Esileht Ilu Kuidas sellist bikiinirinnahoidjat selga pannakse?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas sellist bikiinirinnahoidjat selga pannakse?

Postitas:

https://www.asos.com/asos-design/asos-design-recycled-fuller-bust-mix-and-match-strappy-back-bikini-top-dd-g/prd/10068453?clr=black&colourWayId=15091916&SearchQuery=bikini%20top

https://www.asos.com/asos-design/asos-design-recycled-fuller-bust-mix-and-match-weave-stitch-crop-bikini-top-dd-g/prd/10057709?clr=black&colourWayId=15090870&SearchQuery=bikini%20bra

Tagant need ju lahti ei käi. Samas on müügil nt. suurus 70 J. Kuidas see rinnaalune, 70 cm pikk pael, üle J korvi venitatakse?
Iseenesest mulle need mudelid meeldivad, aga kardan, et isegi üle minu D korvi rinnaalune osa ei tule. Samas ei saa ju suuremat ka tellida, peaks ikka keha ümber hoidma.
On keegi midagi taolist tellinud või kandnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti jubedad, milleks ennast tahtlikult koledamaks teha?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole neil rinnahoidjail häda midagi. Teie, kes te neid jubedaks peate, parem tänage õnne, et teil on lõpuks põhjust rõõmustada oma väikeste rindade üle, mida annab katta suvalisest riidest kolmnurgakestega.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:16; 13.10 09:40; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti jubedad, milleks ennast tahtlikult koledamaks teha?

Mitte koledamaks teha, vaid miks peaks tahtma nii koledat asja kanda?

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:20; 13.10 09:23; 13.10 09:41; 13.10 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole neil rinnahoidjail häda midagi. Teie, kes te neid jubedaks peate, parem tänage õnne, et teil on lõpuks põhjust rõõmustada oma väikeste rindade üle, mida annab katta suvalisest riidest kolmnurgakestega.

Kuidas sa leidsid seose tänitamise ja väikeste rindade ning koledate misiganessellepesutükinimion vahel? Me räägime disainist, mitte oma rindade suurusest. Rinnas muide on 90% rasvkudet. Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

+4
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:20; 13.10 09:23; 13.10 09:41; 13.10 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:32; 13.10 18:38; 13.10 20:18; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

Küllap ta teab, et kui D korviga naine ennast A suuruse peale näljutab, siis on ta rindade välimus umbes “ploomikivid põlvikutes” ja pakub veel vähem konkurentsi kui praegu, kus äkki tema partner vahel seda suuremarinnalist piilub.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:16; 13.10 09:40; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

Tüüpiline kägu! Aru ei saa, aga kukub.

Ülekaal on ebatervislik, mitte “mis mulle ei meeldi”. Ülekaal on tõusev tendents just sellise suhtumise “ah, mul niigi hea!” ehk mugavuse ja lodevuse pärast. Need tervusehädad koormavad med.asutusi ja meedikuid, lähevad riigile palju maksma ja kõik mille nimel?
Kole, et inimene natuke kaugemat pilti ei näe.
Saleolemise järgmine eelis on rõivad – kannan seda, mida tahan, mitte seda, mida saan.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:20; 13.10 09:23; 13.10 09:41; 13.10 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

Küllap ta teab, et kui D korviga naine ennast A suuruse peale näljutab, siis on ta rindade välimus umbes “ploomikivid põlvikutes” ja pakub veel vähem konkurentsi kui praegu, kus äkki tema partner vahel seda suuremarinnalist piilub.

Kulla kägu – minu iga mõte ei keerle selle ümber, kas ma meeldin meestele või kuidas oma meest kinni hoida. See on sinusuguste kinnisidee ja suur hirm, mitte minu. Pealegi pole ma oma rinnasuurust, mehe maitset või üleüldse selle olemasolu avaldanud, on ju? Ma avaldasin arvamust selle pesueseme kohta ning lisasin, et D korv on suur ning inimene võiks dieeti pidada. Dieeti muide ei peeta ainult kaalulangetamise eesmärgil.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:20; 13.10 09:23; 13.10 09:41; 13.10 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

Tüüpiline kägu! Aru ei saa, aga kukub.

Ülekaal on ebatervislik, mitte “mis mulle ei meeldi”. Ülekaal on tõusev tendents just sellise suhtumise “ah, mul niigi hea!” ehk mugavuse ja lodevuse pärast. Need tervusehädad koormavad med.asutusi ja meedikuid, lähevad riigile palju maksma ja kõik mille nimel? Kole, et inimene natuke kaugemat pilti ei näe. Saleolemise järgmine eelis on rõivad – kannan seda, mida tahan, mitte seda, mida saan.

Täiesti nõus! Kuid perekooli üldine mentaliteet tundub jah pigem olema, et ah suva mul niigi hea olla. Sain teemas “Lapsed McDonaldsis” vms samamoodi sõimata, kui kommenteerisin neid, kes tänitasid teemaalgataja kallal, et mis see tema asi on, et sellise suhtumise tõttu ongi meil järjest enam ülekaalulisi lapsi ja teismelisi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedad riided jah. Esimesel lingil see rinnahoidja ja teisel lingil püksid. Päris õudne.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-korviga ei pea just alati üleliia ülekaalus olema. Minu enda isiklik kogemus on see, et teismelisena toitumishäiretega maadeldes muutus rind väiksemaks, aga kui teraapias käisin ja uuesti sööma hakkasin siis eelkõige hakkas rasv kogunema rindadesse. Emal ja õel on pigem väiksem rind, aga ka 52kg kaaludes oma 178cm pikkuse juures, oli mul B-korv.

Hetkel kaalun 65kg ja otseselt kuskilt maha pole vaja võtta, ülekaaluline kindlasti ei ole, aga rind on ikkagi D-korv. Ega lihtne ei ole, lohvakad särgid ei meeldi, aga kuhu rinnad mahutada? 😀 Kõige raskem on viisakate triiksärkidega, mida amet nõuab, kust leida särke, mis oleks taljesse, aga samal ajal mahutaks mu rinnapartii?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole neil rinnahoidjail häda midagi. Teie, kes te neid jubedaks peate, parem tänage õnne, et teil on lõpuks põhjust rõõmustada oma väikeste rindade üle, mida annab katta suvalisest riidest kolmnurgakestega.

Mismõttes lõpuks? Ma olen terve elu rõõmus olnud, et mul on rinnad, mitte udar.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige raskem on viisakate triiksärkidega, mida amet nõuab, kust leida särke, mis oleks taljesse, aga samal ajal mahutaks mu rinnapartii?

Mul ei jäänudki muud üle, kui rätsepa juurde minna, et saada triiksärgid, mis üheaegselt ei kisuks rinnast ja poleks õlgadest kaugelt liiga laiad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:16; 13.10 09:40; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

70 suuruse puhul on absurdne rääkida ülekaalust. 70D pole midagi hullu, rinnahoidja mahub vabalt üle pea.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal on ebatervislik, mitte “mis mulle ei meeldi”.

Pole see ülekaal üksi midagi nii ebatervislik. See on ainult üks komponent ja eraldi võttes ei näita midagi. Ma isegi arvan et ma olen sama tervislik kui sina, võibolla isegi tervislikum. Teen üliaktiivselt sporti, jooksin sel aastal 2 maratoni. Kaal on nagu on, ju mu lihased ja tugisüsteem saavad hakkama, vigastusi pole. Olen ka koormustesti teinud 2 korda, aina paremaks läheb.

40-aastane, 155 cm, 65 kg. Tissid suured.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:32; 13.10 18:38; 13.10 20:18; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole neil rinnahoidjail häda midagi. Teie, kes te neid jubedaks peate, parem tänage õnne, et teil on lõpuks põhjust rõõmustada oma väikeste rindade üle, mida annab katta suvalisest riidest kolmnurgakestega.

Kuidas sa leidsid seose tänitamise ja väikeste rindade ning koledate misiganessellepesutükinimion vahel? Me räägime disainist, mitte oma rindade suurusest. Rinnas muide on 90% rasvkudet. Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Oled sa üldse kunagi näinud 70D suurust kandvat naist? Paks võiks selle rinnakorvi ümbermõõduga olla ainult kääbus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnas muide on 90% rasvkudet. Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Vaidlen vastu. Mul on kolm sõbrannat, kellel on D korv ja kõik on saledad naised. Üks on lihtsalt heas vormis, teine väga peenike ja pisike (kannab XXS suurust) ning kolmas tegeleb päris tõsiselt jõutreeninguga ning on lihases. Viimane kusjuures lootis jõutreeninguga alustades korvisuurust ka väiksemaks saada, aga ei vähenenud eriti midagi ja nüüd planeerib vähendavat oppi. Alati ei tähenda suur loomulik rind automaatselt ülekaalu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

70 suuruse puhul on absurdne rääkida ülekaalust. 70D pole midagi hullu, rinnahoidja mahub vabalt üle pea.

Kui inimene saleneks, saaks ka oma rindkere + seljapolstri arvelt mitu cm väiksemaks. D suurus on tal ikka oma valik.

Ei saa aru mis probleem sul on. Mul ka suur partii ja ülekaalu on ka, võiks 10 kg kergem olla küll, aga ma ei taha, on hea niigi. Ja pesu vaatan selle järgi et rinnad hoitud oleks, vahet pole kas sulle meeldib või mitte. Teemaalgataja lingil mulle ka ei meeldi, aga see on tema valik, miks peab kohe hakkama näljutama et jumala eest ikka rind väiksem ja sinu meele järgi? Sul võiks just hea meel olla et me paksud ja rinnakad oma koledate bikiinidega laseme sul rohkem särada.

Tüüpiline kägu! Aru ei saa, aga kukub.

Ülekaal on ebatervislik, mitte “mis mulle ei meeldi”. Ülekaal on tõusev tendents just sellise suhtumise “ah, mul niigi hea!” ehk mugavuse ja lodevuse pärast. Need tervusehädad koormavad med.asutusi ja meedikuid, lähevad riigile palju maksma ja kõik mille nimel? Kole, et inimene natuke kaugemat pilti ei näe. Saleolemise järgmine eelis on rõivad – kannan seda, mida tahan, mitte seda, mida saan.

Täiesti nõus! Kuid perekooli üldine mentaliteet tundub jah pigem olema, et ah suva mul niigi hea olla. Sain teemas “Lapsed McDonaldsis” vms samamoodi sõimata, kui kommenteerisin neid, kes tänitasid teemaalgataja kallal, et mis see tema asi on, et sellise suhtumise tõttu ongi meil järjest enam ülekaalulisi lapsi ja teismelisi.

Kuulge “lodevad ja mugavad”, teil pole ilmselt isegi piht 65-70 cm, rääkimata rinnaalusest ümbermõõdust. Kui juba selline mõõt viitab teie meelest ülekaalule, siis mis teil endal see nr on? Enam väiksema mõõduga rinnahoidjaid pm. ei tehagi, äärmisel juhul saab lasteosakonnast.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal on ebatervislik, mitte “mis mulle ei meeldi”.

Pole see ülekaal üksi midagi nii ebatervislik. See on ainult üks komponent ja eraldi võttes ei näita midagi. Ma isegi arvan et ma olen sama tervislik kui sina, võibolla isegi tervislikum. Teen üliaktiivselt sporti, jooksin sel aastal 2 maratoni. Kaal on nagu on, ju mu lihased ja tugisüsteem saavad hakkama, vigastusi pole. Olen ka koormustesti teinud 2 korda, aina paremaks läheb.

40-aastane, 155 cm, 65 kg. Tissid suured.

20 kilo ülekaalu puhul on muidugi ka “tissid suured” 😀

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:07; 13.10 20:19; 13.10 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 kilo ülekaalu puhul on muidugi ka “tissid suured” ????

No ongi ju, seda ma ütlengi, et ülekaal on. Aga ebatervislikuks end ei pea ja kaalust alla ka võtta ei taha, tisside pärast või ei.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:32; 13.10 18:38; 13.10 20:18; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 kilo ülekaalu puhul on muidugi ka “tissid suured” ????

No ongi ju, seda ma ütlengi, et ülekaal on. Aga ebatervislikuks end ei pea ja kaalust alla ka võtta ei taha, tisside pärast või ei.

Pea ennast milleks tahes, rasv on rasv. Sul on lihtsalt selline kehatüüp, kus rasv koguneb tissidesse.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:07; 13.10 20:19; 13.10 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea ennast milleks tahes, rasv on rasv. Sul on lihtsalt selline kehatüüp, kus rasv koguneb tissidesse.

Puusadesse ka. Muidugi on see rasv, pole vastupidist väitnudki. Tissirasv (nahaalune rasv) on muidugi teine kui siseorganeid ümbritsev rasv.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:32; 13.10 18:38; 13.10 20:18; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea ennast milleks tahes, rasv on rasv. Sul on lihtsalt selline kehatüüp, kus rasv koguneb tissidesse.

Puusadesse ka. Muidugi on see rasv, pole vastupidist väitnudki. Tissirasv (nahaalune rasv) on muidugi teine kui siseorganeid ümbritsev rasv.

Kes sulle ütles, et sul siseorganite ümber rasva ei ole?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:07; 13.10 20:19; 13.10 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et inimesel on D korv, ei tähenda ülekaalulisust. Ma tean päris mitut, kellel ongi mingi 70/75D ja kõik loomulik (tunnen lihtsalt nii noorest saadik neid). Kui nad hakkaksid end väiksema rinna nimel näljutama, siis oleksid nad ebatervislikult kõhnad, anorektilise välimusega.

tõsi on, et rind moodustub peaasjalikult rasvkoest, kuid inimene ei saa mõjutada seda, kas tema puhul rasvkude koguneb rindadesse, puusadesse või jaguneb ühtlaselt. 0-rasv ei ole ka tervislik. Et mingi dieediga rindu väiksmeaks saad a- jah, dieediga jäävad ka rinnad väikse maks, kuid üldjuhul proportsioon jääb enam-vähem samaks. Rohkem on puudutatud iidega rinna märgatavast vähenemisest ikka A- ja B-korvi omanikud, kellel ongi vähe rasvkudet rinnas, kui et suurerinnalised. Muide, ka A- ja B-korviga naistel kaalust juurdevõttes jah, rind ka läheb nö mõõtmetelt suuremaks, kuid jälle – proportsioon jääb üldjoontes sama. A-korvilt C-korvile naljalt ei lähe, pigem juhtub see, et enne 70/A on nüüd 80/A või äärmisel juhul B. Minul endal ka kaal kõigub, aga rinnakorv on ikka alati A, sõltumata sellest, kas mul seal all on 70 või 80…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu Kuidas sellist bikiinirinnahoidjat selga pannakse?