Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas säilitate ise tehtud õuna, pirni püreed?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas säilitate ise tehtud õuna, pirni püreed?

Postitas:

Kas siis tavalises külmikus? Teete mõne päeva portsu? Kaua need seal seista tohivad?

Tänud vastajatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavakülmikus pisikestes purkides, kaaned peal järgmise ja ülejärgmise päeva portsud.

Sügavkülmas, kui vaja rohkem teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen igaks söögikorraks uue, see ju nii lihtne. Kui jääb üle, siis panen väikese purgiga külmkappi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muidu pirni- ja õunapüreed sügavkülmas võib säilitada? Ja kas klaaspurkides ka tohib (nendes poes müüdavate püreede omas)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah sügavkülmas saab neid väga hästi hoida, aga klaaspurgis küll mitte, klaas võib ju lõhki minna jääkambris. Mina panen püree jääkuubikurestidesse ja sealt siis pärast kilekotti, siis sealt hea võtta kombineerimiseks, et näiteks 2 pirnipüreekuubikut ja 1 õuna oma vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen kõrvitsapüreed pannud klaaspurkidega sügavkülma ja pole miskit juhtunud, kõik terved siiani 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pannud kõiksugu püreesid ja ka liha portsukaupa jääkuubikuvormidesse ja külmutanud. Hiljem grip-kottidesse, sealt on hea kuubikukaupa võtta ja erinevaid köögivilju/ liha segada. Samuti olen pannud klaaspurkidesse- nendesse beebitoidu omadesse- lihtsalt purki ei tohi ääreni täis toppida, et jäätumiseks (paisub) ruumi piisavalt jääks. Mitte üks purk pole mul katki läinud.

Ükskord tegin kõrvitsat. http://public.fotki.com/Saarlane/krvitsa-kpsetamine/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal asjal on ka sügavkülmas säilitamisel oma aeg (lõpmatuseni need ei säili), seega kui kaua säilivad külmutatud beebitoidud/püreed sügavkülmas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püreed säilivad sügavkülmas 3 kuud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas säilitate ise tehtud õuna, pirni püreed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.