Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellisest mehest lahku minna

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas sellisest mehest lahku minna

Postitas:

Olen täielik idioot. Kusjuures ise ka aru ei saa, kuidas sellisesse punkti jõudsin. Mees teadsin varem oli nö sõber. Kui lahutasin abielu siis see mees kohe ujus külje alla. Ilus jutt, kuidas on mind kaua kaugelt armastanud jne. Suht kiiresti kolisime kokku ja saime lapse, sest laps oli tema unistus ja väidetavalt ka tema suhe lagunes sest naine ei tahtnud last saada.
Suhtes oleme olnud 4a. Elame minu majas, sõidab minu autoga, töötab firmas, kus oleme mõlemad osanikud ja juhatuses. Tahan lahku minna, mees on ükskõikne, panustab ebastabiilselt, armukade, süüdistab kõiges mind, veedab vaba aja sõpradega ja korra ka petnud. Ja mees kusjuures ei taha lahku minna. Jookseb ja palub ja siis on mingi aja ideaalne mees. Max 2 nädalat. Välja ei koli ja ütleb, et tema ei usu, et ma seda tõsiselt mõtlen. Siis halab ja nutab ja ähvardab end ära tappa. Ei tea kust otsast alustada. Olen kuidagi nii nõrk, aga suhe on ikka jube halb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära karda, ta ei tapa ennast. Mul on üks juhuslik tuttav mees samasugune “draamakuninganna”, halab ja lubab suitsiidi teha jne. Naisega manipuleerimise eesmärgil on isegi kodukeemiat sisse kulistanud- aga vaid nii parasjagu, et päriselt ära ei sure.

Ma ei saa üldse aru, kuidas on nii võimalik koos elada. Aga ma ei saa paljudest asjadest aru muidu. Ise tõstaks tema asjad ukse taha.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad juristi enda asemel asju ajama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul vähegi raha on, siis mina soovitan ka esmalt juristi poole pöörduda. Muidugi võib teha alati nii nagu filmis, et tõstad lihtsalt asjad ukse taha, aga tegelikult võivad siin ilmneda juriidilised probleemid, kas ikka on lubatud kellegi asju lihtsal tuksetaha tõsta, eriti kui sinna jääb elama tema laps. Teinekord on mõistlikum esmalt lahendada lapse elamiskoha küsimus kasvõi kohtus, sellega välistad ka, et tõstad küll mehe ukse taha, kuid järgmine kord laspele lasteaeda järgi minnes avastad, et mees on juba järel käinud ja siis alles hakkavad vaidlused.

Autoga on nii, et kui mees on auto dokumentides, sisi tee dokumendid ümber. Hoia uusi dokumente ainutl enda käes, et mees neid ei saaks võtta (kui juhil on autodokumendid, sisi volituse olemasolu eeldatakse, isegi kui teda seal dokumentides kirjas pole). Ja ütledki talle, et tal puudub volitus auto kasutamiseks.

Firma osas sõltub, kuis uur osalus kummalgi on. Kui on 50/50, siis loll saab kirikus ka peksa. Kunagi ei tohi olla 50/50. Mõistlik on proovida oma osa maha müüa, uus firma teha ja töötajad/kliendid üle meelitada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellisest mehest lahku minna