud

Postitas:
Kägu

Aga siis muutus kõik. Terve ärkveloleku aja ainult mõtlen ta peale. Tekkis järjest suuremaks muutuv igatsus…

Oled siis naisele ka sellest kuidagi märku andnud? Või niisama marineerid omas mahlas?

Jah, ta teab, ma ütlesin talle.

Ja mida tema selle peale vastas? Kas saatis pikalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga siis muutus kõik. Terve ärkveloleku aja ainult mõtlen ta peale. Tekkis järjest suuremaks muutuv igatsus…

Oled siis naisele ka sellest kuidagi märku andnud? Või niisama marineerid omas mahlas?

Jah pikalt, aga seda oli arvata ka. Ma poleksi ilmselt öelnud, aga miskid sõnad tuli pähe, et nüüd lähed ja ütled, otsustatud. Ma siis hakkasin midagi  ütlema, aga see hääl ei lasknud. Lähed ja ütled. Vist katus sõitis ära sel momendil.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma siis hakkasin midagi ütlema, aga see hääl ei lasknud.

Kas sul on “kilk” peas?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki hoopis kõrvauss?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah pikalt, aga seda oli arvata ka. Ma poleksi ilmselt öelnud, aga miskid sõnad tuli pähe, et nüüd lähed ja ütled, otsustatud. Ma siis hakkasin midagi ütlema, aga see hääl ei lasknud. Lähed ja ütled. Vist katus sõitis ära sel momendil.

Mis hääl?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah pikalt, aga seda oli arvata ka. Ma poleksi ilmselt öelnud, aga miskid sõnad tuli pähe, et nüüd lähed ja ütled, otsustatud. Ma siis hakkasin midagi ütlema, aga see hääl ei lasknud. Lähed ja ütled. Vist katus sõitis ära sel momendil.

Tundub, et sul on mingid vaimsed probleemid ja kuuled hääli. Ilmselt sellepärast naine ei olnud huvitatud, et su jutt on niivõrd imelik.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

No ajukeemia läheb täiega paigast ära, kui inimene armub. Katus sõidab. Silme ees on roosa udu. Energiat on tohutult, aga suurem osa sellest kulub armumise objektist unistamise peale. Äärmuslikel juhtudel tahetakse iseennast muuta, et armumise objektile rohkem meeldida. Otsitakse kokkusaamisi, aga koos olles kokutatakse ja osata rääkida. Tobe naeratus. Kõikehõlmav õnnetunne. Kõikehõlmav masendus, kui armumise objekt külmalt käitub.
Mjah.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootan siiani viidet seadusele, millega saaks karistada võlgniku avalikuks teinud isikut.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et sul on mingid vaimsed probleemid ja kuuled hääli. Ilmselt sellepärast naine ei olnud huvitatud, et su jutt on niivõrd imelik.

Hääli ei kuule. On mõtted mis tulevad, mida süda ütleb, mida ise tahaks. Siis mõistusega ütled, et ära looda, unusta ära. See pole nii ja et see mu soovunelm lihtsalt. Ma valesti saan aru asjadest. Jne. Miski sisekõne iseendaga. Emotsioonidega pole mõistus selge. Ja siis mingi mõte, et nüüd ma olen otsustanud ära öelda. Siis teine mõte, et mis mõttega jne. No mõtled täiega üle. Hinges piin, tunded rinnus kohati täiega põletas. Füüsilised tunded mis panevad midagi tegema. Nüüd hakkab juba üle minema. Mõtted mis enne tegid haiget, enam ei tee.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootan siiani viidet seadusele, millega saaks karistada võlgniku avalikuks teinud isikut.

Loe andmekaitseseadust

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hääli ei kuule. On mõtted mis tulevad, mida süda ütleb, mida ise tahaks. Siis mõistusega ütled, et ära looda, unusta ära. See pole nii ja et see mu soovunelm lihtsalt. Ma valesti saan aru asjadest. Jne. Miski sisekõne iseendaga. Emotsioonidega pole mõistus selge. Ja siis mingi mõte, et nüüd ma olen otsustanud ära öelda. Siis teine mõte, et mis mõttega jne. No mõtled täiega üle. Hinges piin, tunded rinnus kohati täiega põletas. Füüsilised tunded mis panevad midagi tegema. Nüüd hakkab juba üle minema. Mõtted mis enne tegid haiget, enam ei tee.

Algatuseks püüa lihtsalt tere öelda, sellele ikka vastatakse. Kui ei vastata, siis korda tere koos naise nimega. Sellele peaks ikka vastama. Sealt saate ehk jutule ja siis saate suhelda.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See põletav tunne rinnus tekib adrenaliinisööstust kehas. See tekib siis, kui sul on palju stressihormooni. Kui sa ei taha seda enam kogeda, peaksid vähendama stressi, tegelemine spordiga aitab.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ütlesid seda ka, et vahid nuttes tema pilte? Või selle jätsid rääkimata?

Seda ma ei rääkinud. Kas oleks võinud rääkida siis? Sellist juttu räägib heal juhul kui on mingigi suhe. Sain eitava vastuse. Tean vastust ja aksepteerin, et nii on. Püüan unustada ja edasi minna.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ütlesid seda ka, et vahid nuttes tema pilte? Või selle jätsid rääkimata?

Seda ma ei rääkinud. Kas oleks võinud rääkida siis? Sellist juttu räägib heal juhul kui on mingigi suhe. Sain eitava vastuse. Tean vastust ja aksepteerin, et nii on. Püüan unustada ja edasi minna.

Milles see eitav vastus siis seisnes ja kuidas see selgus?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

“Love is like a narcotic. At first it brings the euphoria of complete surrender. The next day, you want more. You’re not addicted yet, but you like the sensation, and you think you can still control things. You think about the person you love for two minutes, and forget them for three hours. But then you get used to that person, and you begin to be completely dependent on them. Now you think about him for three hours and forget him for two minutes. If he’s not there, you feel like an addict who can’t get a fix. And just as addicts steal and humiliate themselves to get what they need, you’re willing to do anything for love.”

― Paulo Coelho, By the River Piedra I Sat Down and Wept

0
0
Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas said aru, et oled armunud