Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Postitas:

Surfan Tinderis ja paljud mehed on koledamapoolse välimusega. Hirmkoledad on veel ka, aga praegu räägin koledatest, kes mehena huvi ei paku, aga nii koledad pole, et tänaval tähele paneks. Huvitav, et kuidas nad üldse kedagi leiavad, sest ega koledale meeldi kole, vaid ikkagi ilusad meeldivad. Kui Eestis on 10 000 20ndates naist ja sama palju mehi, kes on alla keskmise välimusega (nii 4/10st), aga neile meeldivad vaid üle keskmise välimusega mehed ja naised (vähemalt 7/10st), siis kas jäävadki üksikuks? Väga vähesed koledamad mehed tahavad koledaid naisi. Koledatele meestele ei vasta Tinderis aga ükski naine. Ma tean mehi, kes pole hirmkoledad, aga natuke keskmisest koledamad ja pole Tinderis ühtegi matchi saanud või on paar korda kokku saanud, aga ei huvita nad naisi.

0
-38
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa jaurad seda ühte ja sama.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 07:38; 21.03 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisilmi ja kirglikult.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad seksivad oma Tornimäe penthouse’is ja Viimsi hurtsikus väga hästi nende 9/10ga. Kehvem rabab hulgi 7/10eid ülestuunitud vana bemmi ja baarikrediidiga. Kellel üldse midagi pole, hoiab paar aastat üheainsa ligi ja saab ta endale ükskõik mis traadist sõrmusega.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 09:06; 27.03 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misssetinder on? Et kõik selle järgi peab käima ja olema. Suurem osa inimesi on keskmise ja alla selle välimusega nagunii. Peale selle teevad aastad oma töö, sest mingist vanusest ei saa ainult esmamulje välist ilu üldsetaga ajada. Loeb miski muu, ehk tõmme, selleks piisab ühest komponendist. Mis see just igale on, seda ei ta. Selleks suheldakse.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitse üle ei vaielda. See mis ühe jaoks on koledus kuubis, võib teise jaoks maailmamiss tunduda

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osadel meestel ikka puudub absoluutselt enesekriitika. Pannakse oma lõualotist pilt Tinderisse ja siis rahuliku südamega otsitakse seksisõpra. Sellisega ei seksiks raha eest ka mitte…Mida nad loodavad, et ilus noor naisterahvas on pime v? 😀

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seks käib ainult ilu järgi? Absoluutselt mitte ju, muidu ei seksiks rohkem kui 10-20% inimkonnast. Ometi see nii pole. Seksivad ilusad ja inetud, noored ja vanad, terved ja haiged, isegi halvatud.
Naistele loeb pigem hea (mitte ülbe) enesekindlus, väärikus, tarkus, kaitstud-olemise-tunne ja paljudele ka lihtsalt raha. Meeste maitse on ka erinev – mõnele loeb peamiselt tarkus ja lolli iluduse peale ei tõuse üldse, mõni tahab plastmassi – mida suurem silikoon põues, seda parem, naturaalsed jätavad külmaks, mõni võdistab õlgu meigitud näo peale ja eelistab, et saunas oleks sama naine, kes peol, jne jne.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koleda mehena(vanus 26), ei ole paks… ei seksigi. Isegi ei ürita juba ammu enam. Koledus viib ka enesehinnangu alla ning tekitab naiste suhtes põlastava hinnangu. Liiga palju pettumusi ja eneserahuldamine aitab suurest hädast välja. Olen arvestanud sellega, et üksikuks jään, sest teenust kasutama ei hakka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see seks su ajuvabasse mulasse puutub?

/ma nii elavalt kujutan ette kuidas antud teemaalgatuse taga on IQ-ga 20 küüne või ripsmetehnik, kes on põrandaharjataolisi ripsmeid loksutab ja kelle jaoks on automaatselt Tinder = seksi saamine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märganud, et tänavapildis enamik sigakoledaid mehi on abielus ja ka juba teatud vanuses, mil inimene ei saa enam välja näha nagu 20selt. Tinderis kellegi lõualoti suurust vaatamas ei käi, aga vastus peitub seal. Maitse üle ei vaielda ja ühe naise vana on teise naise uus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes KUIDAS? Pakun, et seksivad samamoodi nagu ilusad inimesed! Ja kuna pooled inimesed on nagunii alla keskmise välimusega (vt “keskmise” definitsiooni), siisvalikut ju on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koleda mehena(vanus 26), ei ole paks… ei seksigi. Isegi ei ürita juba ammu enam. Koledus viib ka enesehinnangu alla ning tekitab naiste suhtes põlastava hinnangu. Liiga palju pettumusi ja eneserahuldamine aitab suurest hädast välja. Olen arvestanud sellega, et üksikuks jään, sest teenust kasutama ei hakka.

Saan sinust aru, kõigest mida kirjutasid. Aga nüüd küsimus: millised naised su enda eesmärgiks on, millistele oled läheneda püüdnud? Ikka need ilusamad 20-30%? Kas koledaid naisi ka vaatad? Kas nemad ütlevad ka ära? Pole proovinudki?
Mis sinu olukorda puutub, siis ajaga/vanusega lähevad sinu shansid oluliselt paremaks. Kui naised on oma ringid ilusate meestega ära teinud (ja enamasti neilt titekoorma taha saanud), siis lähevad sinusugused hinda. Iseasi jah, et sina oled kahjuks selleks ajaks naisi juba põlgama hakanud, ja eks osa neist seda mingil määral ka väärivad. Samuti ei pruugi sind m-karussellil kõvasti tuuritanud beibed huvitada.
Aga alguse saab su pettumus tõenäoliselt sellest, et sa küll vapralt tunnistad, et ise oled kole, kuid oma latti pole nõus alla laskma, et vaadata naisi, kes on muidu hea kvaliteediga, kuid koledad. Sa ei taha mõista, et eks igaüks müüb seda, mis tal on, ja ilusa välimusega naine paraku teeb sellest enamasti oma valuuta ning müüb seda siis nii kaua kui ilu jätkub. See rikub ära nende iseloomu, väärtushinnangud ja heaks kaaslaseks olemise võime. Beibede hulgast elu armastuse otsimine on üsna ebamõistlik käitumine. Beibede pinnalt kõigi naiste kohta järelduste tegemine on hoopis rumal. Beibed on üks naiste eriliik, ja mitte just eriti meeldiv osa naistest.
Paar soovitust. Kui oled kole (näost?), siis paraku tuleb tegeleda muu osaga välimusest (täpselt nii, nagu seda peavad tegema koledapoolsed naised). Viia end mõistlikku füüsilisse vormi, leida juustele hea stiilne lõikus (see ei tähenda värvimist või muud PD-likku), kaaluda lühikese habeme kasvatamist mingis variandis (see võib näojooni varjata), pidada väga suurt puhtust juuste-küünte-hammaste osas, vaadata üle oma riided (jällegi, see ei tähenda roosat mummulist särki, vaid stiilseid, sulle sobivaid, mehelikke riideid), kindlasti jalanõud peavad olema suht uued ja hoolitsetud jne. See kõik aitab sinu tõsiseltvõetavusele palju kaasa.
Kui aga eesmärgiks on, nui neljaks, beibe saamine, siis osadele beibedele avaldavad muljet teatud brändi riided-telefonid jne, rääkimata autost ja elamisest – aga see läheb rahaliselt kalliks. Kui sul nii palju raha oleks, siis sa siin ilmselt ei kurdaks, sest beibed käiksid sulle oma ilu müümas piisavalt ja sinu koledus poleks takistuseks.
Veel üks võimalus ongi keskenduda raha kokku ajamisele, siis pole samuti naisteprobleemi. Ainult et jah, üks korralik beibe on väga kallis üleval pidada ja enamasti teeb ta su üpris tühjaks, nii et arvesta sellega. Ja jällegi, ära tee sellest järeldust naiste kui selliste kohta.
Seega, vaata üle oma valikud. Kui eesmärgiks on pikkade jalgade ja suurte tissidega tuunitud beibed, siis saa vähemalt aru – sa soovidki suhet sellisega, mitte naisega. Siis tuleb leppida kõigega, mis niisugustega kaasneb, ja see kaasnev ei ole ilus. Kui aga eesmärgiks on hea suhe hea naisega, siis pead põhjalikult ümber vaatama, millistele naistele sa tähelepanu pöörad. Kui eesmärgiks on lihtsalt seks ilma suhteta, siis tõenäoliselt tuleks vaadata endast vanemate naiste poole. Sinuvanused üritavad veel oma noorust ja ilu võimalikult kallilt müüa. Või siis on liiga koledad, et sinagi neile tähelepanu pööraksid.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema püstitus on halb, aga pean tunnistama, et ka mina olen vaadanud neid tinderi mehi- ära joonud, rippuvad põsed ja tõelised kollid. ma tahaks päriselt näha neid naisi, kes tahavad sellistega kohtuda. mulle meeldivad üldiselt keskmisest ümaramad mehed jne. aga ta ei pea kottis olema näost ja rippuma.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koleda mehena(vanus 26), ei ole paks… ei seksigi. Isegi ei ürita juba ammu enam. Koledus viib ka enesehinnangu alla ning tekitab naiste suhtes põlastava hinnangu. Liiga palju pettumusi ja eneserahuldamine aitab suurest hädast välja. Olen arvestanud sellega, et üksikuks jään, sest teenust kasutama ei hakka.

Saan sinust aru, kõigest mida kirjutasid. Aga nüüd küsimus: millised naised su enda eesmärgiks on, millistele oled läheneda püüdnud? Ikka need ilusamad 20-30%? Kas koledaid naisi ka vaatad? Kas nemad ütlevad ka ära? Pole proovinudki?

Mis sinu olukorda puutub, siis ajaga/vanusega lähevad sinu shansid oluliselt paremaks. Kui naised on oma ringid ilusate meestega ära teinud (ja enamasti neilt titekoorma taha saanud), siis lähevad sinusugused hinda. Iseasi jah, et sina oled kahjuks selleks ajaks naisi juba põlgama hakanud, ja eks osa neist seda mingil määral ka väärivad. Samuti ei pruugi sind m-karussellil kõvasti tuuritanud beibed huvitada.

Aga alguse saab su pettumus tõenäoliselt sellest, et sa küll vapralt tunnistad, et ise oled kole, kuid oma latti pole nõus alla laskma, et vaadata naisi, kes on muidu hea kvaliteediga, kuid koledad. Sa ei taha mõista, et eks igaüks müüb seda, mis tal on, ja ilusa välimusega naine paraku teeb sellest enamasti oma valuuta ning müüb seda siis nii kaua kui ilu jätkub. See rikub ära nende iseloomu, väärtushinnangud ja heaks kaaslaseks olemise võime. Beibede hulgast elu armastuse otsimine on üsna ebamõistlik käitumine. Beibede pinnalt kõigi naiste kohta järelduste tegemine on hoopis rumal. Beibed on üks naiste eriliik, ja mitte just eriti meeldiv osa naistest.

Paar soovitust. Kui oled kole (näost?), siis paraku tuleb tegeleda muu osaga välimusest (täpselt nii, nagu seda peavad tegema koledapoolsed naised). Viia end mõistlikku füüsilisse vormi, leida juustele hea stiilne lõikus (see ei tähenda värvimist või muud PD-likku), kaaluda lühikese habeme kasvatamist mingis variandis (see võib näojooni varjata), pidada väga suurt puhtust juuste-küünte-hammaste osas, vaadata üle oma riided (jällegi, see ei tähenda roosat mummulist särki, vaid stiilseid, sulle sobivaid, mehelikke riideid), kindlasti jalanõud peavad olema suht uued ja hoolitsetud jne. See kõik aitab sinu tõsiseltvõetavusele palju kaasa.

Kui aga eesmärgiks on, nui neljaks, beibe saamine, siis osadele beibedele avaldavad muljet teatud brändi riided-telefonid jne, rääkimata autost ja elamisest – aga see läheb rahaliselt kalliks. Kui sul nii palju raha oleks, siis sa siin ilmselt ei kurdaks, sest beibed käiksid sulle oma ilu müümas piisavalt ja sinu koledus poleks takistuseks.

Veel üks võimalus ongi keskenduda raha kokku ajamisele, siis pole samuti naisteprobleemi. Ainult et jah, üks korralik beibe on väga kallis üleval pidada ja enamasti teeb ta su üpris tühjaks, nii et arvesta sellega. Ja jällegi, ära tee sellest järeldust naiste kui selliste kohta.

Seega, vaata üle oma valikud. Kui eesmärgiks on pikkade jalgade ja suurte tissidega tuunitud beibed, siis saa vähemalt aru – sa soovidki suhet sellisega, mitte naisega. Siis tuleb leppida kõigega, mis niisugustega kaasneb, ja see kaasnev ei ole ilus. Kui aga eesmärgiks on hea suhe hea naisega, siis pead põhjalikult ümber vaatama, millistele naistele sa tähelepanu pöörad. Kui eesmärgiks on lihtsalt seks ilma suhteta, siis tõenäoliselt tuleks vaadata endast vanemate naiste poole. Sinuvanused üritavad veel oma noorust ja ilu võimalikult kallilt müüa. Või siis on liiga koledad, et sinagi neile tähelepanu pööraksid.

Mis loll jutt see on ilusad ja koledad. Nii lahmiv. Igal oma maitse. Nt pikad jalad pole kaugeltki iga maitse. Pikkade jalgadega kaasnevad enamasti ka suured jalalabad ja pikk kasv, mis on mehelik ja ei pruugi osadele peale minna. Suured rinnad teevad naise suureks ja mammilikuks, samuti pole alati esimene eelistus. Samuti nn klassikalised iludused on tihti hoopiski parema iseloomuga kui kompleksides iluvigadega naised. Need nn beibed, kes ilu meestele kaubaks teevad polegi tavaliselt esikaunitarid vaid ise ilu ostjad salongis ja solaariumis. Neid pole ka palju.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 16:30; 25.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole küll mees, aga see-eest kole naine. Ikka kott peas, kuidas siis muidu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lusti ja himuga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama olen ka ise mõelnud Tinderis ringi vaadates. Seal on ikka vähemalt pooled sellised, keda ma isegi ei kaaluks.
Võite rääkida, kuidas naistele on muud asjad tähtsamad. Jah, polegi see kenadus nr 1 tähtsusega. Aga siiski PEAB mees olema ju atraktiivne, või vähemalt ok/talutava välimusega. Üks asi on, et on hea kaaslane, usaldusväärne partner. Aga suhtega kaasneb ju ka füüsiline intiimsus.
Ja Tinderis on tõesti palju mehi, keda vaadates ma ei kujutaks iial ette, et suudaks nendega suudelda, seksida, end puudutada lasta. Puhtalt sellest mõttest tekib vastikus.

Muidugi on kõige tähtsam olemus, aga välimus ei tohi kindlasti olla eemaletõukav või häiriv mu jaoks. Ma pean ikka oma meest imetlema ja kenaks pidama.

Tõsi, olen ka ise Tinderist kohtunud ühega, kellel oli mitu pilti erinevate nurkade alt ja ei kaalunud ka partnerina, kuna ei olnud mu jaoks kena ega atraktiivne mees. Pigem inetumapoolsem. Samas kirjutades oli huvitav ja tore suhelda. Kuidagi tekkis sümpaatia. Ja kohtudes niitis jalust. Tõmme oli kohene ja päriselus näost-näkku tundus ta mulle kena.

Aga muidu on kindlasti välimus oluline. Kuidas sa suudled kedagi, kelle välimus on su jaoks inetu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisilmi ja kirglikult.

😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvuskonnas on kõikidele perekoolis viidatud kriteeriumitele vastav kole mees. Lühike, ülekaalus, kiilas, koleda näolapiga – aga elab sellise kaunitariga, et imesta. Olen temaga korra jutule saanud – ja saan aru – väga sümpaatne inimene on, sisukas ja huvitava jutuga. Lisaks on suurepärane isa oma lastele.
Seega annab silmad ette igasugustele ilu-eedidele.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks ei pea ta võõraid lapsi kasvatama, ebanormaalne näide. Ise ta teenust ei kasuta, aga soovitad talle naist, kes on aastaid teise mehe madrats olnud ja selle teise mehega lapsed teinud. Mind küll häirib, kui vaatan lapsi ja nad tuletavad mulle võõrast meest meelde. Siis tuleb see mees veel meie koju oma lapse sünnipäevale – jube.

Sinu enda suhtumine on jube. Kui inimesel on olnud kunagi suhteid, pole ta sellepärast kellegi madrats. Kas ise oled süütu? Kui enesehinnang on nii madal, et iga mõte kaaslase eelmisele suhtele sind endast välja ajab, siis tasuks endaga tegeleda. Vastik suhtumine.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 07:38; 21.03 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie mehega oleme vist siis need koledad inimesed 😀
Tutvusime juba lapsepõlves. Aastaid hiljem täiskasvanuna kohtudes oli keemia momentne. Alguses hoidis koos vinge seks. Hiljem lapsed, maja, raha jm tavaelu asjad. Seks siiani parim.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nipp on selles, et enne saad tuttavaks ja alles siis hakkad seksima. Näiteks tundmatu näona Tinderis oleks Hannes Kaljujärv ikka väga kole. Reaalsuses kütkestab tema isiksus. Seksuaalsuse puhul pole välimusel üldse ainutähtis roll. Ja kui juba korra ligi lastakse ja oled veel eriti tähelepanelik armatseja, siis ei ole välimus enam üldse tähtis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:21; 02.04 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ma olen kole naine, ma ei hakka siia kirjutama, aga no kui näkku vaatad saab kohe aru mida silmas pean. Olen 50, minu jaoks on see siiamaani suur probleem, muidu endale väga pähe istuda ei lase ja oma arvamust oman asjadest ja ajan oma joont, aga kõik see kooli kiusamine ja ka eelmises suhtes mehe poolt vihaga tehtud märkused, on jätnud jälje. Kooselu ajal see teda ei häirinud, vastu pidi julgustas mind. Olgem ausad, segab ikka valgusega seksi küll,kui ma ei suuda ennast vabaks lasta, aga no see on ka suhtes ainult minu mitte kunagi elukaaslase probleem. Praeguse elukaaslasega minu jaoks sama jama mind häirib mu välimus, teda mitte 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:48; 25.03 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselgelt sa ju tegelikult kole ei ole

Ilu on vaataja silmades.
Ja ilu ei võrdu seksapiil.
Ja ka alla keskmise välimusega inimene võib seksuaalselt käima tõmmata, kui teab mida ja kuidas teha. Ega siis seksita ainult silmadega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 23:27; 25.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselgelt sa ju tegelikult kole ei ole, kui sul on juba mitu elukaaslast olnud.

Olen ju küll oma väga suure kõvera ninaga. Pildid kõik kohutavad, külje pealt ikka väga kole. Ja ma ei luni siin praegu kiitust ja lohutust, et ju ma ikka nii kole pole 😉 -no olen ikka küll

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:48; 25.03 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mehi, kes pole hirmkoledad, aga natuke keskmisest koledamad ja pole Tinderis ühtegi matchi saanud või on paar korda kokku saanud, aga ei huvita nad naisi.

Noh, neid kahte Tinderi meest sa omastarust tead, aga elust sa ei tea ju midagi.
20 aastane, kes Tinderis kõigub, ongi tavaliselt kole, kõõm, debiil või midagi taolist.
Ilmselt oled ise üks neist. Tänaval, seltskonnas sulle lähenemiskatseid vist ei tehta.
Kui seal Tinderis pead kõlkuma. Inimesed ju ei pea mingis tobedas portaalis tolgendama, neil on mujalgi lööki.

MIKS sulle ei tehta, oled ehk mõelnud?

Sa ei teadnud kõike seda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel mu sõbral oli piltilus noor naine (temast 20 a noorem), kuid 4 a peale abiellumist ta avastas, et naine ei “eruta” enam. Erutas mõni aasta vanem ja hoopis ilmetum naine, kellega oli parem vaimne klapp. Olles mõlemaid näinud, siis ütleks, et välimuselt ei saanud too teine küll tema nüüdseks eksabikaasale kuidagi vastu, ometi…
Ja ometi on tegu mehega, kellele välimus loeb väga palju, nii enda kui kaaslaste oma. Ja ikkagi osutus lõpuks tähtsamaks see muu…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 23:27; 25.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel mu sõbral oli piltilus noor naine (temast 20 a noorem), kuid 4 a peale abiellumist ta avastas, et naine ei “eruta” enam. Erutas mõni aasta vanem ja hoopis ilmetum naine, kellega oli parem vaimne klapp. Olles mõlemaid näinud, siis ütleks, et välimuselt ei saanud too teine küll tema nüüdseks eksabikaasale kuidagi vastu, ometi…

Ja ometi on tegu mehega, kellele välimus loeb väga palju, nii enda kui kaaslaste oma. Ja ikkagi osutus lõpuks tähtsamaks see muu…

See mees lihtsalt krooniline naistevahetaja. Uus naine sellisele alati huvitavam ja erutavam, olgu milline tahes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 16:30; 25.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ju küll oma väga suure kõvera ninaga. Pildid kõik kohutavad, külje pealt ikka väga kole. Ja ma ei luni siin praegu kiitust ja lohutust, et ju ma ikka nii kole pole ???? -no olen ikka küll

Kui see tõesti nii on, siis sellele on ju lihtne lahendus-nina korrigeerimine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?