Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas säilitate oma parfüüme?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuidas säilitate oma parfüüme?

Postitas:
Kägu

Teada on, et ideaalis võiks parfüüme säilitada püstises asendis originaalkarbis ning kindlasti pimedas ja kuivas kohas (riidrkapi riiul, kummuti sahtel vms).
Kuidas säilitate oma parfüüme teie? Kas ei ole kahju ilusaid pudeleid peita? Kas suudate vastu panna soovile imeilusa disainiga pudelid tualettlauale ritta laduda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on pimedas sahtlis, aga milleks see originaalkarp peaks küll vajalik olema, ei saa aru? Ma viskan karbid alati ära.
Midagi kusagile ritta laduda? Nagu seda kola veel vähe oleks? Tolmu pühkimiseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ilmselt tahab, et kõik ikka näeks mitu ja mis parfüümid tal on. Näiteks laob WC/vannitoa riiulile ritta, et külalistel kindlasti näha oleks.
Ja miks peaks nad nähtaval olema. Need pudelid ei ole kindlasti mitte koledad, kuid k,indlasti mitte nii ilusad, et neid “sisustus elemendina kasutada”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa oled korra parfüümi avanud, siis õhk pääseb vaikselt läbi selle nupu parfüümipudelisse ja ajajooksul parfüüm laguneb õhu kaastoimel ära. Väga parfüümi säilitada pole mõtet, osta väike pudel, tarbi ära ja osta uus kui vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sahtlis jah, imetlen siis kui kasutan

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tänapäeval on tõesri keegi, kes parfüümipudeleid imetleb?? See võis teemaks olla ehk 25 a tagasi, kui paljud kalleid parfüüme endale lubada ei saanud ja siis eputati riiulis olevate tühjade pudelitega.

Mina hoian oma parfüüme vannitoas peegli taga riiulis. Ei ole keegi neid näha küsinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esikus riiulil. Päike otseselt peale ei paista.
Saavad suht ruttu tühjaks, seega säilimise pärast pole veel muretsenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vannitoas tualettlaual. Külalised seal ei käi. Loomulikult on ilus vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on vannitoasm riiulil. Kuna meigin ka vannitoas siis on hea hea kohe suts lõhna peale lasta, ei hakka ostima kuskilt kapisahtlist ja karbi seest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

öökapi sahtlis karbi sees, aga pikali mitte püsti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks pikali?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks pikali?

Jah, miks pikali?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks pikali?

Jah, miks pikali?

No ma pakun tema eest, et osad karbid ju ei mahu püsti sinna sahtlisse? On ju selliseid kõrgemaid pudeleid. Sõna SAHTEL tähendab minu vaimusilmas tõesti sahtlit (öökapi ülemist osa), mitte kappi (mitte alumist, uksega osa).

Please wait...
Postitas:
Kägu

On köök-söögitoas kummutisahtlis pimedas. Seal just seepärast, et selles ruumis ma värvin silmad ja panen parfüümi. Pärast söömist 🙂 Kui õhtul võõrustame, siis viin parfüümi tualetti või esikusse ja tarvitan seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vannitoa sahtlis, kus ka kõik meigiasjad.

Kuskil laua peal neid kindlasti hoida ei tahaks. Esiteks ei näe neis midagi ilusat (tarbeese) ja teiseks mulle meeldivad lagedad pinnad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajale

Live a little!

Hoia teda kirjutuslaual või pesumasina peal, jäta ta mõnikord täitsa laokile kuhugi. Kui sulle teda vähegi kanda meeldib, siis kasutad enne ära, kui ta sul hukka läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole selle peale tulnudki, et neid kuidagi eriliselt säilitada tuleks. Seisavad vannitoas kapi peal meigiasjade kõrval ja pole veel vanaks läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul saavad ka enne otsa kui halvaks lähevad. Pudelike seisab esikus laua peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on eluaeg magamistoas peeglilaua peal olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on maja peal suht pilla-palla laiali. Yks on isegi autos. Aga kuidagi vist nii on, et see mida kõige enam kasutan, on esikus ja hea enne välja minekut peale lasta. Magamistoas ja vannitoas ei parfyymita ennast kunagi, sest mulle meeldib magades viibida lõhnavabas alas 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus vist lasevadki lõhna peale välja minnes. Mulle meeldib ka niisma kodus olles enda lõbuks lõhnastada. Seega peavadki kogu aeg käeulatuses olema.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas säilitate oma parfüüme?