Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas selle 1220 üldse kätte saab?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Kuidas selle 1220 üldse kätte saab?

Postitas:
Kägu

Proovin juba kolmandat tundi PCR aega saada endale selle perearsti nõuandeliini 1220 kaudu. Perearst ju täna-homme ei tööta, aga kiirtest oli positiivne. Tahaks nagu kinnitust saada, et lähikontaktsetele teatada jne, aga liin on nii maas, kui üldse saab!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt pole sa ainus helistaja ju. Nakatumisnumbrid on laes. Polegi midagi muud teha kui järjepidevalt üritada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oli see sul lihtsalt keelevääratus, aga igaks juhuks ütlen, et pcr aega sellelt numbrilt ei saa.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seal ootele ei jäeta? Siis pole ju pmst vahet, kui kaua ootel oled, ühel hetkel saad nagunii liinile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oli see sul lihtsalt keelevääratus, aga igaks juhuks ütlen, et pcr aega sellelt numbrilt ei saa.

Sealt saab ju saatekirja. Saatekirja alusel saab aja panna.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oli see sul lihtsalt keelevääratus, aga igaks juhuks ütlen, et pcr aega sellelt numbrilt ei saa.

Sealt saab ju saatekirja. Saatekirja alusel saab aja panna.

Absoluutselt, aga tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida, et 1220 kättesaamine ei taga veel broneeritud aega.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin juba kolmandat tundi PCR aega saada endale selle perearsti nõuandeliini 1220 kaudu. Perearst ju täna-homme ei tööta, aga kiirtest oli positiivne. Tahaks nagu kinnitust saada, et lähikontaktsetele teatada jne, aga liin on nii maas, kui üldse saab!

Kas sümptomid ka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks tasulist ei tee? Selle saaks vast kiiremini.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt, aga tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida, et 1220 kättesaamine ei taga veel broneeritud aega.

Ja mille põhjal sa seda järeldad, et teemaalgataja seda ei tea?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leidnud seda numbrit aga veel kuu aega tagasi oli üks teine telefoninumber, kuhu pidi helistama ja kus siis sai saatekirja vormistada. Ma pidin lapsele tegema, sest ta oli lähikontakte aga kuna ilma sümptomiteta, siis perearst saatekirja ei teinud.

Võibolla nüüd on siis süsteem muutunud. See on muidugi imelik, küllap püüavad inimesed ka teiste muredega 1220 kätte saada..

Soovin edu teemaalgatajale! Loodan, et ehk õnnestub varsti kätte saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurk väga valus. Ikka pole veel kätte saanud ja mingile ooteliinile ei saagi seal jääda. Vuristab oma hinnainfo jmt ette ja seejärel teatab, et vabadust, aga ülekoormus, liinid hõivatud ja helistage hiljem tagasi. Tean, et testimiskeskuse nr 6464848 saab ka panna, aga ainult lähikontaktsed, st näiteks õpilased, kellel on koolis olnud kontakt vmt. Mina oma koduse positiivse testiga ei saa nii panna. Ülinõme. Tean juba ette, esmaspäeval on perearsti ka võimatu tabada, sest liinid kinni seal konstantselt. Jään lihtsalt ilma haiguslehe ja testitulemuseta töölt koju?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehitan vaid õlgu.

Kaks aastat on räägitud, et tervishoiusüsteem kukub kokku. No nüüd kukubki.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leidnud seda numbrit aga veel kuu aega tagasi oli üks teine telefoninumber, kuhu pidi helistama ja kus siis sai saatekirja vormistada. Ma pidin lapsele tegema, sest ta oli lähikontakte aga kuna ilma sümptomiteta, siis perearst saatekirja ei teinud.

Võibolla nüüd on siis süsteem muutunud. See on muidugi imelik, küllap püüavad inimesed ka teiste muredega 1220 kätte saada..

Soovin edu teemaalgatajale! Loodan, et ehk õnnestub varsti kätte saada.

Asümptonaatilistele lähikontaktsetele ongi teine number kui sümptomitega inimestele, praegu ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurk väga valus. Ikka pole veel kätte saanud ja mingile ooteliinile ei saagi seal jääda. Vuristab oma hinnainfo jmt ette ja seejärel teatab, et vabadust, aga ülekoormus, liinid hõivatud ja helistage hiljem tagasi. Tean, et testimiskeskuse nr 6464848 saab ka panna, aga ainult lähikontaktsed, st näiteks õpilased, kellel on koolis olnud kontakt vmt. Mina oma koduse positiivse testiga ei saa nii panna. Ülinõme. Tean juba ette, esmaspäeval on perearsti ka võimatu tabada, sest liinid kinni seal konstantselt. Jään lihtsalt ilma haiguslehe ja testitulemuseta töölt koju?

Kui oled haige sis peaksid saama ise haiguslehte avada ja E (või uuel nädalal) võtab siis perearst ühendust tõendamaks, et oled tõesti haige jne
https://www.haigekassa.ee/uudised/haigus-ja-hoolduslehte-saab-nuud-ise-avada-ja-tuhistada

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küsisin sealt eelmine pühapäev saatekirja ja jättis küll ootele.. ootasin ca 15 minutit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küll kogemus positiivne. Helistasime neljapäeva hommikul nii mina kui tütar ja ei mingit ootamist. Täna hommikul helistas tütar uuesti, et lapsele saada saatekirja ja ootamist ainult mõni minut. Võib olla lihtsalt juhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna igal juhul võimatu kätte saada, olen kindlasti oma 50 korda helistanud. Ooteliinile ka ei jäeta, lihtsalt ütleb, et hetkel on liin üle  ja helistagu hiljem uuesti. Mida ma siis jätkusuutlikult teen. Aga tänud hea nõuande eest, et ise saan haiguslehe avada. Seda siis teengi esmaspäeva hommikul, kui enne PCR testi aega saada ei õnnestugi. Ilmselt lõpuks läbi perearsti ikka saaks. Muidu ju ei tõttakski seda tegema, aga töö asjus on vaja vahel välismaal käia, pärast on jama, kui PCR paari kuu pärast äkki jääkpositiivset näitab ja põdemisese kohta pole märget digiloos…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leidnud seda numbrit aga veel kuu aega tagasi oli üks teine telefoninumber, kuhu pidi helistama ja kus siis sai saatekirja vormistada. Ma pidin lapsele tegema, sest ta oli lähikontakte aga kuna ilma sümptomiteta, siis perearst saatekirja ei teinud.

Võibolla nüüd on siis süsteem muutunud. See on muidugi imelik, küllap püüavad inimesed ka teiste muredega 1220 kätte saada..

Soovin edu teemaalgatajale! Loodan, et ehk õnnestub varsti kätte saada.

See on vaid lähikontaktsetele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurk väga valus. Ikka pole veel kätte saanud ja mingile ooteliinile ei saagi seal jääda. Vuristab oma hinnainfo jmt ette ja seejärel teatab, et vabadust, aga ülekoormus, liinid hõivatud ja helistage hiljem tagasi. Tean, et testimiskeskuse nr 6464848 saab ka panna, aga ainult lähikontaktsed, st näiteks õpilased, kellel on koolis olnud kontakt vmt. Mina oma koduse positiivse testiga ei saa nii panna. Ülinõme. Tean juba ette, esmaspäeval on perearsti ka võimatu tabada, sest liinid kinni seal konstantselt. Jään lihtsalt ilma haiguslehe ja testitulemuseta töölt koju?

Mina saadaks perearstile meili. Tuleb õde hommikul tööle ja teeb saatekirja ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1220 järjekorras pole oodanud, aga perearstilt sain viimane kord meili teel saatekirja. Samamoodi rippusin alguses toru otsas ja ootasin ja ootasin. Saatsin siis meilile info, et olen haige ja tahaks testile. Poole tunni pärast oli vastus postkastis, et saatekiri on tehtud, bronni aeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled haige sis peaksid saama ise haiguslehte avada ja E (või uuel nädalal) võtab siis perearst ühendust tõendamaks, et oled tõesti haige jne<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />https://www.haigekassa.ee/uudised/haigus-ja-hoolduslehte-saab-nuud-ise-avada-ja-tuhistada

Huvitav kas ma ainuke kellel digilugu.ee lehel ei ole seda “Töövõimetusest teatamine” valikut? Kuna artikkel on aastast 2020, siis võibolla on see valik eemaldatud, või teistel ikka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On püha mooses, see oli eriolukorra ajal tehtud ajutine lahendud.

Kirjutad oma perearsti emailil.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On püha mooses, see oli eriolukorra ajal tehtud ajutine lahendud.

Kirjutad oma perearsti emailil.

Kõik perearstid ei suhtle meili vahendusel. Minu oma küll mitte

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jess, nüüd sain lõpuks kätte, kiirelt saatelehe kõigile meile kolmele ja ka ajad homme hommikusk bronnitud. Aegu on kusjuures jalaga segada süsteemis, aga just see saatekirja saamine nädalavahetusel – hullumaja!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil laps oli positiivse kiirtestestiga, helistasin hommikul ja sain lapsele saatekirja, kuid ütles telefonis, et testitegijad helistavad mulle ise, et aega pakkuda. Küsisin veel eraldi üle, et kas mulle helistatakse. Täna pole keegi helistanud. Kas sain millestki valesti aru ja pean ikka ise panema lapsele aja??

Meil esimene kokkupuude positiivse testiga ja võõras teema mulle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik perearstid ei suhtle meili vahendusel. Minu oma küll mitte

See mugav variant keelatu ju 2 või rohkem aastat tagasi ära. Mulle ka perearst annab iga kord teada, et kirjutada ei tohi. Nõme.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu 21.05:

pane ise sobiv aeg sobivas kohas nüüd lapsele, kui saatekiri on olemas:

http://www.koroonatestimine.ee

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks med. töötajad pidutsesid ennast haigeks Võib olla pilt järgmisest: tekst

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik perearstid ei suhtle meili vahendusel. Minu oma küll mitte

See mugav variant keelatu ju 2 või rohkem aastat tagasi ära. Mulle ka perearst annab iga kord teada, et kirjutada ei tohi. Nõme.

Kes keelas ja mille alusel?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil laps oli positiivse kiirtestestiga, helistasin hommikul ja sain lapsele saatekirja, kuid ütles telefonis, et testitegijad helistavad mulle ise, et aega pakkuda. Küsisin veel eraldi üle, et kas mulle helistatakse. Täna pole keegi helistanud. Kas sain millestki valesti aru ja pean ikka ise panema lapsele aja??

Meil esimene kokkupuude positiivse testiga ja võõras teema mulle.

Kui lapsel on ID-kaart kehtivate paroolidega, siis saad ise testimise veebilehel nendega sisse logida ja aja panna, aga kui mitte, siis pead tõesti kõnet ootama. Mina ootasin seda kõnet lapsele kaks päeva, teised pereliikmed said selleks ajaks juba ammu testil käidud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas selle 1220 üldse kätte saab?