Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas selle palavaga hakkama saada?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kuidas selle palavaga hakkama saada?

Postitas:
Kägu

Millega tegelete selle palavaga? Kuidas hakkama saate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Säästan jõudu, füüsiliselt ei pinguta. Õues minimaalselt või kuskil vilus tuule käes. Nii ajutine nähtus, et suuri probleeme ei tekita elukorraldusse. Homme juba jahedam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu eelmisel suvelgi. Aed on osaliselt varjuline (kõrged sirelipõõsad siin-seal ja puud), lapsed ja ise saame olla varjus, kus tuul ka puhub. Lapsed ikka jooksevad ka (kuigi poolpikad juuksed on 3a tüdrukul higised kogu aeg), ise (kui midagi hädavajalikku teha pole) rohkem vaatan niisama õitsvaid lilli ja loen midagi. Aiatööd lagedamatel aladel olen lükanud edasi.

Aga muidugi on hea mõelda, et täna on viimane kuum päev ja edasi läheb mõõdukam suveilm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oota homset, siis saab see ilm otsa. Minul on kahju, mulle meeldib

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palavus ei häiri. Sooja suve oskan nautida.
Hetkel häirib naabri raadio palju rohkem. Ise läks ära, “russkoje radio” jättis plärama. Kolimist võite soovitada, naabriga rääkimist pole mõtet pakkuda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka sättinud nii, et rasket füüsilist pingutust nõudvaid aiatöid nagu rohimine või kasvuhoones küürutamine ette ei võta, teen ka kõike natuke rahulikumas tempos kui muidu, aga minu meelest pole see kuumus nii hull midagi. Mõnus ju samas, saab paljaste säärte ja õlgadega käia ega pea toast trepile astudes mingeid õueriideid selga ajama, lihtsalt lähed ja oled. Mul on maja varjulisemal küljel väike terrass, kui enam toimetada ei viitsi, siis võtan jaheda joogi, istun sinna ja lihtsalt mõnulen. Seda suve on ju siin laiuskraadil nii vähe, naudin. Homme jälle teistsugune ilm.
Ma usun, et see ilm tekitab probleeme vaid neile, kellel on mingid kroonilised haigused – süda, kopsud, vererõhk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õues käisin viimati kl 6.15 paiku, viisin koertele süüa ja tõmbasin mõned peotäied umbrohtu ära sõstarde ümbert. Juba siis hakkas palav ja ma olen ikka pigem liiga kõhn kui vähegi paks. Edasi istusin toas konditsioneeri all. Nüüd vaatan kella, et peab hakkama jalkale minema, aga ma nii loodan, et läheb jahedamaks.
Isegi kass ei taha õue minna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, et kuidas hakkama saada. Kõik samamoodi, nagu tavaliselt. Teen veel õues tööd ka, kuigi sellega hoian piiri tõesti. 4 tundi teen, siis aitab ka. Vahepeal on ju tuult ka. Kui see üle selja käib, läheb suurem palavus üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tulin just peenralt rohimast kohvi jooma, kohe lähen tagasi. Midagi hullu ei ole, kuigi peenar on lagedal päikese käes. Tuulekest täna ikka on. Ilmselt mul on sedasorti kena organismus, mis isegi ülearu ei higista praeguses temperatuuris. Aga kui mõni kraad peaks jahedamaks minema, siis ega ma selle vastu ka ei ole, peamine, et alla kahekümne jälle ei langeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õige ta ju on, palav. Mitte kuum ega ülikuum.
Rohisin aias 3 tundi.
Millega hakkama saama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palavus ei häiri. Sooja suve oskan nautida.

Hetkel häirib naabri raadio palju rohkem. Ise läks ära, “russkoje radio” jättis plärama. Kolimist võite soovitada, naabriga rääkimist pole mõtet pakkuda…

Koli teise kohta elama siis, kui rahvusvaheline seltskond sulle ei meeldi. Russkoje Radio on täitsa ok jaam . Igal juhul laqsevad paremat mussi, kui Raadio 2 või Sky Plus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rohisin aias 3 tundi.

Millega hakkama saama?

Palju teil kraadiklaas vilus näitab. Meil 30, tuult ei ole ja mitte vanakurat ei ajaks mind ka praegu rohima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna pole nii hull ilm, käisime lapsega Pardirallil. Üleeile oli Tallinnas küll selline leitsak, et hoidsin aknaid kinni, et tuba liiga palavaks ei läheks ja püsisin toas.

Sel suvel on plaan osta normaalne konditsioneer koju, juuni pean veel kuidagi üle elama, juulis saab rohkem raha, siis on võimalik osta. Eks siis +30ga istungi toas, loen raamatut, välja ei kipu. Mul töö kodust, ei saa kuskile konditsioneeritud kontorisse minna. Peenramaale mina minna ei saa nii palavaga, ma minestan vao vahele ära. Aga varjus, kui puhub vaikne tuuleke, siis täitsa mõnus. Kuni +28, hädapärast +29 ma kannatan ära (aga sel juhul ma siiski ka ei roni lauspäikese kätte), aga nii kui on +30 ja üle selle, siis koliks pigem keldrisse. Hetkel on meil siin +28, minu jaoks piiripealne, et veel laseb elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju teil kraadiklaas vilus näitab

34,1 vilus
Lääne-Virumaa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lebotame terve perega toas, aknad vastakuti lahti ja sööme külmutatud maasikaid. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

34,1 vilus

Lääne-Virumaa[/quote]

Meil oli eile selline leitsak 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jääkülm Värska!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin 3 külmaelementi, need on mul kordamööda kasutuses, õhuke rätik elemendi ümber ja hoian kõhu peal või seal, kus parasjagu vaja on. Suur puhur ajab toas õhku ringi ja nii on täitsa okei. Kui väga hulluks läheb, siis panen diivani ette jalavanni, mis on täidetud külma vee ja jääkuubikutega ja leotan jalgu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma koristasin, vahel puhkasin ja jahutasin duši all ja siis edasi. Olin nädal aega kodust ära ja ei suutnud neid lendlevaid tolmurulle vaadata. Nüüd on mõnus, pikutan ja ventilaator on mu suur sõber ja kaaslane. Surfan siin ja mõnus uni hiilib ligi. ☺

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rohisin aias 3 tundi.

Millega hakkama saama?

Palju teil kraadiklaas vilus näitab. Meil 30, tuult ei ole ja mitte vanakurat ei ajaks mind ka praegu rohima.

28. Ma olen õnneks jah terve ja tugev inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, mis palavast te räägite. Minu jaoks mõnus soe, mida on kahjuks meil liiga harva. Mis konditsioneer ja ventilaator? Ei ole ju nii palav. Ei aja hingeldama ka mitte. Ma tean, et olen vähemus ja ilus ilm saab kohe otsa. Las mul ka olla aastas see 3 nauditavat päeva, teil on ülejäänud 362 päeva 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks mõnus soe, mida on kahjuks meil liiga harva. Mis konditsioneer ja ventilaator? Ei ole ju nii palav.

Meie omad surevad kohe ära. Nõrgad peavadki hävima ja tugevad jäävad alles.

Kui Rooma linna ehitati, siis selline ilm nagu meil praegu, oli naistele ja meestele pidu. Sai hingata ja töödki teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

50 ja kerge ülekaal. Olen terve päeva aias toimetanud. Maakodus olen. Rohin, niidan. Tegime grilli. Õnneks tulid paar tuttavat mere äärest tulles läbi – jõime jahedat valget veini. Nüüd tukun võrkkiiges. Kes see palavusest rääkis? Kastsime aiavoolikust ja lastel/koeral lõbu laialt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen jääteed, lesin diivanil, loen raamatut (või istun arvuti taga). Aiatöid tegema ei lähe. Majapidamistöid on ka teha, aga neid teen pikkamisi – ei pea ju nui-neljaks rabelema 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle need liialdajakäod platsis, ühtäkki nii meeldib-nii meeldib see palavus kõigile 🙂

Ilmselt needsamad käokesed kirjutaks talvel -25 kraadiga ka, et mida te, teised, halate, ma käisin just t-särgi väel suusatamas, vahelduseks tegin toas ühe kosutava jäätise ja nüüd lähen edasi järve äärde uisutama, vaatab, võib olla saab aasta esimese ujumise ka ära teha.

Kui Rooma linna ehitati, siis selline ilm nagu meil praegu, oli naistele ja meestele pidu. Sai hingata ja töödki teha.

Oskad sa ehk faktiliselt öelda, palju sinna neid põhjamaarahvaid (just eestlasi näiteks) ehitama sõitis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka veekogu ääres kõiki veemõnusid nautimas, ujumine, sukeldumine, vettehüpped, üle poole päeva läks järve ääres, õhtupoole käisime ratastega sõitmas, koeraga jalutasime
Ma olen ülekaaluline, aga minul on väga hea olla palavaga, sest me armastame perega palju ujuda ja mõnus, kui saab ujuda ja sooja nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle need liialdajakäod platsis, ühtäkki nii meeldib-nii meeldib see palavus kõigile 🙂

Ilmselt needsamad käokesed kirjutaks talvel -25 kraadiga ka, et mida te, teised, halate, ma käisin just t-särgi väel suusatamas, vahelduseks tegin toas ühe kosutava jäätise ja nüüd lähen edasi järve äärde uisutama, vaatab, võib olla saab aasta esimese ujumise ka ära teha.

Oskad sa ehk faktiliselt öelda, palju sinna neid põhjamaarahvaid (just eestlasi näiteks) ehitama sõitis?

Mina olen nõukaaegne maalaps. Suurema osa suvest tuli kuskil kolhoosipõllul töötada. Ei teadnud keegi midagi päikesekreemidest või veepudelitest. Kõik olid pruunid, terved, füüsiliselt vastupidavad. Nii et jah, rooma ehitamidel ei osalenud, aga päevas viis tundi järjest päikese all kõblata polnud probleem.
(ning jah, -25 tarbeks on kasukas js läkiläki)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei teadnud keegi midagi päikesekreemidest või veepudelitest.

Siis sa olid väärkoheldud laps.

Olles kõik elu suved veetnud maatöid tehes võin ma raudkindlalt öelda, et see ümmarguses pudelis musta korgiga päikesekreem oli hommikul esimene asi, millega mind ja naabertalude lapsi kokku võiti.
Veepudeli asemel LOOMULIKULT toodi lüpsik kaevuveega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen nõukaaegne maalaps. Suurema osa suvest tuli kuskil kolhoosipõllul töötada. Ei teadnud keegi midagi päikesekreemidest või veepudelitest. Kõik olid pruunid, terved, füüsiliselt vastupidavad. Nii et jah, rooma ehitamidel ei osalenud, aga päevas viis tundi järjest päikese all kõblata polnud probleem.

(ning jah, -25 tarbeks on kasukas js läkiläki)

5 tundi? Me läksime kell 8 ja tulime 15.30.
Joomata oli päris raske olla ja mina sellist koormust lastele normaalseks ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis sa olid väärkoheldud laps.

Olles kõik elu suved veetnud maatöid tehes võin ma raudkindlalt öelda, et see ümmarguses pudelis musta korgiga päikesekreem oli hommikul esimene asi, millega mind ja naabertalude lapsi kokku võiti.
Veepudeli asemel LOOMULIKULT toodi lüpsik kaevuveega.

See päikesekreem oli ilma UV kaitseta, seda ikka tead? Lihtsalt üks möks. Seda müüakse nüüd ka, aga mis väärtus sel on?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas selle palavaga hakkama saada?