Esileht Ilu ja tervis Kuidas selle söömise ja trenniga siis ikkagi on?Palun targemate nõu

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kuidas selle söömise ja trenniga siis ikkagi on?Palun targemate nõu

Postitas:

Tean, et trenni tegema hakates ei ole hea, et oleks enne 2h söönud. samas öeldakse et peab peale 2h põhitoitu sööma vahepala ( puuvili vms ) kuidas ma saan siis hakata 2h peale sööki trenni tegema, kui pean sööma jälle. samas kui ma ei söö peale 2h jälle midagi ja teen trenni ja peale trenni ka ei tohi ju süüa mõnda aega, siis tuleks juba 4 või isegi 5h näiteks hommikusöögi vahe ja kui ma lõpuks siis süüa saan, lahmin nagu näljane hunt ennast täis. Ei oska 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne trenni söömisega on nii, et trenniajaks pead jõudma selle ära seedida. Seega õun või puuvili 1h enne peaks ok olema.

Peale trenni söömisega jälle oleneb, mida tahad saavutada. Minul ei ole praegu kaalu alandamine eesmärk ja söön kohe peale trenni süsivesikuid (õun või isegi komm) palju vett ning siis 0,5-1h pärast valku. Kalorite põletamiseks aga soovitatakse jah paar tundi mitte süüa ja ainult vett juua. Kuid kui pärast kugistama kipud, ei teeni söögist hoidumine oma eesmärki 🙂

Fitness.ee lehel oli vist selliseid artikleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas selle söömise ja trenniga siis ikkagi on?Palun targemate nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.