Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 190 )

Teema: Kuidas sellist mehe käitumist mõista?

Postitas:
Kägu

Selle arvamuse kujundas minus asjaolu, et ta viitsis minuga palju rääkida.

Meeste puhul pole tõepoolest tavaline lobale aega raisata, seda meeldib naistele teha.

Igal juhul mulle jäi täiesti arusaamatuks, kuidas sai rääkida armastusest ja ikkagi mitte tahta suhtes olla. Kuidas väita, et tunneb huvi ja mitte tahta kokku saada. Need nagu on ju omavahel täiesti vastandlikud tunded.

Samamoodi ei saanud ma sellest aru, miks peaks pelgalt kokku saamine kohe suhet tähendama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal juhul mulle jäi täiesti arusaamatuks, kuidas sai rääkida armastusest ja ikkagi mitte tahta suhtes olla. Kuidas väita, et tunneb huvi ja mitte tahta kokku saada. Need nagu on ju omavahel täiesti vastandlikud tunded.

Jessuke, armastus on säänne tunne, mis kiiretel perioodidel jääb tagaplaanile. Asjata ei öelda armuvalus vaevlejatele vana hea soovitus minna tootvale tööle. Lobiseda saab siis, kui tähtajaks asjad valmis.
Väga võimalik on olla koos ja mitte armastada, miks siis ei ole võimalik armastada eemalt?
Võibolla armastan alkohoolikut, ega ma siis temaga koos ei hakka olema. Inimesed on õudsalt keerulised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtlesime tundide kaupa, kõik tundus sobivat.

Ilmselgelt jäid asjad tegemata loba tulemusena ja nüüd tuleb lõivu maksta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal juhul mulle jäi täiesti arusaamatuks, kuidas sai rääkida armastusest ja ikkagi mitte tahta suhtes olla. Kuidas väita, et tunneb huvi ja mitte tahta kokku saada. Need nagu on ju omavahel täiesti vastandlikud tunded.

Jessuke, armastus on säänne tunne, mis kiiretel perioodidel jääb tagaplaanile. Asjata ei öelda armuvalus vaevlejatele vana hea soovitus minna tootvale tööle. Lobiseda saab siis, kui tähtajaks asjad valmis.

Väga võimalik on olla koos ja mitte armastada, miks siis ei ole võimalik armastada eemalt?

Võibolla armastan alkohoolikut, ega ma siis temaga koos ei hakka olema. Inimesed on õudsalt keerulised.

Koos olema ei hakka, aga armastad eemalt? Pole kuulnudki sellest varem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos olema ei hakka, aga armastad eemalt? Pole kuulnudki sellest varem.

Aga kuhu sinul on aasta lõpus praegu kiiret? Bioloogiline kell tiksub? Aga kui tunned, et on õige aeg last saada, siis ära lase kellelgi end kinni hoida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos olema ei hakka, aga armastad eemalt? Pole kuulnudki sellest varem.

Aga kuhu sinul on aasta lõpus praegu kiiret? Bioloogiline kell tiksub? Aga kui tunned, et on õige aeg last saada, siis ära lase kellelgi end kinni hoida.

Mehega, kes isegi kokku ei taha saada, on täiesti võimatu lapsi saada ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega, kes isegi kokku ei taha saada, on täiesti võimatu lapsi saada ju.

Aga sul on mees olemas, seega pole vaja otsima minna? Suur asi, abielu, lapsed, inimesed on ennegi lahutanud ja elatiseteemad on ajast aega au sees.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega, kes isegi kokku ei taha saada, on täiesti võimatu lapsi saada ju.

Aga sul on mees olemas, seega pole vaja otsima minna? Suur asi, abielu, lapsed, inimesed on ennegi lahutanud ja elatiseteemad on ajast aega au sees.

Jälle peetakse mind kellekski teiseks. Ei, mul ei ole meest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle peetakse mind kellekski teiseks. Ei, mul ei ole meest.

Kahtlen, et nii pealetükkival naisel pole meest olemas. Ja kui polegi meest olemas, siis leiad endale vahelduseks mehe, kellega saad lapse(d).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle peetakse mind kellekski teiseks. Ei, mul ei ole meest.

Kahtlen, et nii pealetükkival naisel pole meest olemas. Ja kui polegi meest olemas, siis leiad endale vahelduseks mehe, kellega saad lapse(d).

Ma arvan, et sa oled mind puhtalt jutu põhjal kellegagi segi ajanud ja pead mind kellekski teiseks. Sa ise usud, et olen see kelleks mind pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa oled mind puhtalt jutu põhjal kellegagi segi ajanud ja pead mind kellekski teiseks. Sa ise usud, et olen see kelleks mind pead.

Ei aja, sa oled ise öelnud foorumis, et sul on mees olemas ja kui oli teine kägu, siis on mul ükskõik..
Võibolla on mees munk või paavst ja sina arvad, et ta hakkab naist võtma. Kõik inimesed ei ole samasugused ja suhted on mõne jaoks alles 40selt au sees. Kui vana see mees on?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli üks mees, keda ma arvasin olevat endast huvitatud. Selle arvamuse kujundas minus asjaolu, et ta viitsis minuga palju rääkida. Suhtlesime tundide kaupa, kõik tundus sobivat. Rääkis ka, et meeldin talle, tunneb huvi minu vastu, isegi armastusest rääkis. Seda kõike siis internetis.

Kuidas te rääkisite? Kas chatis või kaameraga? Kas ta oli sind elusuuruses näinud, kui armastusest rääkis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks pean sind lapsesaamisealiseks, sest kohe kuidagi ei usu, et üks küps naine on nii mingis mehes kinni. Tahad ruttu lapsi saada, aga lapsi ei tehta pärast chätte, vaid inimesi õpitakse tundma. Sama hösti võiks kohe võtta jorsi, kes on enamvähem puhas ja viinaveata, temaga lapsed saada ja hiljem alimendid peale panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa oled mind puhtalt jutu põhjal kellegagi segi ajanud ja pead mind kellekski teiseks. Sa ise usud, et olen see kelleks mind pead.

Ei aja, sa oled ise öelnud foorumis, et sul on mees olemas ja kui oli teine kägu, siis on mul ükskõik..

Võibolla on mees munk või paavst ja sina arvad, et ta hakkab naist võtma. Kõik inimesed ei ole samasugused ja suhted on mõne jaoks alles 40selt au sees. Kui vana see mees on?

Ma ei usu, et sa autist oled. Ma ei tea, miks sa seda ütlesid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et sa autist oled. Ma ei tea, miks sa seda ütlesid.

Autistidega võrreles läheb palju täppi, samuti olen lapsest saati neurootiline ja ajaga on see hullemaks läind.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et sa autist oled. Ma ei tea, miks sa seda ütlesid.

Autistidega võrreles läheb palju täppi, samuti olen lapsest saati neurootiline ja ajaga on see hullemaks läind.

Pidid ju buliimik olema. Mina ei tea. See polegi oluline.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidid ju buliimik olema. Mina ei tea. See polegi oluline.

Kaalun 120 kg mehe ilu ja ei kavatse iial 50 kg peale võtta. See, et sinu tuttav on buliimik, on tema enda asi. Ilmselgelt oled hoopis sina mind segi ajanud kellegagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidid ju buliimik olema. Mina ei tea. See polegi oluline.

Kaalun 120 kg mehe ilu ja ei kavatse iial 50 kg peale võtta. See, et sinu tuttav on buliimik, on tema enda asi. Ilmselgelt oled hoopis sina mind segi ajanud kellegagi.

Nüüd sa juba ajad midagi segi. Nimelt selle, et mulle ei meeldi mehed. Mulle meeldib üks naine, aga ta ei tea sellest. Vist. Meestest on mul kamakaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd sa juba ajad midagi segi. Nimelt selle, et mulle ei meeldi mehed. Mulle meeldib üks naine, aga ta ei tea sellest. Vist. Meestest on mul kamakaks.

No siis ei saa sa ka lapsi saada paraku. Ja olgem ausad, lastel on koolis raske, kui nende vanemad on omasoolised, maailm pole veel sinna jõudnud, kuhu sina arvad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

Rasvunud mitte ülekaaluline, ega mis sealt töökohast nüüd on mingi 3 aastat möödas v? Selle ajaga võib inimene tundmatuseni muutuda…seega see välimuseasi ajab naerma pehmelt öeldes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd sa juba ajad midagi segi. Nimelt selle, et mulle ei meeldi mehed. Mulle meeldib üks naine, aga ta ei tea sellest. Vist. Meestest on mul kamakaks.

No siis ei saa sa ka lapsi saada paraku. Ja olgem ausad, lastel on koolis raske, kui nende vanemad on omasoolised, maailm pole veel sinna jõudnud, kuhu sina arvad.

Kes sina siis talle oled? Elukaaslane?
120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

Rasvunud mitte ülekaaluline, ega mis sealt töökohast nüüd on mingi 3 aastat möödas v? Selle ajaga võib inimene tundmatuseni muutuda…seega see välimuseasi ajab naerma pehmelt öeldes.

Väga rasvunud, kui sa just pole 2 meetrit pikk. Ma ei usu, et sellise kaaluga kedagi leiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sina siis talle oled? Elukaaslane?
120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

Mnjah. Naiivitarid ei mõtle samme ette, teevad midagi hetke emotsiooni ajel, saamata aru, et iga samm on tuleviku väetis. Kui sulle meeldib naine ja sa tahad lapsi saada, siis mõtle parem 2 korda, mis see maksab, aega võtab, mida perekonnad, sugulased, sõbrad mõtlevad ja mida lapsed ise sellest kõigest arvavad. Seks on üks osa, aga ta võib olla aseksuaalne, niiet pole sul sedagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga rasvunud, kui sa just pole 2 meetrit pikk. Ma ei usu, et sellise kaaluga kedagi leiad.

Väga imelik, et osade maailmanägemuse järgi tahavad kõik endale kedagi kõrvale. Mustvalge, mustvalge, mustvaaaalgee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga rasvunud, kui sa just pole 2 meetrit pikk. Ma ei usu, et sellise kaaluga kedagi leiad.

Väga imelik, et osade maailmanägemuse järgi tahavad kõik endale kedagi kõrvale. Mustvalge, mustvalge, mustvaaaalgee.

120 kg meest ei vaata enamus naisi täpselt nagu 120 kg naist ei vaata enamus mehi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sina siis talle oled? Elukaaslane?

120 kg meest on väga ülekaaluline mees. Ma ei tunne selliseid mehi.

Mnjah. Naiivitarid ei mõtle samme ette, teevad midagi hetke emotsiooni ajel, saamata aru, et iga samm on tuleviku väetis. Kui sulle meeldib naine ja sa tahad lapsi saada, siis mõtle parem 2 korda, mis see maksab, aega võtab, mida perekonnad, sugulased, sõbrad mõtlevad ja mida lapsed ise sellest kõigest arvavad. Seks on üks osa, aga ta võib olla aseksuaalne, niiet pole sul sedagi.

Sa mõtled nii üle igas asjas. Ma lihtsalt vaatasin, et sümpaatne naine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg meest ei vaata enamus naisi täpselt nagu 120 kg naist ei vaata enamus mehi.

Suhe toiduga on kordades nauditavam kui suhe inimesega. Ja samuti on see suurepärane, et siis ei ajata ligi, see on nagu kaitsekiht, kuigi kõhusilitajatest mehi leidub alati, lihtsalt neile antakse korvi, täpselt nagu sinulegi, kes sa armastad 50 kg naisi. Nüüd süüdistad Catfishimised? Nuu..enne vaja mõelda, kellega vesteldakse ja kelle peale aega raisatakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mõtled nii üle igas asjas. Ma lihtsalt vaatasin, et sümpaatne naine.

Vabandust, aga sümpaatne naine võib soovida traditsioonilist perekonda, aga sina muidugi sellele ei mõtle. Biseksuaalne on ta ilmselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

120 kg meest ei vaata enamus naisi täpselt nagu 120 kg naist ei vaata enamus mehi.

Suhe toiduga on kordades nauditavam kui suhe inimesega. Ja samuti on see suurepärane, et siis ei ajata ligi, see on nagu kaitsekiht, kuigi kõhusilitajatest mehi leidub alati, lihtsalt neile antakse korvi, täpselt nagu sinulegi, kes sa armastad 50 kg naisi. Nüüd süüdistad Catfishimised? Nuu..enne vaja mõelda, kellega vesteldakse ja kelle peale aega raisatakse.

Siin sa võid väita, mida iganes sa tahad. Keegi ei tea. Lihtsalt 120 on palju isegi mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas sellist mehe käitumist mõista?